מסמך מדיניות הפרטיות באתר ידע חקירות

"ידע חקירות" בבעלותו של שי מדר, מפעילה את האתר https://proyeda.co.il המציע את השירותים המפורטים באתר.

עמוד זה משמש ליידע את המבקרים באתר על המדיניות שלנו בנוגע לאיסוף, שימוש וחשיפת מידע אישי עבור מי שבוחר להשתמש בשירות שלנו באתר proyeda.co.il על ידי שימוש בשירות שלנו, אתה מסכים לאיסוף ושימוש במידע בהתאם למדיניות זו.

המידע האישי שאנו אוספים משמש כדי לספק ולשפר את השירות.

לא נשתמש או נחשוף את המידע שלך לצדדים שלישיים כלשהם, למעט כפי שמתואר במדיניות פרטיות זו. התנאים המוזכרים במדיניות פרטיות זו מחזיקים באותן הגדרות המפורטות בתנאים וההגבלות שלנו, הנגישים בכתובת https://proyeda.co.il , אלא אם צוין אחרת במדיניות פרטיות זו.

איסוף מידע ושימוש בו

כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש בשירות שלנו, אנו עשויים לבקש ממך לספק מידע אישי מסוים, כולל אך לא רק שמך, מספר הטלפון וכתובת הדואר שלך. המידע שאנו אוספים ישמש לצורך יצירת קשר או זיהוי.

נתוני יומן

ברצוננו להודיע ​​לך שבכל פעם שאתה ניגש לשירות שלנו, אנו אוספים נתוני יומן, שהם מידע שנשלח אלינו על ידי הדפדפן שלך. נתוני יומן זה עשויים לכלול פרטים כגון כתובת פרוטוקול האינטרנט ("IP") של המחשב שלך, גרסת הדפדפן, דפי השירות שלנו שבהם אתה מבקר, התאריך והשעה של ביקורך, משך השהות בדפים אלו וסטטיסטיקות רלוונטיות אחרות .

עוגיות

קובצי Cookie הם קבצי נתונים קטנים המשמשים בדרך כלל כמזהה ייחודי אנונימי. קבצים אלה נשלחים לדפדפן שלך מהאתר שבו אתה מבקר ומאוחסנים בכונן הקשיח של המחשב שלך. האתר שלנו משתמש ב"עוגיות" אלה כדי לאסוף מידע ולשפר את השירות שלנו. יש לך אפשרות לקבל או לדחות את העוגיות הללו, ותקבל הודעה כאשר עוגיה תישלח למחשב שלך. שים לב שאם תבחר לדחות את העוגיות שלנו, ייתכן שחלקים מסוימים בשירות שלנו לא יהיו נגישים.

ספקי שירות

לצורך תפעול חלק של השירות שלנו, אנו עשויים להתקשר עם חברות ואנשים פרטיים של צד שלישי למטרות הבאות:

ברצוננו ליידע את משתמשי השירות שלנו שלצדדים שלישיים אלה עשויה להיות גישה למידע האישי שלך. עם זאת, הגישה שלהם מוגבלת בהחלט לביצוע המשימות שהוקצו בשמנו, והם מחויבים לא לחשוף או להשתמש במידע לכל מטרה אחרת.

בִּטָחוֹן

אנו מעריכים מאוד את אמונך במתן המידע האישי שלך, ואנו עושים כל מאמץ להשתמש באמצעים מקובלים מבחינה מסחרית כדי להגן עליו. עם זאת, אנא שים לב ששום שיטת שידור דרך האינטרנט או אחסון אלקטרוני אינה מאובטחת ואמינה ב-100%, ואיננו יכולים להבטיח אבטחה מוחלטת.

קישורים לאתרים אחרים

השירות שלנו עשוי לכלול קישורים לאתרים אחרים. אם תלחץ על קישור של צד שלישי, תופנה לאתר שלהם. שימו לב שאתרים חיצוניים אלו אינם מופעלים על ידינו. לכן, אנו ממליצים בחום לעיין במדיניות הפרטיות של אתרים אלה. אין לנו שליטה על התוכן, מדיניות הפרטיות או הנוהלים של אתרי אינטרנט או שירותים של צדדים שלישיים ומתנערים מכל אחריות או חבות לגביהם.

פרטיות ילדים

השירותים שלנו אינם מיועדים לאנשים מתחת לגיל 13. איננו אוספים ביודעין מידע אישי מזהה מילדים מתחת לגיל 13. אם נהיה מודעים לכך שילד מתחת לגיל 13 סיפק לנו מידע אישי, למחוק אותו מיד מהשרתים שלנו. אם אתה הורה או אפוטרופוס ואתה סבור שילדך סיפק לנו מידע אישי, אנא צור איתנו קשר כדי שנוכל לנקוט בפעולה המתאימה.

שינויים במדיניות הפרטיות הזו

אנו עשויים לעדכן מעת לעת את מדיניות הפרטיות שלנו. לכן, אנו ממליצים לעיין מעת לעת בדף זה עבור כל שינוי. אנו נודיע לך על כל שינוי על ידי פרסום מדיניות הפרטיות המעודכנת בדף זה. שינויים אלו ייכנסו לתוקף מיד עם פרסומם.

צור קשר

אם יש לך שאלות או הצעות לגבי מדיניות הפרטיות שלנו, נשמח לשמוע ממך.