איתור מספרי טלפון

איתור מספרי טלפון  – ידע חקירות

איתור מספרי טלפון בארץ ובעולם.


ישנם מצבים רבים, בהם אנו נתקלים בצורך, לאתר מספרי טלפון של אדם, או של קבוצת אנשים.

במשרד ידע חקירות, אנו מבצעים איתור מספרי טלפון, לפי שם + ת"ז. 
אם אין בידך את מספר הזהות, ניתן בעלות סימלית, גם את מספר הזיהוי לקבל, אם השם לא נפוץ מדי, כמו כהן או לוי, ואם השם נכון כמובן.


איתור מספרי טלפון


חקירות לאיתור מספרי טלפון עבור חברות נדל"ן או מתווכי דירות
חברות נדל"ן רבות עימם אנחנו עובדי, מעבירים אלינו רשימות ארוכות של אנשים של אנשים שמצריכים איתור, או אותם ו את הירשים שלהם, במקרה שאדם נפטר.
את הרשימה מביאים אלינו מתוך נסחי טאבו, שם הרישום יכול להיות גם מלפני 50 ו 60 שנה.

יש המון מצבים, שהאדם נפטר, ואז צריך לאתר את היורשים שלו, כדי לשוחח איתם בעניין מכירת הנכס, או לצורך ביצוע עסקת נדל"ן.

במצב בו אנו מקבלים רשימות ארוכות של איתורים, יהיה מחיר מוזל יותר לכל איתור.

משרד החקירות "ידע חקירות" מתמחה באיתור מספרי טלפון כולל איתור טלפון חסוי של אדם, בארץ וגם בעולם.

איתור מספרי טלפון

אינך מצליח לאתר את מספר הטלפון (קווי או סלולארי) של אדם, גוף או חברה? פנה אלינו ונאתר בשבילך במהירות וביעילות מספרי טלפון מכל הסוגים ובכל מקום בעולם.

במסגרת שירותיה, ידע חקירות מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.
דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.משרד חקירות ידע חקירות עובד עם עורכי דין מהטובים בישראל, וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button