חוקר פרטי בפתח תקווה

משרד ידע חקירות מספק שירותי חוקר פרטי בפתח תקווה

משרד ידע חקירות מספק שירותי חקירה ע"י חוקר פרטי בפתח תקווה, כדי לבצע את עבודת החקירה הנדרשת, במהירות וביעילות, חוקרינו מחוייבים לדיסקרטיות מלאה ולמקצוענות ללא פשרות.

אם חיפשתם חוקר פרטי בפתח תקווה, אנחנו נשמח לעזור, ולתת לכם את המענה המהיר והמקצועי, ברגישות המתבקשת, ובדיסקרטיות מלאה.

שירותי החקירה המוצעים על ידי חוקר פרטי בפתח תקווה:

חוקר פרטי בפתח תקווה

מדוע להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי בפתח תקווה?

אנחנו חיים בעולם שבו הוכחות זה שם המשחק, בין אם אתם בטוחים שיש לכם קייס ובין אם מדובר רק על ספיקולציה, כל עוד אין הוכחה חותכת לחשד שלכם – המצב לא ייפתר.

חוקר פרטי בפתח תקווה או בכל עיר אחרת בישראל ידע לגשת אל התיק בצורה המקצועית ביותר ובעזרת הניסיון, הידע והכישורים שלו יגרום לכם להבין האם מדובר על פרי דמיונכם או על המציאות.

משרד ידע חקירות, הינו משרד מהמובילים ומהמקצועיים ביותר בארץ, בעל וותק של למעלה מ- 27 שנה ופועל ברישיון משרד המשפטים. ניתן לשכור שירותי חוקר פרטי בפתח תקווה לצורך חקירות פרטיות או צוות של חוקרים פרטיים למשימות של חקירות בכל התחומים. למשרדנו הידע והטכנולוגיות המתקדמות ביותר – אנו מעסיקים בין היתר מהנדסי אלקטרוניקה ומחשבים ומשתמשים בציוד המעקב מהשורה הראשונה בעולם.

חוקר פרטי מעקבים

 ביצוע מעקבים מכל הסוגים ע"י חוקר פרטי בפתח תקווה: מעקבי הונאה, מעקבי מעילה, מעקבי ביטוח, מעקבי איסוף ראיות, מעקבים כלכליים, מעקבי בגידות, מעקבי גירושין, מעקבי ריגול תעשייתי, גילוי מעקבים אלקטרוניים GPS.

חוקר פרטי בנתניה

חוקר פרטי בגידות

ניסיונם הרב של חוקרים פרטיים ממשרדנו בתחום חקירות אישות, שנצבר במהלך השנים והיכרותנו הקרובה עם בוגדים, בוגדות, שיטותיהם ודפוסי התנהגותם, כמו גם הכלים הטכנולוגיים המתקדמים העומדים לרשותנו, הם הגורמים לכך שאחוזי ההצלחה של חוקרים פרטיים או בלשים פרטיים שלנו בתחום חקירות אישות ובתחום חשיפת בגידות הם מהגבוהים בארץ.

משרד חקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין לענייני אישות ומשפחה מהטובים בארץ וכחלק משירותנו, אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ משפטי לא פורמלי, ובמקרה הצורך מפנים את לקוחותינו אל טובי עורכי הדין בתחום.

חקירות כלכליות

ביצוע חקירות כלכליות בפתח תקווה, בארץ ובחו"ל: איתור נכסים שונים בארץ ובחו"ל, מידע אישי אודות הנחקר/החייב והגורמים המעורבים, חשבונות בנק, איתור צווי הוצאה לפועל או צו מניעת יציאה מהארץ, איתור מקורות הכנסה מסוגים שונים בארץ ובחו"ל, איתור תיקים משפטיים, איתור נכסים, נדל"ן או כלי רכב, איתור הכנסות – משכורות, ביטוחי חיים, קופות גמל, קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים.

בדיקות לגילוי האזנות סתר

ברשותנו ציוד לגילוי האזנות סתר המתקדם ביותר בעולם, חוקרים פרטיים במשרדנו מתמחים בביצוע בדיקות לגילוי האזנות במבנים, ברכבים, מכשירי הקלטה וציתות המוסתרים בחפצים, כמו כן בדיקות לגילוי תוכנות ריגול במכשירים סלולאריים ובמחשבים. אנו מספקים את שירותינו בפתח תקווה, וברחבי הארץ והעולם.

משרדנו מבצע בפתח תקווה:

  • גילוי האזנות סתר בבית.
  • בדיקת האזנה במשרד.
  • בדיקת האזנה ברכב – למניעת מעקבים או האזנות..
  • חקירות סייבר ע"י חוקר סייבר מומחה לבדיקת האזנה לטלפון סלולרי, ולגילוי תוכנות ריגול במחשבי PC ובמערכות מחשוב מבוססת שרתים.

מודיעין עסקי

ביצוע חקירות מודיעין עסקי מכל הסוגים ובכל היקף, ע"י חוקר פרטי בפתח תקווה, בארץ ובעולם – אנו עובדים בטקטיקות ואסטרטגיות חקירה מגוונות ומתקדמות. החקירות מתבצעות בשיתוף פעולה עם משרדי חקירות ועם חוקרים פרטיים ואנשי מודיעין עסקי מובילים ברחבי העולם.

חוקר פרטי בפתח תקווה

איתורים

חייבים לכם כסף? מתחמקים מתשלום? אינכם מצליחים לאתר את החייב ולהחזיר את כספיכם? חוקרים ובלשים בידע חקירות יעזרו לכם לאתר את החייבים ולהחזיר את כספכם.
משרד חקירות ידע חקירות מתמחה באיתור חייבים בעיתיים בארץ ובעולם, אנו מבצעים איתורים, ע"י חוקר פרטי בפתח תקווה, בישראל ובחו"ל, בכל התחומים: איתור נכסים, איתור כספים, איתור יורשים, איתור כתובות ומקום עבודה, איתור מספרי טלפון, איתור הטרדות טלפוניות, איתור פרטים אישיים.

חקירת מעילות והונאות

חוקר פרטי בפתח תקווה יבצע עבורך חקירה לאיתור והוכחת גניבות, הונאות, ומעילות, מתוך הארגון ע"י עובדים, או קבלני משנה, ואם ע"י גורמים חיצוניים. החקירה מבוצעת ע"י טובי החוקרים הפרטיים, בתישאול, בביצוע מעקבים רגישים ובהתקנת מצלמות סמויות. בסוף החקירה, המזמין יקבל המלצות לחיזוק האבטחה באירגון כדי למנוע גניבות והונאות בעתיד, ובכדי להטמיע נהלי אבטחה חדשים, איתור פרצות, כשלים פיזיים באבטחה ובאבטחת המידע, של רשתות התקשורת בארגון, כולל בניית אסטרטגיית חומת ביטחון מתאימה בהתאם לסיכון.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button