חוקר פרטי - ידע חקירות - תמונת כותרת לעמודים

חקירות כלכליות

משרד ידע חקירות מתמחה בביצוע חקירות כלכליות מורכבות ככל שיהיו מכל סוג בארץ ובחו"ל

במשרד ידע חקירות מחלקה כלכלית איכותית לביצוע חקירות כלכליות מורכבות ככל שיהיו.

המחלקה מתמחה בביצוע חקירות כלכליות וחקירות יכולת בדרגות עומק שונות כולל ביצוע חקירות עקיפות וסמויות כדי להרים כל אבן ולקבל שיקוף אותנטי ואיכותי למצבו של האדם הנחקר בכל רובד והכל  בהתאם לצרכי החקירה והלקוח.

אנו נאסוף את המידע, נתעד את יכולתו הכלכלית של הנבדק, באופן מוכח ומוצק, מעבר לכל ספק. המזמין יהיה רשאי להתשתמש בחקירה כלכלית כראייה בבתי המשפט.

משרדנו מבצע חקירות כלכליות בנושאים הבאים:

 • איתור כתובת מגורים עדכנית בישראל.
 • איתור נכסים – איתור בעלות על נכסי מקרקעין בחתך ארצי (עד 5 נכסים).
 • קשרים לחברות או שותפויות: (כולל העברות מניות ב-10 שנים אחרונות)
 • איתור עסק עצמאי ומעמד ברשויות המס.
 • עיסוקים\ פעילות עסקית\ מוצהר.
 • איתור כלי רכב בבעלות.
 • איתור זיקה לסניפי בנקים, מקבלים בנק וסניף  (זיקה=בעל חן, מיופה כוח או שותף)
 • בדיקה בכנ"ר (חייב\נושה).
 • בדיקה ברשם הירושה: יורש\ מצווה.
 • איתור כספים – ביטוחי חיים/קופות גמל/קרנות השתלמות/ביטוחי מנהלים .
 • איתור הליכים משפטיים אזרחיים (תובעים\ נתבעים)
 • איתור תיקים משפטיים.
 • סכום חובות בהוצאה לפועל, בבעלות הנחקר או גורמים מטעמו.
 • איתור צווי הוצאה לפועל וצו עיכוב יציאה מהארץ.
 • איתור נכסים שונים בחו"ל.
 • מידע אישי אודות הנחקר/ החייב והגורמים המעורבים.
 • איתור חשבונות בנק.
 • איתור יורשים.
 • איתור מקורות הכנסה מסוגים שונים בארץ ובחו"ל.

עם לקוחותינו, במחלקת חקירות כלכליות, נמנים: בנקים, עורכי דין, חברות פרטיות המעסיקות קבלני משנה, גופים ממשלתיים, מוסדות פיננסיים, משרדי חקירות ועוד.

במחלקה הכלכלית ב"ידע חקירות", עובדים טובי החוקרים והבלשים, המתמחים בחקירות שטח וחקירות בכיסוי, לטובת האיתורים השונים, איסוף וליקוט המידע בארץ ובעולם.

משרד חקירות פרטיות ידע חקירות מבצע את פעילותו במסגרת חוקית בלבד, חקירה כלכלית שיוצאת ממשרדנו בדוח חקירה נבדקת משפטית מכמה היבטים, כדי שתוכל להוות ראיה חד משמעית בבית המשפט.

חקירות כלכליות

למה חשובה פעולת איתור הנכסים והמידע?

איתור נכסים דרוש כאשר ישנו חוב פתוח ובעל החוב מסרב לשלם אותו. לקוחות רבים פונים אלינו כאשר בעל החוב, מתעלם לחלוטין מכל דרישות תשלום ואף מפר פסק דין המחייב אותו לשלם. במקרים, כאשר טוען בעל החוב, שאין ביכולתו לשלם מאחר ואין ברשותו כסף או רכוש.

חקירות כלכליות

חייבים לך כסף? בעל החוב מתעלם? טוען שאינו יכול לשלם?

אתה כנראה צריך חקירות כלכליות!

חוקרים כלכליים במשרד חקירות ידע חקירות, מאתרים ומוכיחים, כי יש לבעל החוב נכסים או רכוש, בעלי חוב רבים, מנסים להסתיר את רמת החיים שלהם ואפילו חלקם מצליח להוציא פשיטת רגל, כדי להתנער מהתחייבויותיו. ידע חקירות תבצע חקירה כלכלית איכותית, במהלכה נתעד את אורח חייו של הנבדק, נוכיח מנהג בעלים על כל הרכוש שלא מופיע על שמו, כדי להראות שזה שהרכוש לא מופיע על שמו לא אומר שזה בגלל שאין לו. מגמתי נבדוק באיזה רכב הו נוהג, ואם נגלה ש ובהתאם לכך יש לפעול להוצאת צו עיקול על הרכוש ו/או הנכסים של בעל החוב, עד שיפרע את חובו.

בעלי חוב מעלימים נכסים ורכוש?

ישנם בעלי חוב "מקצועיים" המפתחים דרכים יצירתיות להעלמת נכסים. למשל – העברת בעלות על נדל"ן, כלי רכב, תלוש משכורת או חשבון בנק ע"י שינוי שם, או הברחת נכסים לחו"ל. בידע חקירות איתור נכסים ואיסוף הראיות נעשה בשיטות פעולה מורכבות ומתוחכמות. רק לחוקר פרטי מנוסה ומיומן המתמחה בחקירות כלכליות יהיו את הכלים והיכולת לאתר את הנכסים אשר בעל החוב מעלים, ולאסוף ולתעד את הראיות באופן שיהיו קבילות בבית משפט.

חקירה כלכלית

חקירות כלכליות לצורך הצהרה על חובות אבודים

חובות אבודים עסקיים מותרים בניכוי לצרכי מס הכנסה ולעיתים גם לצרכי ניכוי מע"מ. על מנת לקבל את ההיתר לניכוי יש להוכיח אי יכולת לגביית החוב וכי החוב הינו חוב אבוד. בידע חקירות אנו מבצעים חקירה של יכולת כלכלית של בעל החוב, ובעזרת הממצאים ניתן להוכיח לרשויות המס כי החוב הנו אבוד ואין יכולת לגבות אותו.

במסגרת שירותיה, ידע חקירות מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה כלכלית מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, גיבוש המלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.

דוח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט, ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד החקירות "ידע חקירות" עובד ברישיון משרד המשפטים, ובשיתוף עורכי דין מהטובים בארץ. כחלק משירותינו אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך אנו מפנים את לקוחותינו לטובי עורכי הדין בכל תחום.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !