חוקר פרטי - ידע חקירות - תמונת כותרת לעמודים

חוקר פרטי מחיר

תמיד נשאלת השאלה הזאת – "חוקר פרטי מחיר"

בעולם המורכב והמתוחכם של היום, ישנם רגעים בהם אנו זקוקים לשירותי חוקר פרטי מחיר, זה בהתאם לצרכי החקירה והוא דינמי ומשתנה ממקרה למקרה, הדגש הינו מקצועיות ואמינות.

הצורך בשרותנו עשוי לנבוע מחשדות אישיים, עניינים עסקיים או מצבים כלכליים שונים. אתר משרד ידע חקירות מתמחה במתן שירותי חקירה פרטיים עם דגש על מקצועיות, אמינות ודיסקרטיות, ומספק שירותים מגוונים במחירים תחרותיים. כשאתם מחפשים "חוקר פרטי מחיר", אנחנו כאן כדי להבטיח לכם שירות מקיף, מתקדם אמין ובמחיר שנקבע בהתאם לסוג החקירה שתאופיין בצורה המדוייקת ביותר, כדי להביא מינימום עלות מול מקסימום תוצאה.

עמוד זה יספק לכם את כל המידע על סוגי החקירות השונים שאנו מציעים, דוגמאות מלקוחות מרוצים ותובנות על המחירים שלנו.

חוקר פרטי מחיר

 

חקירות אישות

חקירות אישות הן מהשירותים המבוקשים ביותר בתחום החקירות הפרטיות. כאשר יש חשד לבגידה או התנהלות בלתי הולמת של בן או בת זוג, חוקר פרטי מחיר מינימום ההכרחי, כדי לספק את הראיות הדרושות באופן מקצועי ללא דופי. המחיר של חקירות אישות משתנה בהתאם למורכבות החקירה ולמשך הזמן הנדרש להשלמתה.

חקירת אישות כוללת מעקבים, איסוף ראיות, הקלטות וצילומים. אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדי להבטיח תוצאות מדויקות ואמינות. בנוסף, חשוב לנו לשמור על הדיסקרטיות של הלקוחות שלנו בכל שלב של החקירה.

דוגמה ללקוח מרוצה: עדי מתל אביב חשדה שבעלה מנהל רומן מהצד. לאחר חקירה מעמיקה ומעקבים דיסקרטיים, הצלחנו לספק לה ראיות מוצקות אשר עזרו לה לקבל החלטות חשובות לגבי עתיד הקשר.

 

מעקבים

מעקבים הם חלק בלתי נפרד מעבודתו של חוקר פרטי מחיר, גם כאן קשה לקבוע. כאשר מדובר במעקבים, המחיר תלוי במורכבות המעקב, במספר הימים הנדרשים ובשעות הפעילות. מעקבים כוללים תצפיות, צילומים, והקלטות כדי לתעד את פעולותיו של החשוד באופן מקצועי ודיסקרטי.

מעקבים דורשים מיומנות וניסיון כדי להבטיח שהמעקב יהיה חשאי ובלתי מורגש. אנחנו ב משרד ידע חקירות מבצעים מעקבים עם הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר וצוות מיומן שמבטיח תוצאות מדויקות ואמינות.

דוגמה ללקוח מרוצה: יוסי מפתח תקווה חשד שעובד בחברתו מדליף מידע למתחרים. לאחר מעקב ממושך, הצלחנו לתעד את הפעולות הבלתי חוקיות של העובד ולהביא לכך שיוסי יוכל לפעול בהתאם.

חוקר פרטי מחיר

 

חשד לבגידה

חשד לבגידה הוא אחד המצבים הקשים ביותר בחיים האישיים. חוקר פרטי מחיר משתנה בהתאם למורכבות המקרה ולמשך הזמן הנדרש כדי לחשוף את האמת. חקירה מסוג זה כוללת מעקבים, הקלטות, וצילומים כדי לאסוף את כל הראיות הנדרשות.

אנו מבינים את הרגישות והחשיבות של חקירות מסוג זה ומבטיחים דיסקרטיות מלאה ושירות מקצועי. המטרה שלנו היא לספק ללקוחותינו את הראיות שהם זקוקים להן בצורה הברורה והמקצועית ביותר.

דוגמה ללקוח מרוצה: שרון מחיפה חשדה שבעלה מנהל רומן עם אחת מעובדותיו. לאחר חקירה ממושכת, הצלחנו לאמת את חשדותיה ולספק לה את כל הראיות שהייתה זקוקה להן.

