איתור נכסים לפי תעודת זהות

משרד ידע חקירות מתמחה בביצוע איתור נכסים לפי תעודת זהות – נכסים של חייבים, או של נפטרים שהלכו לעולמם והשאירו אחריהם רכוש לא ידוע

איתור חייבים

מומחים באיתור חייבים בעיתיים בארץ ובעולם,  לרבות מקרים של שימוש בשיקים ללא כיסוי או בכרטיס אשראי גנוב. 

איתור נכסים

מומחים באיתור נכסים לפי תעודת זהות, לאיתור רכוש במקרים כגון: התחמקות של בעלי חוב, ניסיונות להברחת נכסים מצד בן/ בת הזוג, רכוש אשר אחד מבני הזוג אינו יודע על קיומו, השתלטות של גורם זר על נכסים, איתור רכוש או נכסים שאמורים לעבור במסגרת ירושה.

איתור נכסים לפי תעודת זהות

איתור כתובת ומקום עבודה

איתור כתובתו של חייב שעקבותיו נעלמו, איתורים והוכחת מקום עבודה במקרה של דיני נזיקין ותביעת נזיקין, איתור כתובת מגורים חדשה של אחד הצדדים בתיקי גירושין ותביעת מזונות, איתורי מען של קרוב משפחה או חבר שנעלמו עקבותיו בארץ ובעולם.

איתור כלי רכב

מומחים בחקירות לאיתור כלי רכב בבעלות חייב או כל אדם או בשימושו, במקרים כגון: איתור רכוש, הכנה לקראת מעקב, התחמקות מחוב כספי, רכוש אשר אחד מבני הזוג אינו יודע על קיומו, איתור רכוש או נכסים שאמורים לעבור במסגרת ירושה.

איתור מספרי טלפון

איתור מספרי טלפון ומספרים חסויים בארץ ובעולם, איתור מהיר ויעיל של מספרי טלפון מכל הסוגים ובכל מקום בעולם.

איתור נעדרים

איתור קרובי משפחה בארץ ובכל מקום בעולם – החוקרים והבלשים ב"ידע חקירות" הינם מקצועיים ובעלי ניסיון רב באיתורים למיניהם, והם יוצאי יחידות מיוחדות במוסדות הביטחון השונים העוסקות באיתורים.

איתור יורשים

מתמחים באיתור נכסים לפי תעודת זהות בעניין של עיזבון לא ידוע, ומגוון שירותים הקשורים בתביעות ומאבקי ירושה, באיתור יורשים ואיתור ירושות, חלקן נמצאות באוצר ההתיישבות היהודית.

איתור יורשים ונתונים על היקף הירושה ועזרה בגביית חוב, חקירה ואיסוף ראיות במקרים בהם ישנו חשד לכתיבת צוואה תחת לחצים או חשד לזיוף צוואה או חלק ממנה, השתלטות של גורם זר על נכסים רכוש או נכסים שאמורים לעבור במסגרת ירושה, תיעוד ואיסוף ראיות במקרי התחזות ליורשים.

"ידע חקירות" הנו משרד חקירות שמתמחה באיתור נכסים לפי תעודת זהות, המשרד וותיק, ועובד עם מיטב עורכי הדין בישראל. כחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים. במסגרת שירותיה, "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד מומחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !