בדיקת האזנה

במשרדנו מחלקה מיוחדת לבדיקת האזנה

במשרדנו מחלקה טכנית ייחודית ומושקעת לבדיקת האזנה, הכוללת ציוד לגילוי האזנות סתר מכל סוג ומעבדת סייבר משוכללת.

אנו מבצעים בדיקת האזנה בבתים, משרדים, ברכבים, וחקירות סייבר בטלפונים ניידים, במחשבי PC וברשתות.

משרדינו מתמחה בצד הטכנולוגי חקירתי עם ניסיון של למעלה מ 27 שנים.

הבדיקות מבוצעות ע"י החוקר הבכיר שי מדר, עוסק בחקירות פרטיות למעלה מ 27 שנה, חוקר פרטי, מהנדס, ואיש סייבר מומחה בגילוי האזנות סתר, עם רישיון בר תוקף, לעסוק בחקירות פרטיות, מטעם משרד המשפטים.

השכלה אקדמאית: 

  • קצין לוחמת סייבר (CWS)
  • מהנדס מחשבים ומערכות מידע  (B.Sc)
  • מהנדס אלקטרוניקה וחשמל (B.Sc)
  • רישיון חוקר פרטי + רישיון לניהול משרד חקירות – ברישיון משרד המשפטים.

הבדיקות מבוצעות באמצעות הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר בעולם לגילוי האזנות סתר בסמארטפון בשיתוף חברת צ´ק פוינט.

בדיקת האזנה

משרד "ידע חקירות" מתמחה בבדיקת האזנה שמבוצעת על ידינו, נתמכת במעבדת סייבר מתקדמת, עם מיטב הכלים האיכותיים והמקצועיים ביותר, בתחום חקירות סייבר, ובתחום גילוי האזנות סתר.

בן לקוחותינו נמנים רשויות, גופים בטחונים, חברות גדולות וקטנות, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים ועורכי דין.

אנו מובילים מקצוענות ואיכות חסרת פשרות, בתחום בדיקת האזנה ובתחום חקירות הסייבר.

מידע פנימי רגיש זלג מהחברה והגיע אל המתחרים שלך?

בעלך/אשתך יודע/ת דברים שאמרת, ואינך יודע/ת איך?

דברים שאמרת בחדרי חדרים הגיעו לאוזניים הלא נכונות?

סביר להניח שמאזינים לך !

משרד "ידע חקירות" מספק ללקוחותיו שירותי בדיקת האזנה, לגילוי האזנות הסתר, לגילוי וחשיפת האזנות סתר בבית, במשרד, ברכב, בקו הטלפון, במרכזיה האלקטרונית, בשלוחות הטלפון, בדיקות האזנה לטלפון נייד, ובכל מקום אחר בו היית רוצה לשמור על פרטיותך.

אודות מכשירי ההאזנה הקיימים

מכשירי ההאזנה כיום זעירים מאוד, מתוחכמים, בעלי יכולת הקלטה לטווח ארוך, בעלי יכולת שידור והעברת VOICE דרך כל נתיבי התקשורת הקיימים, טלפוניה, סלולרי, תדרי רדיו, אינטרנט וכו', כך שהמצותת יכול לקבל בזמן אמת את תוכן השיחה ולתעדה.

אודות הבודק

הבודק מטעמנו בהשכלתו קצין לוחמת סייבר, מהנדס וחוקר פרטי ברישיון משרד המשפטים. בעל הכשרה וידע רבה בתחום. לרשותנו עומד הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר לביצוע בדיקות האזנת סתר לחשיפה ואיתור של מכשירי ציתות והאזנה, ניסיוננו הרב, ציוד בדיקות האזנה העומד לרשותנו ומומחיותינו בתחום מביא למאה אחוזי הצלחה בגילוי וחשיפה של האזנות סתר מכל הסוגים.

במידה ומתגלה האזנה או מצלמה סמויה

מערכות ההאזנה או מצלמות נסתרות שמתגלות במהלך בדיקת האזנה אינן מפורקות, וזאת על מנת לאפשר איתור טביעות אצבעות מהרכיבים החשודים ע"י המחלקה לזיהוי פלילי של משטרת ישראל איתה אנחנו עומדים בקשר עבודה שוטף, במסגרת שירותי בדיקות ההאזנה של משרדנו.

בסוף בדיקת ההאזנה

בסוף הבדיקה הלקוח מקבל לידיו דו"ח בדיקות האזנה מקיף ומפורט, בשילוב חומר מצולם, המתעד את אמצעי ההאזנה שהותקנו ומיקומם, כולל הסבר מפורט לגבי היכולות שלהם בביצוע האזנות סתר או צילום סמוי.

דו"ח בדיקת האזנה המועבר ללקוח ישמש אותו כחומר ראייתי לכל דבר ועניין, להמשך טיפול של משטרת ישראל או ביהמ"ש אם יחפוץ מזמין העבודה בכך.

משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

הודעה חשובה: האזנת סתר הינה עבירה פלילית שדינה עד 5 שנות מאסר !

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button