 

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות מספקות תובנות חשובות על המצב הכלכלי של אדם או עסק. כאשר אתם מחפשים חוקר פרטי מחיר עבור חקירות כלכליות, המחיר משתנה בהתאם להיקף ומורכבות החקירה. חקירות אלו כוללות בדיקת נכסים, חובות, והשקעות.

חקירה כלכלית יכולה לחשוף נכסים נסתרים, הלבנת כספים, והתנהלות כלכלית בלתי חוקית. אנו ב משרד ידע חקירות משתמשים בכלים מתקדמים ובמקצועיות רבה כדי לספק לכם תמונה מלאה ומדויקת של המצב הכלכלי הנחקר.

דוגמה ללקוח מרוצה: אילן מירושלים היה בתהליך גירושין וחשד שאשתו מסתירה נכסים. לאחר חקירה כלכלית מעמיקה, הצלחנו לחשוף נכסים שהיו מוסתרים ולהבטיח לו תהליך הוגן.

 

בדיקות לגילוי האזנות סתר

בדיקות לגילוי האזנות סתר הן חיוניות כאשר יש חשד לפריצת פרטיות. מהנדס מטעמנו שהוא גם חוקר פרטי מחיר נקבע בהתאם למורכבות הבדיקה ובגודל השטח הנבדק. בדיקות אלו כוללות שימוש בציוד מתקדם לגילוי מכשירי האזנה והקלטה.

אנחנו מבצעים בדיקות יסודיות ומקצועיות כדי להבטיח שהמרחב שלכם נקי מהאזנות לא חוקיות. בדיקות אלו מספקות שקט נפשי ותחושת ביטחון ללקוחות שלנו.

דוגמה ללקוח מרוצה: דפנה מתל אביב חשדה שבעלה מתקין מכשירי האזנה בביתם. לאחר בדיקה יסודית, מצאנו והסרנו מכשירי האזנה שהיו מוסתרים בחדרים שונים.

מודיעין עסקי

 

מודיעין עסקי

מודיעין עסקי הוא כלי חשוב לכל עסק המעוניין להישאר תחרותי ולהגן על האינטרסים שלו. כאשר אתם מחפשים חוקר פרטי מחיר למודיעין עסקי, המחיר תלוי במורכבות החקירה ובמידע הנדרש. מודיעין עסקי כולל איסוף מידע על מתחרים, זיהוי סיכונים, וניהול סיכונים.

אנו ב משרד ידע חקירות מספקים שירותי מודיעין עסקי מתקדמים בעזרת טכנולוגיות חדישות וצוות מיומן. השירותים שלנו כוללים איסוף וניתוח מידע על מתחרים, זיהוי הזדמנויות וסיכונים, וניהול סיכונים באופן מקצועי ודיסקרטי.

דוגמה ללקוח מרוצה: חברת סטארטאפ קטנה מרמת גן רצתה לבדוק מתחרים פוטנציאליים בשוק חדש. לאחר חקירת מודיעין עסקי מעמיקה, הצלחנו לספק להם מידע יקר ערך שסייע להם בקבלת החלטות עסקיות מושכלות.

 

חקירות בינלאומיות

חקירות בינלאומיות דורשות ידע וניסיון מיוחדים, גם כן חוקר פרטי מחיר לא ידוע, עבור חקירות אלו משתנה המחיר בהתאם להיקף ומורכבות החקירה. חקירות אלו כוללות איסוף מידע וראיות במדינות שונות, תיאום עם רשויות מקומיות ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

אנו מספקים שירותי חקירות בינלאומיות עם דגש על מקצועיות ודיסקרטיות, ומתחייבים לספק תוצאות מדויקות ואמינות. שירותינו כוללים חקירות כלכליות בינלאומיות, מעקבים במדינות שונות, וחקירות אישות חוצות גבולות.

דוגמה ללקוח מרוצה: עורך דין מבאר שבע נדרש לחקור אדם שחי בחו"ל וניהל קשרים עסקיים עם לקוחו. לאחר חקירה בינלאומית, הצלחנו לאסוף את כל הראיות הנדרשות והמידע המעמיק שהלקוח שלנו היה זקוק לו.

כשאתם מחפשים "חוקר פרטי מחיר", משרד ידע חקירות היא הבחירה המובילה שלכם. משרדנו מחזיק ברישיון מטעם משרד המשפטים לניהול משרד חקירות. אנו מבטיחים לספק שירות מקצועי, אמין ודיסקרטי בכל חקירה שאנו מבצעים. התקשרו אלינו היום לקבלת ייעוץ מותאם אישית והצעת מחיר שתענה על כל הצרכים שלכם.

