חוקר פרטי - ידע חקירות - תמונת כותרת לעמודים

משרד חקירות פרטי

משרד ידע חקירות הינו משרד חקירות פרטי לביצוע חקירות 

משרד חקירות שידע להשיג לך ראיות במהירות, ביעילות וברגישות הנדרשת.

המשרד מנוהל ע"י שי מדר, חוקר פרטי וותיק. המשרד פועל מעל 27 שנים ומעסיק את מיטב החוקרים המומחים בענף. אנו נעזור לך להשיג את הראיות שישנו את קלפי המשחק עבורך, במקצוענות בלתי מתפשרת ובמחיר הוגן. לפרטים נוספים חייג, וחוקר בכיר מטעמנו יסייע לך במהירות הנדרשת.

משרד "ידע חקירות" מבצע חקירות איכותיות בארץ ובעולם ברמה הגבוהה ביותר, ונעזר בסט כלים מדעיים וטכנולוגיים רחב, מגוון ומעודכן ביותר.

לא בכדי ידע חקירות נחשבת – חוקר פרטי מומלץ.

אנו מספקים את שירותינו לגופים ממשלתיים, ביטחוניים, חברות ציבוריות-מסחריות, משרדי עורכי דין ולקוחות פרטיים. הכל תוך שימת דגש על צורכי הלקוח והתאמת החקירה כך שתהיה מותאמת לצרכיו המדויקים. תוך מתן יחס אישי וליווי מלא לאורך כל הדרך, הכוונה ויעוץ משפטי במידת הצורך על ידי עו"ד מטעמנו.

אנו מקפידים על חיסיון לקוחותינו באופן מחמיר וללא פשרות.

המשרד עובד בפריסה ארצית ובמגוון תחומים: 

כדי להחזיק בטייטל, חוקר פרטי מומלץ – אנו שמים דגש על אמצעים טכנולוגיים מעודכנים ברמה הגבוה ביותר, שימוש במצלמות סמויות תוך כדי עבודה בשטח, איסוף מודיעין איכותי בארץ ובעולם, החוקרים במשרדנו פועלים רק לפי החוק, ע"פ חוק בישראל ומוגדר כמי שמספק שרותי איסוף והשגת ראיות אודות נחקרים, במסגרת מגבלות החוק בדרכים מגוונות ומתוחכמות ותוך מחויבות לשמירה על חיסיון.

לפי החוק במדינת ישראל, לא יעסוק אדם כחוקר פרטי, אלא אם יש בידו רישיון לעסוק בחקירות פרטיות מאת הוועדה לרישוי חוקרים פרטיים ושרותי שמירה בישראל, תחת משרד המשפטים. 

אנו מספקים את שירותינו ללקוחות שונים בכל המגזרים, לקוחות פרטיים, חברות קטנות וגדולות, חברות ציבוריות ומשרדי עורכי דין.

מעקבים

ביצוע מעקבים באמצעות עוקבים, חוקרים, בלשים ואנשי שטח מהמנוסים והמקצועיים בארץ ובעולם, המחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר. ראיות אותן אוספים עוקבים במהלך המעקב הינן איכותיות, מתועדות היטב, ויכולות לשמש ראיות קבילות בבית משפט.

חקירות כלכליות ואיתורי נכסים

המחלקה הכלכלית במשרד חקירות ידע חקירות מתמחה בביצוע חקירות כלכליות בדרגות עומק שונות, ע"פ צרכי החקירה והלקוח, על מנת לאסוף ולתעד מידע ברור ואמין על הנחקר, אשר יוכל לשמש את הלקוח בבית משפט.

חקירות איתור נכסים ורכוש – התחמקות של בעלי חוב מלשלם את חובם בטענה כי הם חסרי רכוש, ניסיונות להברחת נכסים, רכוש אשר אחד מבני הזוג אינו יודע על קיומו, השתלטות גורם זר.

חקירות עסקיות – מודיעין עסקי

מתן שירותי מודיעין עסקי על ידי חוקר פרטי מומלץ מטעמנו, לכל סוגי החברות ובכל היקף נדרש. מודיעין עסקי הינו כלי חשוב והכרחי בעולם העסקים, ומהווה אמצעי חיוני ומכריע בכל חברה בתהליך קבלת החלטות, גיבוש אסטרטגיה מול מתחרים וזיהוי הזדמנויות. 

חקירות אישות ובניית תיק גירושין

ניסיוננו הרב בתחום חקירות אישות שנצבר במהלך השנים והכרותינו הקרובה עם שיטותיהם ודפוסי התנהגותם של בוגדים או בוגדות, כמו גם הכלים הטכנולוגיים המתקדמים העומדים לרשותנו, הם הגורמים לכך שאחוזי ההצלחה שלנו בתחום חקירות אישות וחשיפת בגידות הם מהגבוהים בארץ ולכן ידע חקירות מקבלת את הטייטל, חוקר פרטי מומלץ.

בניית תיק גירושין

חוקר פרטי מומלץ מטעמנו, יבצע עבורך איסוף ותיעוד של חומר קביל והכרחי, לצורך בניית תיקי גירושין ותיקי אישות.

עומדים לרשותנו האמצעים, הקשרים הנחוצים, והכלים המתקדמים ביותר, לצורך איסוף ראיות ובניית תיק גירושין, שיעזרו לכם במאבק משפטי המלווה הליך קשה זה.

גילוי האזנות סתר

חוקר פרטי מומלץ שיתן שירותי בדיקות האזנות סתר, לגילוי וחשיפת האזנות סתר בבית, במשרד, ברכב, בקו הטלפון, במרכזיה האלקטרונית, בשלוחות הטלפון, בדיקות האזנה לפלאפון ומכשירים סלולריים או סמארטפונים. לרשותנו עומד הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר, לביצוע בדיקות האזנת סתר לחשיפה ואיתור של מכשירי ציתות והאזנה.

חקירות טרם התקשרות עסקית

חקירות רקע מקיפות ופרטניות: הקצאות אשראי, חובות קיימים, פעילות עסקית בעבר ובהווה, נתונים לגבי רכוש קבוע ונזיל, מקורות הכנסה בעבר ובהווה, מצב משפטי, מקומות עבודה קודמים, קשרים משפחתיים וחברתיים.

אבטחת מידע

שיטות חקירה מקוריות ואפקטיביות לזיהוי ומניעת ריגול תעשייתי בעסק, חוקי ושאינו חוקי. החקירה נעשית ע"י זיהוי ובדיקת חולשות ואזורי "בטן רכה" הן בעסק עצמו והן בחברות חיצוניות הנותנות שירותים שונים לעסק וחשופות למידע סודי או רגיש.

סודיות מובטחת!  מעל הכל אנו מקפידים על חיסיון לקוחותינו!

בכל הכרוך בפעולות החקירתיות והמבצעיות של המשרד, הכלל שלנו הינו, שבעל המשרד בחקירות רגישות נמצא תמיד בשטח ומפקח אישית על כל מהלך החקירה והבאת הראיות.

החוקרים והעוקבים העובדים במסגרת פעילות המשרד הינם מורשים משרד המשפטים, בוגרי יחידות מיוחדות, מקצועיים ומנוסים.

במסגרת שירותינו ידע חקירות, מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. דוח חקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום ואף על ידי חוקר פרטי מקביל על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש חומר ראייתי במקרה הצורך. בידע חקירות חוקר פרטי מומלץ, וחוקרים פרטיים מקצוענים – אנו עובדים עם עורכי דין מהטובים בארץ ומספקים ללקוחותינו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנים את לקוחותינו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !