מעקבים

ביצוע מעקבים במקצועיות, ללא פשרות וברגישות הנדרשת

ביצוע מעקבים, צילום סמוי, תצפיות ואיסוף נתונים לבניית תיק ראיות איכותי, במקצועיות חסרת פשרות ובאמצעים המתקדמים בעולם.

בידע חקירות מועסקים עוקבים, חוקרים פרטיים, בלשים ואנשי שטח מהמנוסים והמקצועיים בארץ ובעולם, המחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר. עוקבים / חוקרים פרטיים במשרדנו עושים שימוש ב ציוד מעקב המתקדם ביותר. ראיות אותן אוספים עוקבים במהלך מעקב הינן איכותיות, מתועדות היטב, ויכולות לשמש ראיות קבילות בבית משפט.

 

ביצוע מעקבים בכל התחומים :

 • מעקב בגידות.
 • מעקבים לגילוי הונאות.
 • מעקב גירושין.
 • מעקבים לגילוי מעילות.
 • מעקב איסוף ראיות משפטיות.
 • מעקבים כלכליים.
 • מעקב ריגול תעשייתי.
 • גילוי מכשיר מעקב לרכב (GPS)

 

ביצוע מעקבים תוך שימוש בציוד מעקב  המתקדם בשוק, מצלמות נסתרות, ציוד הקלטה משוכלל. משרד חקירות ידע חקירות מעסיק עוקבים, חוקרים, בלשים ואנשי שטח מהמנוסים והמקצועיים בארץ ובעולם, המתמחים בשיטות עיקוב או תצפית שונות ומחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר. ראיות אותן אוספים עוקבים במהלך עיקוב או תצפית הינן איכותיות, מתועדות היטב, ויכולות לשמש ראיות קבילות בבית משפט.

כל מעקב או תצפית המתבצע ע"י משרדנו מבוצע במקביל לאיסוף קפדני וממוקד של חומר רקע אודות האובייקט ע"י בלש פרטי  או חוקר פרטי. כל עוקב שלנו הינו בלש או חוקר. איסוף חומר רקע על האובייקט ולמידה של אורח חייו הכרחיים לצורך עיקוב מדויק וממוקד.

 

בעת תכנון מעקב / תצפית נלקחים בחשבון גורמים שונים:

 • מיקום גיאוגרפי ותנאים סביבתיים של הציר עליו ינוע האובייקט.
 • אמצעי התחבורה שבו משתמש האובייקט (אופנוע, כלי רכב פרטי או תחבורה ציבורית, סוג כלי הרכב וכו´- לפי אמצעי התחבורה נקבעים סוגי כלי עיקוב בהם עוקבים עושים שימוש)
 • האם בוצעו על האובייקט מעקב / מעקבים בעבר.
 • סביבתו המקצועית של האובייקט ועיסוקו.
 • סביבתו החברתית של האובייקט.

במהלך מעקב נעשה שימוש בכלי רכב שונים המותאמים במיוחד לצורך מעקב או תצפית ומשתנים בין מעקבים שונים על מנת למנוע חשד מצד האובייקט.  במהלך מעקבים נעשה שימוש בציוד טכני מתקדם כגון: מצלמות, אמצעי עיקוב טכני,  ציוד הקלטה, וידאו דיגיטאלי ועוד. לכל מעקב מותאם ציוד מעקב נדרש.

בסיומם של מעקבים, מקבל הלקוח דוח מעקב כתוב הכולל תמונות מצולמות, המפרט את כל מהלך מעקב ע"פ התאריכים והשעות. בנוסף מקבל הלקוח סרט וידאו אותו צילמו עוקבים או חוקרים פרטיים במהלך המעקב.

במסגרת שירותינו, משרד חקירות "ידע חקירות" מעביר ללקוחותיו דו"ח מעקבים מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. דוח מעקב או תצפית המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך. משרד חקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !