מסמך מדיניות הפרטיות באתר ידע חקירות

"ידע חקירות" בבעלותו של שי מדר, מפעילה את האתר https://proyeda.co.il המציע את השירותים המפורטים באתר.

עמוד זה משמש ליידע את המבקרים באתר על המדיניות שלנו בנוגע לאיסוף, שימוש וחשיפת מידע אישי עבור מי שבוחר להשתמש בשירות שלנו באתר proyeda.co.il על ידי שימוש בשירות שלנו, אתה מסכים לשימוש במידע בהתאם למדיניות זו.

המידע האישי שאנו אוספים משמש כדי לספק את השירות הנדרש.

לא נשתמש או נחשוף את המידע שלך לצדדים שלישיים כלשהם ובכל מקרה נשמור על חיסיון לקוחותינו ע"פ דין, בדרגה המחמירה ביותר. 

 

שימוש במידע

אנו עשויים לבקש ממך לספק מידע אישי מסוים, שמך, מספר הטלפון כתובת הדואר שלך לצורך יצירת קשר, וכמובן את סיפור המקרה, ורק במטרה אחת: כדי שנוכל לספק לך את השירות שביקשת ואיננו שומרים אצלנו את המידע לאחר סיום ההתקשרות למעט דו"ח החקירה או חוות הדעת למשך 7 שנים, במידה ותהיה מעוניין לשחזר אותו. ניתן לבקש לגרוס כל חומר שהוא לאחר תום ההתקשרות בינינו. 

נתוני יומן

בכל פעם שאתה ניגש לשירות שלנו, נאספים נתוני יומן שטחיים, שהם מידע שנשלח אלינו על ידי הדפדפן שלך. כגון כתובת פרוטוקול האינטרנט ("IP") של המחשב שלך, גרסת הדפדפן, דפי השירות שלנו שבהם אתה מבקר, התאריך והשעה של ביקורך, איננו עושים שימוש במידע זה למעט סטטיסטיקות כלליות.

עוגיות

קובצי Cookie הם קבצי נתונים קטנים המשמשים בדרך כלל כמזהה ייחודי אנונימי. אולם אתר ידע חקירות אינו משתמש בקבצי cookies באופן גורף.

ספקי שירות

לצורך תפעול חלק של השירות שלנו, אנו עשויים להתקשר עם חברות ואנשים פרטיים של צד שלישי למטרות הבאות ובכל מקרה מחוייבים לכם לחיסיון בדרגה המחמירה ביותר.:

  • מתן השירות מטעמנו.
  • ביצוע משימות הקשורות לשירות.
  • סיוע לנו בניתוח אופן השימוש בשירות שלנו.

ברצוננו ליידע את משתמשי השירות שלנו שלצדדים שלישיים אלה עשויה להיות גישה למידע האישי שלך. עם זאת, הגישה שלהם מוגבלת בהחלט לביצוע המשימות שהוקצו בשמנו, והם מחויבים לא לחשוף או להשתמש במידע לכל מטרה אחרת ומחוייבים לך לחיסיון בדרגה המחמירה ביותר.

בִּטָחוֹן

אנו מעריכים מאוד את אמונך במתן המידע האישי שלך, ואנו עושים כל מאמץ להשתמש באמצעים מקובלים מבחינה מסחרית כדי להגן עליו. עם זאת, אנא שים לב ששום שיטת שידור דרך האינטרנט או אחסון אלקטרוני אינה מאובטחת ואמינה ב-100%, ואיננו יכולים להבטיח אבטחה מוחלטת.

קישורים לאתרים אחרים

השירות שלנו עשוי לכלול קישורים לאתרים אחרים. אם תלחץ על קישור של צד שלישי, תופנה לאתר שלהם. שימו לב שאתרים חיצוניים אלו אינם מופעלים על ידינו. לכן, אנו ממליצים בחום לעיין במדיניות הפרטיות של אתרים אלה. אין לנו שליטה על התוכן, מדיניות הפרטיות או הנוהלים של אתרי אינטרנט או שירותים של צדדים שלישיים ומתנערים מכל אחריות או חבות לגביהם.

פרטיות ילדים

השירותים שלנו אינם מיועדים לאנשים מתחת לגיל 13. איננו אוספים ביודעין מידע אישי מזהה מילדים מתחת לגיל 13. אם נהיה מודעים לכך שילד מתחת לגיל 13 סיפק לנו מידע אישי, למחוק אותו מיד מהשרתים שלנו. אם אתה הורה או אפוטרופוס ואתה סבור שילדך סיפק לנו מידע אישי, אנא צור איתנו קשר כדי שנוכל לנקוט בפעולה המתאימה.

שינויים במדיניות הפרטיות הזו

אנו עשויים לעדכן מעת לעת את מדיניות הפרטיות שלנו. לכן, אנו ממליצים לעיין מעת לעת בדף זה עבור כל שינוי. אנו נודיע לך על כל שינוי על ידי פרסום מדיניות הפרטיות המעודכנת בדף זה. שינויים אלו ייכנסו לתוקף מיד עם פרסומם.

צור קשר

אם יש לך שאלות או הצעות לגבי מדיניות הפרטיות שלנו, נשמח לשמוע ממך.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !