חקירות | חקירות פרטיות – 054-5357515

חקירות בכל התחומים

חקירות ושירותים מקצועיים באמצעים המתקדמים ביותר
 

חקירות מיוחדות

מעקבים פיזיים ומעקבים לוויינים, תיעוד התנהגות מטפלות בקשישים ובילדים, גן פתוח- תיעוד המתרחש בגני ילדים לבקשת ההורים ו\או הגננת, תיעוד ואיסוף ראיות חוקיות וקבילות בבית משפט לצורך בניית תיק משפטי, השכרה, מכירה והתקנה של ציוד צילום סמוי, שימוש באמצעי פוליגרף מתקדמים, ייעוץ, בחינה והטמעת תהליכי אבטחה ואבטחת מידע בחברות, מכירה השכרה והתקנה של ציוד טכני מתקדם, בדיקה לגילוי ומניעת האזנות, איסוף מידע עסקי ומניעת ריגול תעשייתי.

חקירות עסקיות

מידע פיננסי והיקף פעילות –  מחזורים, מרווחים, מספר עובדים, מידע אודות חברות בת או חברות אם, הקצאות אשראי. מידע אודות פעילות והתקשרות עסקית בין גורמים בשוק בעבר או בהווה והתקשרות מתוכננת בעתיד. מידע אודות תהליכי עבודה, וממשקים קיימים ומתוכננים. מידע אודות פיתוחים, מוצרים לקראת השקה, קמפיינים מתוכננים, תהליכים ארגוניים ומגמות. מידע אודות לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאלים- הלקוחות, אופי ותנאי ההתקשרות, היקף ההתקשרות, תהליכים ומגמות. מידע אודות ספקי שירות וקבלני משנה העובדים עם החברות הנבדקות- היקף ואופי העבודה המשותפת.

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות בדרגות עומק שונות: איתור נכסים שונים בארץ ובחו"ל, מידע אישי אודות הנחקר/החייב והגורמים המעורבים, חשבונות בנק, איתור צווי הוצאה לפועל וצו מניעת יציאה מהארץ, איתור מקורות הכנסה מסוגים שונים בארץ ובחו"ל, איתור תיקים משפטיים, איתור כלי רכב בבעלות הנחקר או גורמים מטעמו, משכורות/ביטוחי חיים/קופות גמל/קרנות השתלמות/ביטוחי מנהלים, נדל"ן או בבעלות הנחקר או גורמים מטעמו.
חקירות קניין רוחני

חקירות הפרות של זכויות יוצרים צברנו ניסיון רב בתחום הקניין הרוחני, באיסוף ותיעוד ראיות המעידות על הפרה של זכויות יוצרים, שימוש לא חוקי בנכסים רוחניים המוגדרים כקניין רוחני, וזיופים.

חקירות רקע פליליות עבור עורכי דין. חקירות בנושא שימוש בסמים וחקירות מעילה, הונאה וגניבה במקום העבודה, חקירות זיוף וזיוף מסמכים, גילוי וחשיפת האזנות סתר, חשיפת ריגול תעשייתי, חשיפת התעללות בגני ילדים, תיעוד התעללות בקשישים, חקירות בנושא התעללות בתוך המשפחה, חשיפה ותיעוד של ניצול קטינים.

חקירות גניבה והונאה
איתור ותיעוד של גניבות, הונאות,  מעילות בכל ההיקפים, אם מתוך הארגון ע"י עובדים וקבלני משנה, ואם ע"י גורמים חיצוניים. הדרכה, הטמעת מערכות מעקב וסיוע לעסקים וחברות במניעת גניבות ומעילות, איתור פרצות וכשלים באבטחת המידע הנכסים ומשאבי החברה או העסק, ובניית אסטרטגיית חומת ביטחון מתאימה. 

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button