חוקר פרטי - ידע חקירות - תמונת כותרת לעמודים

חוקרים פרטיים

ידע חקירות – מעסיקה חוקרים פרטיים מומחים לכל תחום בזמינות מיידית

ביצוע כל סוגי החקירות  – צילום תיעוד והבאת ראיות מוצקות ע"י חוקרים פרטיים

משרד חקירות "ידע חקירות" מספק את המענה היעיל והמקיף לכל סוגי החקירות בארץ ובעולם. שיטות העבודה כוללות מעקבים, תיעוד וצילום, צוותי חקירה מיוחדים לכל תחום,

ברמת ביצוע גבוהה שתיתן לך מידע מקיף וענייני.

 

להלן פירוט התחומים בהם עוסק משרדינו:

משרד ידע חקירות, פועל תחת רישיון בר תוקף לעסוק בחקירות מטעם "המחלקה לרישוי חוקרים פרטיים – במשרד המשפטים" .

המשרד בבעלות שי מדר, חוקר פרטי, מהנדס, ואיש סייבר, המבצע את כל סוגי החקירות במצוינות, כולל תיקים מורכבים ומאתגרים. משרד חקירות ידע חקירות מעסיק עוקבים, חוקרים, בלשים ואנשי שטח מהמנוסים והמקצועיים בארץ ובעולם, המתמחים בשיטות עיקוב או תצפית שונות, ומחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המקצועי, והדיסקרטי ביותר. ראיות אותן אוספים העוקבים במהלך עיקוב או תצפית, איכותיות, מתועדות היטב, ויכולות לשמש ראיות קבילות בבית משפט. צוות חקירה מיוחד של חוקרים פרטיים, הכולל חוקרי סייבר מומחים, חוקרי שטח ומודיעין, מוקם לכל תיק, מה שמביא להצלחה רבה בפתרון פרשיות מורכבות רבות, בארץ ובעולם.

במסגרת שירותיה, "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. דו"ח חקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט, ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

 

חוקרים פרטיים, בלשים במשרדנו מחויבים לסודיות, שמירה על אתיקה מקצועית, עמידה בלוחות זמנים, והגשת כל רוחב הממצאים של כל סוגי המעקבים והחקירות.

 

חקירת בגידות

חקירות לחשיפת בגידות, חקירות לבניית תיק גירושין, גילוי האזנות סתר ואיסוף ראיות משפטיות.

למשרדו ניסיון רב בנושא חקירות אישות. ברורה לנו הרגישות והצורך במענה מיידי. זמינות של חוקר פרטי, תסייע לך במקרה ומתעורר חשד, אם לבצע מעקב אחר בן/בת הזוג, או בכדי לבצע חקירה כלכלית מקיפה.

 

בדיקות לגילוי האזנות סתר

ברשותנו ציוד לגילוי האזנות סתר המתקדם ביותר בעולם, חוקרים פרטיים במשרדנו מתמחים בביצוע בדיקות לגילוי האזנות במבנים, ברכבים, מכשירי הקלטה וציתות המוסתרים בחפצים, כמו כן בדיקות לגילוי תוכנות ריגול במכשירים סלולאריים ובמחשבים. אנו מספקים את שירותינו בבני ברק, וברחבי הארץ והעולם.

 

חקירות גניבה והונאה

חקירה איתור והוכחת גניבות, הונאות, מעילות בכל ההיקפים, אם מתוך הארגון ע"י עובדים וקבלני משנה, ואם ע"י גורמים חיצוניים – בארץ ובחו"ל. הדרכה ע"י חוקר פרטי מומחה בתחום להטמעת מערכות מעקב וסיוע לעסקים וחברות במניעת גנבות ומעילות, איתור פרצות וכשלים באבטחת המידע בארגון, בחברה או בעסק, ובניית אסטרטגיית חומת ביטחון מתאימה.

 

בחירת החוקר הפרטי המתאים עבורך

בחירת חוקר פרטי מתאים היא החלטה קריטית הנושאת חשיבות רבה בהתאם לרצינות הנושאים המטופלים. היא דורשת תשומת לב קפדנית לרמת המקצועיות שלהם, בדיקה יסודית של ניסיונם המקצועי בעבר, והכרה ביכולתם להפיק ממצאים איכותיים. מה שמעיד על חוקר אמין הוא מסירותו לשירות לקוחות, מתן מידע מפורט, ושירות לקוחות מצוין.

אנשי מקצוע כאלה חורגים מעבר לתפקידי בלש גרידא. הם הופכים לבני ברית במרדף אחר האמת. בבחירה קפדנית של חוקר התואם הן את דרישותיך הספציפיות והן את הסטנדרטים האתיים שלך, אתה מבטיח ששותפות זו תתבסס על אמון תוך חתירה לתוצאות חקירה יוצאות דופן.

 

שיקולים אתיים בפרקטיקה

הפרקטיקה של חוקרים פרטיים מעוגנת היטב בנורמות חברתיות על ידי מסגרת של אתיקה. קווים מנחים בלתי כתובים אך רבי עוצמה אלו מכתיבים את התנהגותם של חוקרים ישראלים, המחויבים לקוד אתי המכתיב את התנהגותם המקצועית. עבור חוקרים אלה, מעלות כמו נאמנות וסודיות חורגות מהיותן רק תכונות מוסריות – הן הופכות להנחיות מחייבות המעצבות את הקשר בין החוקר ללקוח.

 

הבנת עלויות חקירה פרטית

המורכבות הפיננסית של חקירות פרטיות יכולה להיות מסובכת כמו תהליך החקירה עצמו. גורמים רבים משפיעים על העלות, כולל צרכים מסוימים של שירות, מומחיות החוקר, ופרטי סמכות שיפוט משפטית. משתנים אלה נארגים יחד ליצירת מרקם תמחור מותאם אישית לכל לקוח ולקוח.

גיבוש תקציב לחקירה כרוך בהבנת כל העמלות הפוטנציאליות – מבדיקות ישירות ועד הוצאות בלתי צפויות במצבים מורכבים. בדיוק כפי שחקירות יסודיות הן חיוניות, כך גם שקיפות מחירים ברורה. היא מעצימה לקוחות במידע חיוני על מנת לנווט בתבונה בין האפשרויות שלהם הנוגעות לשירותי חקירה.

 

היקף גלובלי עם מומחיות מקומית

חוקר פרטי מומלץ בדרום ישראל מציעים את מומחיותם בקנה מידה עולמי, מנהלים בקלות חקירות הן מקומיות והן במדינות רבות. קבוצת אנשי המקצוע הזו מחזיקה ברקורד מרשים של טיפול במקרים בינלאומיים הנמשכים שנים רבות, ומשלבת התקשרויות מקומיות עם תובנות שנאספו מרחבי העולם.

חוקרים אלה מפגינים גמישות ומסירות יוצאות דופן במתן שירותי חקירה מצוינים מבלי להיות מוגבלים על ידי גבולות גיאוגרפיים. יכולתם לשלב ידע מעמיק של פרקטיקות מקומיות עם ניסיון בינלאומי נרחב מספקת ללקוחות תמיכה איתנה בכל מקום בו עשויים להתעורר צורכי החקירה שלהם.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !