חקירות כלכליות

חקירות כלכליות – חקירות יכולת מדויקות ומקיפות בארץ ובחו"ל.

חקירות כלכליות מבוצעות ע"י המחלקה הכלכלית במשרד ידע חקירות, המחלקה מתמחה בביצוע חקירות כלכליות, חקירות יכולת בדרגות עומק שונות, חקירות מדויקות ע"פ צרכי החקירה והלקוח, אנו נאסוף ונתעד את יכולתו הכלכלית של הנבדק, באופן מוצק ובלתי מתפשר אשר ישמש את המזמין כראייה בבית המשפט. 

משרדנו מבצע חקירות כלכליות בנושאים הבאים:

  • איתור נכסים שונים בארץ ובחו"ל.
  • מידע אישי אודות הנחקר/ החייב והגורמים המעורבים.
  • איתור חשבונות בנק.
  • איתור צווי הוצאה לפועל וצו מניעת יציאה מהארץ.
  • איתור מקורות הכנסה מסוגים שונים בארץ ובחו"ל.
  • איתור תיקים משפטיים.
  • איתור כלי רכב בבעלות הנחקר או גורמים מטעמו.
  • משכורות/ביטוחי חיים/קופות גמל/קרנות השתלמות/ביטוחי מנהלים .
  • נדל"ן או בבעלות הנחקר או גורמים מטעמו.

על לקוחותינו במחלקת חקירות כלכליות נמנים בנקים, עורכי דין, חברות פרטיות המעסיקות קבלני משנה, גופים ממשלתיים, מוסדות פיננסיים, משרדי חקירות ועוד.

במחלקה הכלכלית ב"ידע חקירות" עובדים טובי החוקרים והבלשים המתמחים בחקירות שטח וחקירות בכיסוי, לצורך האיתורים השונים ולקוט המידע בארץ ובעולם.

משרד חקירות פרטיות ידע חקירות עובד במסגרת פעילות חוקית וממצאי עבודת חקירות כלכליות שאנו מספקים ללקוחותינו משמשים אותם כראיות בבית המשפט.

למה חשובה פעולת איתור הנכסים והמידע?

איתור נכסים דרוש כאשר ישנו חוב פתוח ובעל החוב מסרב לשלם אותו. לקוחות רבים פונים אלינו כאשר בעל החוב מתעלם לחלוטין מכל דרישת תשלום ואפילו מפסק הדין המחייב אותו לשלם, או כאשר טוען בעל החוב שאין ביכולתו לשלם את החוב מאחר ואין ברשותו כסף או רכוש.

חייבים לך כסף? בעל החוב מתעלם? טוען שאינו יכול לשלם?

חוקרים כלכליים במשרד חקירות ידע חקירות מאתרים ומוכיחים כי יש לבעל החוב נכסים או רכוש וע"י כך מוציאים צו עיקול על הרכוש והנכסים של בעל החוב עד שיפרע את חובו.

בעלי חוב מעלימים נכסים ורכוש?

ישנם בעלי חוב "מקצועיים" המפתחים דרכים יצירתיות להעלמת נכסים. למשל – העברת בעלות על נדל"ן, כלי רכב, תלוש משכורת או חשבון בנק ע"י שינוי שם, או הברחת נכסים לחו"ל. בידע חקירות איתור נכסים ואיסוף הראיות נעשה בשיטות פעולה מורכבות ומתוחכמות. רק לחוקר פרטי מנוסה ומיומן המתמחה בחקירות כלכליות יהיו את הכלים והיכולת לאתר את הנכסים אשר בעל החוב מעלים, ולאסוף ולתעד את הראיות באופן שיהיו קבילות בבית משפט.

חובות אבודים, חקירות יכולת

חובות אבודים עסקיים מותרים בניכוי לצרכי מס הכנסה ולעיתים גם לצרכי ניכוי מע"מ. על מנת לקבל את ההיתר לניכוי יש להוכיח אי יכולת לגביית החוב וכי החוב הינו חוב אבוד. בידע חקירות אנו מבצעים חקירה של יכולת כלכלית של בעל החוב, ובעזרת הממצאים ניתן להוכיח לרשויות המס כי החוב הנו אבוד ואין יכולת לגבות אותו.

במסגרת שירותיה, ידע חקירות מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.

דוח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button