חוקר פרטי בגידות מחיר

חוקר פרטי בגידות מחיר – המחיר לחשיפת בגידה, במהירות וביעילות – משרד ידע חקירות

ידע חקירות בניהולו של שי מדר, מתמחים בחקירת בגידות. יש לנו צוות חוקרים, וצוות מעקב מהשורה הראשונה, בוגרי יחידות ממלכתיות, עם ניסיון עשיר בחשיפת בגידות.

עוקבים, שמתמחים בחשיפת בגידות. החוקרים מצויידים במצלמות סמויות, פענוח בגידות, לתיעודם, ולהכנת תיק גירושין באופן כזה, שאינו ישתמע לשני פנים. שיהיה חד משמעי, כדי לגרום לצד השני, להתקפל. כולל מציאת כספים שהוברחו, או רכוש שהוחבא. בניית תיק גירושין איכותי, דורשת השקעה אז מה המחיר של חוקר פרטי בגידות מחיר, מחיר החקירה נקבע בהתאם לסך כל השעות שבוצע המעקב בתוספת מרחקי הנסיעה (מס' הק"מ) אשר יטה את כף המאזניים לטובת מזמין העבודה.

חוקר פרטי בגידות מחיר

ניהול תיק גירושין מהווה פירוק שיתוף לכל דבר ועניין.

מדובר בתהליך המהווה אחד הפרקים המשמעותיים ביותר לכל אדם שנמצא בתהליך, ופרט חשוב זה, נלקח בחשבון.

מחיר החקירה לחשיפת בגידה, כולל בתוכו מספר פרמטרים שלא נלקחים בחן בעלות שעת מעקב אך כלולים בתוכה:

 • הסלקת מצלמות סמויות בשטח (תוך כדי מעקב).
 • חקירות דיבוב תוך כדי מעקב, לצורך הוצאת אינפורמציה מהנחקר או מי מסביבתו.
 • בניית תיק גירושין כולל מתן דו"ח מקיף ומלא בתמונות שמתארות את אשר אירע במעקב.
 • ליווי אישי ודיסקרטי .
 • ביצוע מעקבים ע"י צוות מעקב ותיעוד בוידאו ובסטילס. 
 • יעוץ משפטי חינם מעו"ד לענייני משפחה.

חוקר פרטי בגידות מחיר – זאת תמיד השאלה הראשונה, אך התשובה על כך תמיד מורכבת.

אם קיים מידע נקודתי, על יום ושעה ספציפיים, כמובן שעלות החקירה תהיה נמוכה משמעותית ובאופן ליניארי , מעלות החקירה, אם היינו צריכים לעקוב אחריו או אחריה, יום אחרי יום במשך שבוע ימים.

מה שחשוב הוא, שבזמן המעקב, החוקרים לא יחשפו ויצליחו לתעד את מה שצריך לתעד בזמן אמת. משרד ידע חקירות בניהולו של שי מדר, מתחייב לעשות הכל כולל הכל, כדי להצליח לתעד את מה שצריך לתעד, ומתחייב לספק דו"ח חקירה מושקע, מלא בתמונות.

משרדנו מהמובילים בארץ בחשיפת בגידה, אנו יודעים להשיג בייתר הצלחה תיעוד איכותי של בגידה, כולל איתור רכוש שהוחבא או נעלם, או כספים שהוברחו.

ניסיונם הרב של חוקרים פרטיים ממשרדנו בתחום חקירות אישות, שנצבר במהלך השנים והיכרותנו הקרובה עם בוגדים, בוגדות, שיטותיהם ודפוסי התנהגותם, כמו גם הכלים הטכנולוגיים המתקדמים העומדים לרשותנו, הם הגורמים לכך שאחוזי ההצלחה של חוקרים פרטיים או בלשים פרטיים שלנו בתחום חקירות אישות ובתחום חשיפת בגידות הם מהגבוהים בארץ, ועלות חוקר פרטי בגידות מחיר, שפוי.

משרד חקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין לענייני אישות ומשפחה מהטובים בארץ וכחלק משירותנו, אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ משפטי לא פורמלי, ובמקרה הצורך מפנים את לקוחותינו אל טובי עורכי הדין בתחום.

איך מומלץ להתנהג במהלך חקירות אישות?

 • עורכי דין לענייני גירושין, תיקי אישות, כמו גם יועצי זוגיות, ממליצים לבן הזוג החושד בבגידה שתהיה בידו את כל האינפורמציה הקשורה בבגידה ובבן זוג בוגד/ בת זוג בוגדת, על מנת שיוכל לבנות את האסטרטגיה הנכונה ולהחליט על דרך הפעולה הטובה ביותר, בין אם לצרכים משפטיים ובין אם לצורך שיקום היחסים לאחר בגידה .
 • עוד ממליצים עורכי הדין בתחום של חקירות אישות לצורך חשיפת בגידות לא להראות שום סימן, לא לבן הזוג החשוד בבגידה ולא לסביבתו, כי הם חושדים בבגידה.
 • היתרונות שבהפעלת חוקר פרטי בגידות מחיר בלש פרטי בענייני אישות הם:
 • עבודת חקירה, מעקב או בילוש מבוצעים באופן חשאי ומקצועי.
 • צילום ואיסוף הראיות מבוצע באופן פרטני ומקיף.
 • החומר שנאסף על ידי חוקר פרטי מוסמך הינו קביל בבית משפט.
 • חוקר פרטי עובד בחשאיות וסודיות מוחלטת ולכן מתאפשרת חזרה נכונה וקלה לחיי זוגיות.
 • על פי פסיקת בית המשפט לענייני משפחה, חובות שנוצרו בשל בגידה של הגבר או בגידה של האישה אינם חובות משותפים והם חלים על בן/ בת זוג בוגד / בוגדת בלבד.
 • במקרים מסוימים, ישנה השפעה למעשה בגידה על שאלת המשמורת, במידה ומעשה בגידה פוגע בטובת הילד.
 • כאשר אין הסכמה בין הצדדים לביצוע גט, הוכחת בגידה של הבעל או של האישה היא עילה מספקת לפתיחת הליך גירושין.
 • אם הוכיח חוקר פרטי בגידות מחיר האישה אם בגד בבעלה, הוא לאבד את זכותה לקבלת הכתובה, או במזונות אישה.
 • ע"פ חוק יחסי מימון של בית הדין הרבני, בעל המוכיח כי אשתו בוגדת או בגדה בו יכול לנשלה מחלקה ברכוש.

במסגרת שירותנו, משרד "ידע חקירות" מעביר ללקוחותיו דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב חומר מצולם ע"י חוקר פרטי בגידות מחיר שפוי, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.

לאחר שדו"ח החקירה מועבר ללקוח ע"י החוקר פרטי בגידות מחיר ללא עלות, בדיקת עו"ד מומחה בתחום, על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט, ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך. אנו עובדים עם עורכי דין מהטובים בישראל, בתחום של חקירות אישות וחשיפת בגידות. כחלק משרותינו אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ משפטי לא פורמלי בנושאים אלה, ובמקרה הצורך מפנים את לקוחותינו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button