איתור נכסים

משרד ידע חקירות מבצע איתור נכסים בארץ או בחו"ל

אנו מבצעים חקירה לאיתור נכסים, כגון כספים, נדל"ן או רכוש אחר, בארץ או בעולם.

משרד החקירות "ידע חקירות" הינו מהמובילים בארץ בתחום חקירות איתור נכסים ואיתור רכוש, בארץ או בעולם כולו.

מקרים בהם נדרשת חקירת איתור נכסים:

  • התחמקות של בעלי חוב מלשלם את חובם בטענה כי הם חסרי רכוש.
    ניסיונות להברחת נכסים מצד בן/ בת הזוג.
  • במקרים רבים, יכול אחד מבני הזוג להחזיק בחשבון בנק סודי, לרוקן את חשבון הבנק המשותף בלא ידיעת בן/ בת הזוג, להבריח כספים או נכסים לחו"ל ואף להמציא חובות פיקטיביים.  ע"י עבודת חקירה, בילוש ומעקב ניתן לגלות ניסיונות להברחת או הסתרת   נכסים ולתת סעד של צו מניעה האוסר על בן/ בת הזוג לעשות כל פעולה ברכוש.
  • השתלטות גורם זר.
  • חקירה למטרת איתור נכסים או רכוש במקרה וישנו חשד כי ישנה השתלטות של גורם זר על נכסים רכוש או נכסים שאמורים לעבור במסגרת ירושה, או כי ישנם רכוש ונכסים שאין יודעים עליהם.
  • כשישנו רכוש, שאחד מבני הזוג אינו יודע על קיומו.
איתור נכסים

חקירות לאיתור נכסים בתיקי גירושין

בעת חלוקת הרכוש בין בני הזוג, הרכוש שמחולק, הוא למעשה, רק הרכוש שאתם יודעים על קיומו.

ומה אם ישנו רכוש אשר אתם אינכם יודעים על קיומו?

מצב כזה יכול לקרות, למשל, כאשר אחד מבני הזוג מקים עסק או חברה במהלך חיי הנישואין, ורושם את המניות והרכוש על שמו בלבד. לבן/ בת הזוג לא יהיה את המידע לגבי היקף פעילות החברה, או העסק, וגודל הנכסים (או לחילופין גודל החובות).

לכן לא כדאי לקחת סיכון, ולבצע חקירה במהלכה נבצע איתור נכסים יבוצע איתור רכוש מקיף.

הבלשים בידע חקירות, הינם יוצאי יחידות מודיעיניות מיוחדות, ואגפי מודיעין בגופים ביטחוניים שונים. 

במסגרת שירותיה, "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

איתור נכסים של חייבים

חשוב לא לבזבז זמן.

איתור נכסים של חייבים, חייב להתבצע במהירות, כדי לא לפספס את הנכס.

במקרים רבים, מי שחייב כספים, דואג להבריח את הרכוש שלו, או שהרכוש כבר עוקל, ע"י מישהו אחר, שפעל מספיק מהר לפניך.

לכן מומלץ כבר בשלבים הראשונים, שמתעוררת הבעיה, לפנות אל משרדנו, כדי שחוקר פרטי כלכלי מיוחד, יתחיל כבר לעבוד על החקירה ועל איתור נכסים, מוקדם ככל שניתן.

איתור נכסים של נפטר

לעיתים, כשאדם נפטר, הוא משאיר אחריו רכוש לא ידוע. לעיתים המדובר ברכוש שנרכש לפני קום המדינה או בשנות ה 50 וה 60 או ה 70.

בתקופה זו, מאחר ולא היו עדיין מחשבים, יתכן והמידע קיים פיזית רק בתוך הארכיונים, והגישה אליו לא מתאפשרת בקלות.

למשרד ידע חקירות יש את היכולת להגיע למידע הזה, החוקרים במשרדנו עם ניסיון עשיר, בביצוע חקירות מסוג זה. אנחנו נדע להפוך כל אבן בשבילך, כדי להגיע לתוצאות החקירה המהיימנות ביותר שניתן לקבל.

אנו מחוייבים לחיסיון לקוחותינו ברמה מחמירה במיוחד ופועלים ברישיון משרד המשפטים. אנו נפעל עבורך במהירות, ביעילות ובמקצועיות. כך שתוך זמן קצר תקבל דו"ח ממצאים מקיף, כדי שיוכל לשמש אותך כראייה, עימה תוכל לפעול בקרב הרשויות.

במסגרת שירותינו, משרד חקירות "ידע חקירות" מעביר ללקוחותיו דו"ח מעקבים מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך, ע"י חוקר פרטי מעקבים מומחה.

דוח חקירה כלכלית לאיתור נכסים המועבר ללקוח, עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום, וזאת בכדי לוודא, כי החומר שהתקבל, חוקי וקביל לבית המשפט, כך יוכל לשמש כחומר ראייתי, במקרה הצורך.

משרד חקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button