 

לשאלתכם, חוקר פרטי מחיר, להלן טבלת מחירים משוערים לשירותי חקירות פרטיות:

המחירים עשויים להשתנות בהתאם למורכבות החקירה, הניסיון של החוקר, והשימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

מחיר משוער (ש"ח)

שירות

280 – 700

פגישת ייעוץ ראשונית

280 – 700

 חוקר פרטי מחיר שעת מעקב 

500 – 1,200

חקירה בסיכון גבוה (תוספת)

4 – 9

הוצאות רכב לחקירה (לק"מ)

700 – 1,900

בדיקת פוליגרף

1,800 – 6,000

שימוש ברחפן (לשעה)

2,000 – 5,000

בדיקת אמצעי ריגול במחשב

1,200 – 3,000

בדיקת אמצעי ריגול ברכב

400 – 1,000

איתור מספרי טלפון

300 – 1,700

איתור בעל חוב

200 – 500

איתור כתובת מגורים

1,600 – 3,800

חקירה כלכלית בסיסית

4,000 – 10,000

חקירה כלכלית מורכבת

800 – 2,000

איתור רכב בלבד

2,500 – 6,000

איתור רכב כולל החזרה

 

לקוחות ממליצים

המלצות מלקוחות מרוצים של משרד ידע חקירות

 1. אביבה י., חיפה:

"כשהתחלתי לחשוד שבעלי מבזבז כספים על מישהי אחרת, לא ידעתי למי לפנות. השאלה שלי היתה חוקר פרטי מחיר שאני לא אעמוד בו. הגעתי לידע חקירות דרך המלצה חמה, והחלטתי לנסות. הצוות היה מקצועי ואכפתי, והם עבדו במהירות ובדיסקרטיות. באמצעות מעקבים דיסקרטיים ואיסוף ראיות מדויק, הם הצליחו לחשוף את כל האמת במינמום זמן מה שחסך עלויות בחצי מחיר. הראיות שהם סיפקו לי היו חד משמעיות והיו קריטיות להמשך ההליך המשפטי שלי. הם תמכו בי לאורך כל התהליך, ונתנו לי את הביטחון שהייתי צריכה להמשיך הלאה. בזכותם, הצלחתי לקבל החלטות מושכלות ולקדם את חיי בצורה טובה יותר."

 1. דני ש., תל אביב:

"כעורך דין בתחום דיני משפחה, אני נעזר באופן קבוע בשירותי ידע חקירות לאיתור נכסים מוסתרים של לקוחותיי בתיקי גירושין מורכבים. המקצועיות והמהירות שלהם תמיד מסייעות לי להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיי. באחד המקרים, הם הצליחו לחשוף נכסים שהבעל ניסה להסתיר באירופה, מידע שהיה קריטי להליך המשפטי. בזכותם, לקוחותיי קיבלו את מה שמגיע להם, והצלחנו להימנע מהפתעות בלתי נעימות. השירות שלהם תמיד מדויק ומקצועי, ואני ממליץ עליהם בחום לכל מי שזקוק לשירותי חקירה אמינים."

 1. אילן ק., ירושלים:

"כשהתחלתי לחשוד שמישהו מאזין לשיחות העסקיות שלי, לא יכולתי להישאר רגוע. פניתי לידע חקירות לאחר שקראתי עליהם המלצות חיוביות רבות. תוך זמן קצר, הצוות המקצועי שלהם הצליח לאתר מכשירי האזנה מוסתרים במשרדי. השירות היה מהיר ומקצועי, והם עזרו לי לשקם את אבטחת המידע בעסק שלי. הם גם סיפקו לי ייעוץ כיצד למנוע מצבים דומים בעתיד. הודות להם, אני מרגיש בטוח יותר ומשוכנע שהעסק שלי מוגן."

 1. נורית ר., רמת גן:

"במהלך תהליך הגירושין שלי, חיפשתי חוקר פרטי מחיר חקירה הוגן, ידע חקירות עזרו לי לגלות נכסים שהבעל ניסה להסתיר. הידע והניסיון שלהם בתחום הזה היו קריטיים, ובזכותם קיבלתי את החלק שהגיע לי בצורה הוגנת. הצוות היה רגיש וקשוב לכל צרכיי, והם עבדו ביעילות ובדיסקרטיות מוחלטת. הם סיפקו לי ראיות חד משמעיות שהיו בלתי ניתנות לערעור בבית המשפט. התמיכה שלהם לאורך כל התהליך הייתה משמעותית מאוד עבורי, ואני מודה להם על כל מה שעשו למעני."

