חקירות קניין רוחני

חקירות קניין רוחני – גניבות זכויות יוצרים – זיופים

קניין רוחני הוא הגדרה כוללת לסוגים השונים של זכויות בנכסים שאינם מוחשיים, והינם פרי יצירתם של יוצרים במגוון רחב של תחומים.
התייחסות החוק לנכס רוחני שכזה, הראוי להגנה באמצעות קניין רוחני הינה כאל נכס לכל דבר, וכל שימוש בו של מי שאינו מוגדר כבעלים חוקי או כבעל זכויות- אינו חוקי.

סוגי זכויות קניין רוחני:

  • פטנטים – המצאות מוצרים, פיתוחים שונים ותהליכים טכנולוגיים.
  • סימני מסחר – הגנה על שמות, סימנים, סלוגנים או צלילים.
  • עיצובים – הגנה על עיצוב תעשייתי של מוצר.
  • זכויות יוצרים – הגנה על יצירות ספרותיות, מוסיקליות ואומנותיות אחרות.

החוקרים במשרד חקירות ידע חקירות הינם בעלי ניסיון רב בתחום הקניין הרוחני, באיסוף ותיעוד ראיות המעידות על הפרה של זכויות יוצרים, שימוש לא חוקי בנכסים רוחניים המוגדרים כקניין רוחני, וזיופים.

במסגרת שירותיה, "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.
דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button