חוקר פרטי ביהוד

משרדנו מספק שירותי חוקר פרטי ביהוד

למשרד ידע חקירות חוקר פרטי ביהוד, כך שהזמינות בשבילך תמיד קיימת.

משרד ידע חקירות הינו משרד חקירות, מהמובילים ומהמקצועיים ביותר בישראל. בעל וותק של למעלה מ 27 שנה, ופועלים ברישיון משרד המשפטים. ניתן לשכור שירותי חוקר פרטי ביהוד, לצורך ביצוע חקירות פרטיות, ואף צוות של חוקרים פרטיים, לביצוע משימות חקירתיות בארץ ובעולם.

למשרדנו הידע והטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אנו מעסיקים חוקרי סייבר ומהנדסים ומשתמשים בציוד המעקב מהשורה הראשונה בעולם.

חוקר פרטי ביהוד

מעקבים

ביצוע מעקבים מכל הסוגים בארץ ובעולם. ע"י חוקר פרטי ביהוד, שיהיה זמין לךך באזור מגוריך, או מגורי האובייקט, ויוכל לתת לך מענה וזמינות מיידית. המעקבים שאנו מבצעים:

  • מעקבי בגידות
  • מעקבי הונאה
  • מעקבי מעילה
  • מעקבי איסוף ראיות
  • מעקבים כלכליים
  • מעקבי ריגול תעשייתי
  • כולל גילוי של מכשירי מעקב אלקטרוניים.

חקירות כלכליות

ביצוע חקירות כלכליות ביהוד, בארץ ובחו"ל: איתור נכסים שונים בארץ ובחו"ל, מידע אישי אודות הנחקר/החייב והגורמים המעורבים, חשבונות בנק, איתור צווי הוצאה לפועל או צו מניעת יציאה מהארץ, איתור מקורות הכנסה מסוגים שונים בארץ ובחו"ל, איתור תיקים משפטיים, איתור נכסים, נדל"ן או כלי רכב, איתור הכנסות – משכורות, ביטוחי חיים, קופות גמל, קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים.

חקירת בגידות

ניסיונם הרב של חוקרים פרטיים ממשרדנו בתחום חקירות אישות, שנצבר במהלך השנים והיכרותנו הקרובה עם בוגדים, בוגדות, שיטותיהם ודפוסי התנהגותם, כמו גם הכלים הטכנולוגיים העומדים לרשותנו, הם הגורמים לכך שאחוזי ההצלחה של חוקרים פרטיים או בלשים פרטיים שלנו בתחום חקירות אישות ובתחום חשיפת בגידות הם מהגבוהים בארץ.

משרד חקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין לענייני אישות ומשפחה מהטובים בארץ וכחלק משירותנו, אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ משפטי לא פורמלי, ובמקרה הצורך מפנים את לקוחותינו אל טובי עורכי הדין בתחום.

בדיקות לגילוי האזנות סתר

ברשותנו ציוד לגילוי האזנות סתר המתקדם ביותר בעולם, חוקרים פרטיים במשרדנו מתמחים בביצוע בדיקות לגילוי האזנות במבנים, ברכבים, מכשירי הקלטה וציתות המוסתרים בחפצים, כמו כן בדיקות לגילוי תוכנות ריגול במכשירים סלולאריים ובמחשבים. אנו מספקים את שירותינו ביהוד, וברחבי הארץ והעולם.

חקירות מודיעין עסקי

חוקרים פרטיים ביהוד

ביצוע חקירות מודיעין עסקי מכל הסוגים ובכל היקף, ביהוד, בארץ ובעולם – אנו עובדים בטקטיקות ואסטרטגיות חקירה מגוונות ומתקדמות. החקירות מתבצעות בשיתוף פעולה עם משרדי חקירות ועם חוקרים פרטיים ואנשי מודיעין עסקי מובילים ברחבי העולם.

איתורים

משרד חקירות לביצוע איתורים ביהוד, בישראל ובחו"ל, בכל התחומים: איתור נכסים, איתור כספים, איתור יורשים, איתור כתובות ומקום עבודה, איתור מספרי טלפון, איתור הטרדות טלפוניות, איתור פרטים אישיים.

חקירות גניבה והונאה

חוקר פרטי ביהוד יעזור לך באיתור והוכחת גניבות, הונאות, מעילות בכל ההיקפים, אם מתוך הארגון ע"י עובדים וקבלני משנה, ואם ע"י גורמים חיצוניים – ביהוד, בארץ ובחו"ל. הדרכה ע"י חוקר פרטי ביהוד, שיעזור לך להטמיע מערכות מעקב וסיוע, למניעת גנבות ומעילות, איתור פרצות וכשלים באבטחת המידע בארגון, בחברה או בעסק, ובניית אסטרטגיית חומת ביטחון מתאימה.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button