 1. אמיר ג., נתניה:

"חשדתי שעובד בכיר מעביר מידע למתחרים, ולא ידעתי איך להתמודד עם המצב. פניתי לידע חקירות והם היו מדהימים. הצוות שלהם הוכיח במהירות את החשדות שלי, וסיפק ראיות חד משמעיות שהיו קריטיות לפעולה מיידית. בזכותם, הצלחתי להפסיק את ההדלפות ולהגן על העסק שלי. הם היו מקצועיים מאוד ודאגו לשמור על דיסקרטיות מוחלטת לאורך כל החקירה. אני ממליץ עליהם בחום לכל מי שזקוק לשירותי חקירה ברמה הגבוהה ביותר."

 1. רינת ל., אשדוד:

"אחרי שהתחלתי לחשוד שבעלי מנהל רומן, ידע חקירות סיפקו לי את כל הראיות שהיו נחוצות לי. הצוות שלהם היה אמין ודיסקרטי, ועזר לי לעבור את התקופה הקשה הזאת בצורה קלה יותר. הם היו שם בשבילי בכל שלב, ונתנו לי תחושה של ביטחון ותמיכה. הראיות שאספו היו ברורות ומדויקות, ולא השאירו מקום לספק. בזכותם, הצלחתי להתמודד עם המציאות ולבצע את הצעדים הנחוצים להמשך חיי."

 1. מיכאל פ., באר שבע:

"בעת חקירת רקע של מועמד למשרת ניהול בכירה, ידע חקירות הצליחו לחשוף היסטוריה פלילית שבעבר לא הייתה ידועה לנו. המידע הזה היה חיוני וגרם לנו להימנע מטעויות בגיוס עובדים. הצוות היה מקצועי מאוד ועבד במהירות ובדיסקרטיות. הם סיפקו דוח מפורט וברור שהראה את כל הפרטים החשובים. הודות להם, הצלחנו לשמור על הסטנדרטים הגבוהים של החברה ולהימנע מהעסקת אדם שלא מתאים לתפקיד."

 1. תמר ש., פתח תקווה:

"ידע חקירות עזרו לי לגלות שותף עסקי שלא היה ישר. השירות היה מקצועי והמידע שסיפקו היה מדויק. הם חסכו לי הרבה כסף ובעיות משפטיות בעתיד. הצוות שלהם היה מסור ודאג לעדכן אותי בכל שלב של החקירה. הם עבדו במהירות ובדיסקרטיות, והצליחו לספק לי את כל המידע הנחוץ בזמן קצר. אני מודה להם מאוד על העזרה וממליצה עליהם בחום לכל מי שזקוק לשירותי חקירה מקצועיים."

 1. אורי מ., קריית מוצקין:

"בעת חקירה כלכלית שביצענו, ידע חקירות חשפו נכסים מוסתרים שהשותף העסקי שלי ניסה להסתיר. בזכותם הצלחנו להגיע להסדר טוב יותר ולשמור על העסק שלנו. הצוות היה מקצועי מאוד ודאג לעדכן אותנו בכל שלב של החקירה. הם סיפקו דוחות מפורטים וברורים, והמידע שלהם היה מדויק ואמין. חוקר פרטי מחיר הוגן, בזכותם, הצלחנו למנוע הפסדים כלכליים גדולים ולהמשיך בפעילות העסקית בצורה חלקה."

 1. הילה ד., רעננה:

"לאחר שחשדתי שמישהו מצלם אותי בסתר, פניתי לידע חקירות. הצוות שלהם מצא מצלמות נסתרות והחזיר לי את תחושת הביטחון. השירות היה מקצועי ומהיר, ואני ממליצה עליהם בחום. הם היו דיסקרטיים ואמינים, ודאגו לעדכן אותי בכל שלב של החקירה. הם גם סיפקו לי ייעוץ כיצד לשפר את אבטחת הבית שלי ולהימנע ממצבים דומים בעתיד. הודות להם, אני מרגישה בטוחה יותר בבית שלי."

לקוחות אלו מדגישים את המקצועיות, הדיסקרטיות והיכולת של צוות ידע חקירות לספק תוצאות מדויקות ומהירות בכל תחום חקירה. אנו כאן כדי לסייע לכם בכל צורך חקירתי בצורה הטובה ביותר, על איכות לא מתפשרים, חוקר פרטי מחיר הוגן.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !