מעקבים

ביצוע מעקבים במקצועיות, וברגישות הנדרשת

ביצוע מעקבים, צילום סמוי, תצפיות ואיסוף נתונים לבניית תיק ראיות איכותי, במקצועיות חסרת פשרות ובאמצעים המתקדמים בעולם.

זקוק/ה לחוקר פרטי לביצוע מעקבים?

בידע חקירות מועסקים עוקבים, חוקרים פרטיים, בלשים ואנשי שטח מהמנוסים והמקצועיים בארץ ובעולם, המחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר. עוקבים / חוקרים פרטיים במשרדנו עושים שימוש ב ציוד מעקב המתקדם ביותר. ראיות אותן אוספים עוקבים במהלך מעקב הינן איכותיות, מתועדות היטב, ויכולות לשמש ראיות קבילות בבית משפט.

ביצוע מעקב בכל התחומים :

ביצוע מעקבים תוך שימוש בציוד טכני מתקדם, מצלמות וידאו 4K, מצלמות נסתרות, ציוד הקלטה משוכלל. משרד ידע חקירות מעסיק עוקבים, חוקרים, בלשים ואנשי שטח מהמנוסים והמקצועיים בארץ ובעולם, המתמחים בשיטות עיקוב או תצפית שונות ומחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר. ראיות אותן אוספים עוקבים במהלך עיקוב או תצפית הינן איכותיות, מתועדות היטב, ויכולות לשמש ראיות קבילות בבית משפט.

 • מעקב בגידות על ידי חוקר פרטי בגידות.
 • מעקב לגילוי הונאות.
 • מעקב לגילוי מעילות.
 • מעקב איסוף ראיות משפטיות.
 • מעקב כלכלי.
 • מעקב ריגול תעשייתי.
 • בדיקת האזנה וגילוי מכשיר מעקב לרכב (GPS).
 • עוד על מעקבלחץ!

טכניקות שונות לניהול מעקבים

הטכניקה המיושנת ביותר היא מעקב שמנוהל בצורה פיזית וסמויה אחר אדם, כשחוקר פרטי מעקבים, מתעד את מהלך המעקב בציוד צילום, אוסף מידע רלוונטי, ומבסס ראיות המאמתות את הנתונים שהתגלו תוך במעקב.

טכניקה חדשה יחסית היא מעקב באמצעות מצלמה נסתרת, המותקנת בחדר, על גוף העוקב או על גוף הנעקב.

טכניקת מעקב שלישית, מודרנית יותר, היא מעקב באמצעות טכנולוגיית GPS המספקת באמצעות רשת לוויינים נתונים על מיקומו של הנעקב בזמן אמת או גם מידע המסופק בדיעבד לאחר מעשה, בטכניקה זו משתמשים על מנת להשיג מידע באשר למיקומו הגאוגרפי של הנעקב.

הטכניקה הנפוצה ביותר ככל הנראה היא האזנת סתר לשיחה או מעקב אחר מחשב והסלולר האישי של הפרט.

יש לציין שטכניקות רבות מאלו שהוזכרו מצריכות אישור של בית משפט, מכיוון שהן פוגעות בפרטיותו של האדם. רק לאחר שבית המשפט מאשר את המעקב ניתן להתחיל לבצע אותו, וזאת לרוב לאחר שמוכחת הרלוונטיות של המידע, הביסוס של המידע על אודות החשוד, וכן מהות הצורך בקיום מעקב על פני השגת ראיות להפללה באמצעים אחרים.

 

כל מעקב או תצפית המתבצע ע"י משרד ידע חקירות מבוצע במקביל לאיסוף קפדני וממוקד של חומר רקע אודות האובייקט ע"י בלש פרטי  או חוקר פרטי. כל עוקב שלנו הינו בלש או חוקר. איסוף חומר רקע על האובייקט ולמידה של אורח חייו הכרחיים לצורך עיקוב מדויק וממוקד.

בעת תכנון מעקב / תצפית נלקחים בחשבון גורמים שונים:

 • מיקום גיאוגרפי ותנאים סביבתיים של הציר עליו ינוע האובייקט.
 • אמצעי התחבורה שבו משתמש האובייקט (אופנוע, כלי רכב פרטי או תחבורה ציבורית, סוג כלי הרכב וכו´- לפי אמצעי התחבורה נקבעים סוגי כלי עיקוב בהם עוקבים עושים שימוש)
 • האם בוצעו על האובייקט מעקב בעבר.
 • סביבתו המקצועית של האובייקט ועיסוקו.
 • סביבתו החברתית של האובייקט.

במעקב סמוי נעשה שימוש בכלי רכב שונים, המותאמים במיוחד לצורך מעקב או תצפית, ומתחלפים ביניהם מעת לעת, על מנת למנוע חשד מצד האובייקט.

במהלך מעקב נעשה שימוש בציוד טכני מתקדם כגון: מצלמות סמויות, אמצעים טכניים, ציוד הקלטת סאונד או ווידאו ועוד. לכל מעקב מותאם ציוד מעקב נדרש.

בסיומם של מעקב, מקבל הלקוח דוח מעקב כתוב הכולל תמונות מצולמות, המפרט את כל מהלך מעקב ע"פ התאריכים והשעות. בנוסף מקבל הלקוח סרט וידאו אותו צילמו עוקבים או חוקרים פרטיים במהלך המעקב.

במסגרת שירותינו, משרד חקירות "ידע חקירות" עובד ברישיון משרד המשפטים, ומעביר ללקוחותיו דו"ח מעקבים מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. דוח מעקב או תצפית המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך. משרד חקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בישראל וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !