חקירה פרטית

משרד ידע חקירות יבצע עבורך חקירה פרטית איכותית, לפי צרכיך:

ראיות ומידע הנאספים ומתועדים במהלך עבודת חקירה פרטית, או בילוש, המבוצעות ע"י חוקר פרטי חשובים לצורך קבלת החלטות וקביעת דרכי פעולה, בתחום האישי או העסקי, ונחוצים לצורך שימוש כ- חומר ראייתי ב בית משפט, או לצורך קביעת אסטרטגיה במהלך מאבק משפטי.

חקירה פרטית מקצועית, נעשית ע"י חוקר פרטי או בלש פרטי מקצועיים, והינה הדרך הטובה ביותר להשגת מידע רגיש ונחוץ, תוך כדי שמירה על כמה גורמים חשובים, והכרחיים:

  • יש לוודא כי האדם או הגוף שעליו מתבצעת חקירה פרטית כמו גם סביבתו לא יהיו מודעים כלל ל חקירה. נקודה זו הינה חשובה ואף הכרחית גם על מנת שהנחקר יתנהל באופן רגיל ויספק את החומר אותו אנו רוצים לגלות או לתעד, וגם על מנת למנוע אפשרות של נקיטת חקירה נגדית, או צעדים נגדיים מצד האדם או הגוף שעליו מתבצעת חקירה.
  • רק משרד חקירות פרטיות מקצועי ומיומן יש את הידע, הניסיון והציוד הנדרשים לביצוע חקירה פרטית שקטה ונקייה ולשמירה על חשאיות וסודיות מוחלטת.
  • הכרחי כי חומר חקירה הנאסף במהלך עבודת חקירה או עבודת בילוש יהיה מצולם, מתועד באופן ברור ומקצועי. ללא צילום, תיעוד מקצועי של חומר חקירה, אין כל הוכחה כי אכן נעשו המעשים או הפעולות שאותם אנו רוצים להוכיח, ולטענתנו אין כל בסיס.
  • חשוב מאוד שיעמוד לרשות משרד חקירות והחוקרים פרטיים כל ציוד החקירות הנדרש וכי יהיו אלה חוקרים פרטיים או בלשים פרטיים בעלי ידע וניסיון בהפעלתו בצורה המקצועית ביותר.
  • עבודת חקירה או בילוש צריכה להיעשות באופן מקצועי ושאינו נוגד את החוק על מנת למנוע הסתבכות עם הרשויות.
  • פעילויות כמו מעקבים, האזנות סתר, תצפיות, מצלמות נסתרות וכדומה הן פעילויות עדינות מאוד, וישנו גבול דק שעובר בין פעילות חקירה חוקית לבין פעילות חקירה שאינה חוקית.
  • חשוב לוודא כי משרד חקירות עובד ברישיון משרד המשפטים, וכי כל בלש פרטי או חוקר פרטי המועסק על ידי משרד חקירות יש את הניסיון והידע כיצד לפעול במסגרת החוק בלבד.
  • חומר חקירה הנאסף במהלך חקירה פרטית צריך להיות אמין, קביל בבית משפט על מנת שיוכל לשמש חומר ראייתי. על מנת שחומר חקירה יהיה קביל בבית משפט, הוא צריך להיאסף בצורה מקצועית וחוקית ע"י משרד חקירות אמין ומקצועי העובד כחוק.
  • משרד חקירות מקצועי הוא משרד חקירות העובד עם יועצים משפטיים באופן קבוע.

 

חקירה פרטית

 

במסגרת שירותיה, חברת "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם, מתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.

דו"ח חקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי, קביל בבית משפט ויכול לשמש חומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד חקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !