חוקר פרטי במרכז

משרד ידע חקירות נותן שירותי חוקר פרטי במרכז הארץ, איזור גוש דן והסביבה.

משרדנו שוכן באזור הבורסה ברמת גן, ומספק שירותי חוקר פרטי במרכז הארץ.

שירותי החקירה המוצעים:

מדוע להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי במרכז?

אנחנו חיים בעולם שבו הוכחות זה שם המשחק, בין אם אתם בטוחים שיש לכם קייס ובין אם מדובר רק על ספיקולציה, כל עוד אין הוכחה חותכת לחשד שלכם – המצב לא ייפתר.

חוקר פרטי, בעלים של משרד חקירות מהמובילים ומהמקצועיים ביותר בארץ, בעל וותק של קרוב ל- 25 שנה ופועל ברישיון משרד המשפטים. ניתן לשכור שירותי חוקר פרטי בהוד השרון לצורך חקירות פרטיות או צוות של חוקרים פרטיים למשימות של חקירות בכל התחומים. למשרדנו הידע והטכנולוגיות המתקדמות ביותר – אנו מעסיקים בין היתר מהנדסי אלקטרוניקה ומחשבים ומשתמשים בציוד המעקב מהשורה הראשונה בעולם.

מעקבים

ביצוע מעקבים מכל הסוגים בהוד השרון ובכל הארץ: מעקבי הונאה, מעקבי מעילה, מעקבי ביטוח, מעקבי איסוף ראיות, מעקבים כלכליים, מעקבי בגידות, מעקבי גירושין, מעקבי ריגול תעשייתי, גילוי מעקבים אלקטרוניים GPS.

חקירת בגידות

משרד ידע חקירות נותן שירותי מעקב על ידי חוקר פרטי במרכז, מומחה לחשיפת בגידות, חקירות לבניית תיק גירושין, גילוי האזנות סתר ואיסוף ראיות משפטיות.

בעת תכנון מעקב / תצפית נלקחים בחשבון גורמים שונים:

  • מיקום גיאוגרפי ותנאים סביבתיים של הציר עליו ינוע האובייקט.
  • מה הם אמצעי התחבורה שבו משתמש הנעקב, (אופנוע, כלי רכב פרטי או תחבורה ציבורית, סוג כלי הרכב וכו´) – בהתאם לאמצעי התחבורה, נקבע באיזה כלי רכב לעיקוב, יעשו החוקרים שימוש.
  • האם בוצע אחר האובייקט מעקב בעבר.
  • סביבתו המקצועית והחברתית של האובייקט ועיסוקו.

בסיום המעקב, מקבל הלקוח דו"ח חקירה מפורט, כולל צילומים יפים וברורים, המשקפים את אשר אירע במהלך המעקב, לפי שעה ותאריך. כולל כל חומר רלוונטי נוסף אשר התקבל במהלך המעקב.

חקירות כלכליות

משרד החקירות "ידע חקירות" הינו מהמובילים בארץ בתחום חקירות איתור כספים ואיתור נכסים.  מקרים בהם נדרשת חקירה לאיתור כספים או רכוש אחר: התחמקות של בעלי חוב מלשלם את חובם בטענה כי הם חסרי כל. במידה והוכח כי ברשות החייבים, נכסים, רכוש, או כספים, ניתן להוציא צו עיקול על אותם הנכסים, עד להסדרת החוב. ביצוע חקירות כלכליות ע"י חוקר פרטי במרכז, בארץ ובחו"ל, איתור נכסים שונים בארץ ובחו"ל, מידע אישי אודות הנחקר/החייב והגורמים המעורבים, חשבונות בנק, איתור צווי הוצאה לפועל או צו מניעת יציאה מהארץ, איתור מקורות הכנסה מסוגים שונים בארץ ובחו"ל, איתור תיקים משפטיים, איתור נכסים, נדל"ן או כלי רכב, איתור הכנסות – משכורות, ביטוחי חיים, קופות גמל, קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים.

בדיקות לגילוי האזנות סתר

אנו מבצעים בדיקת האזנה בבתים, משרדים, ברכבים, וחקירות סייבר בטלפונים ניידים, במחשבי PC וברשתות.

משרדינו מתמחה בצד הטכנולוגי חקירתי עם ניסיון של למעלה מ 27 שנים.

הבדיקות מבוצעות ע"י החוקר הבכיר שי מדר, עוסק בחקירות פרטיות למעלה מ 27 שנה, חוקר פרטי, מהנדס, ואיש סייבר מומחה בגילוי האזנות סתר, עם רישיון בר תוקף, לעסוק בחקירות פרטיות, מטעם משרד המשפטים.

השכלה אקדמאית: 

  • קצין לוחמת סייבר (CWS)
  • מהנדס מחשבים ומערכות מידע  (B.Sc)
  • מהנדס אלקטרוניקה וחשמל (B.Sc)
  • רישיון חוקר פרטי + רישיון לניהול משרד חקירות – ברישיון משרד המשפטים.

הבדיקות מבוצעות באמצעות הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר בעולם לגילוי האזנות סתר בסמארטפון בשיתוף חברת צ´ק פוינט.

חקירות מודיעין עסקי

חוקרים פרטיים במרכז

ביצוע חקירות מודיעין עסקי מכל הסוגים ובכל היקף, במרכז, בארץ ובעולם – אנו עובדים בטקטיקות ואסטרטגיות חקירה מגוונות ומתקדמות. החקירות מתבצעות בשיתוף פעולה עם משרדי חקירות ועם חוקרים פרטיים ואנשי מודיעין עסקי מובילים ברחבי העולם.

איתורים

משרד חקירות לביצוע איתורים במרכז, בישראל ובחו"ל, בכל התחומים: איתור נכסים, איתור כספים, איתור יורשים, איתור כתובות ומקום עבודה, איתור מספרי טלפון, איתור הטרדות טלפוניות, איתור פרטים אישיים.

חקירות גניבה והונאה

חקירה איתור והוכחת גניבות, הונאות, מעילות בכל ההיקפים, אם מתוך הארגון ע"י עובדים וקבלני משנה, ואם ע"י גורמים חיצוניים – במרכז, בארץ ובחו"ל. הדרכה ע"י חוקר פרטי במרכז, מומחה בתחום להטמעת מערכות מעקב וסיוע לעסקים וחברות במניעת גנבות ומעילות, איתור פרצות וכשלים באבטחת המידע בארגון, בחברה או בעסק, ובניית אסטרטגיית חומת ביטחון מתאימה.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button