חוקר פרטי - ידע חקירות - תמונת כותרת לעמודים

חוקר פרטי מומלץ

משרד ידע חקירות הינו חוקר פרטי מומלץ בישראל ע"י עורכי דין רבים, לקוחות פרטיים וחברות בארץ ובעולם.

בגלל התוצאות המדוייקות, המקצוענות, המהירות, היעילות ודוחות החקירה המפורטים אנחנו נחשבים לחוקרים פרטיים מומלצים ע"י לקוחות רבים.

המשרד מנוהל ע"י שי מדר, חוקר פרטי מומלץ וותיק. המשרד פועל מעל 25 שנים ומעסיק את מיטב החוקרים המומחים בענף. אנו נעזור לך להשיג את הראיות שישנו את קלפי המשחק עבורך, במקצוענות בלתי מתפשרת ובמחיר הוגן. לפרטים נוספים חייג, וחוקר בכיר מטעמנו יסייע לך במהירות הנדרשת.

משרד "ידע חקירות" מעסיק חוקר פרטי לכל תחום, מבצע חקירות איכותיות בארץ ובעולם, ברמה הגבוהה ביותר, ונעזר בסט כלים מדעיים וטכנולוגיים, רחב, מגוון, ומעודכן.

חוקר פרטי מומלץ

נשמח לשתף אותך למה אנחנו מומלצים:

 

ניסיון רב ומוכח

עם למעלה מ 30 שנות ניסיון בתחום, צברנו מוניטין רב המשלב מקצועיות, יסודיות ויעילות בטיפול במגוון רחב של מקרים מאתגרים.

שיטות חקירה מתקדמות

אנחנו משלבים שיטות מסורתיות לצד טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, מה שמאפשר לנו להשיג תוצאות יוצאות דופן גם במקרים מורכבים.

דיסקרטיות ואמינות

המחויבות העמוקה שלנו לשמירה על פרטיות הלקוחות ויושרה חסרת פשרות, הקנו לנו מוניטין של מי שניתן לסמוך עליהם בעיניים עצומות.

המלצות מלקוחות

לאורך השנים צברנו עשרות המלצות נלהבות מלקוחות מרוצים, המדגישים את המסירות, המקצועיות והאכפתיות יוצאת הדופן שלנו.

הישגים בולטים

השגת הצלחות יוצאות דופן במקרים מורכבים ורגישים במיוחד, מה שהביא להכרה רחבה בתעשייה ובקרב הציבור הרחב.

גישה אישית ואמפתית

אנחנו מביאים גישה אישית וקשובה לכל מקרה, ומשקיעים זמן רב בהבנת הצרכים הספציפיים של כל לקוח כדי להתאים חקירה יעילה.

זמינות ומענה מהיר

אנחנו זמינים 24/7 כדי לספק ללקוחותינו מענה זריז ותמיכה מיידית בכל עת שהם זקוקים לנו.

תיקים מוצלחים

משרד ידע חקירות משיג תוצאות מרשימות כמעט בכל תיק ע"י שילוב של טכנולוגיות מתקדמות וכוח אדם איכותי ומיומן הצלחנו לפענח מקרים רבים וסבוכים, של הונאות, בגידות, גניבות ולהשיג תוצאות יוצאות דופן עבור לקוחותינו.

 

אנו מספקים את שירותינו לגופים ממשלתיים, ביטחוניים, חברות ציבוריות-מסחריות, משרדי עורכי דין ולקוחות פרטיים. הכל תוך שימת דגש על צורכי הלקוח והתאמת החקירה כך שתהיה מותאמת לצרכיו המדויקים. תוך מתן יחס אישי וליווי מלא לאורך כל הדרך, הכוונה ויעוץ משפטי במידת הצורך על ידי עו"ד מטעמנו.

אנו מקפידים על חיסיון לקוחותינו באופן מחמיר.

טיפים לבחירת חוקר פרטי מומלץ

  1. בדקו את הניסיון והמקצועיות: וודאו שלמשרד החקירות יש רשיון למשרד חקירות מטעם משרד המשפטים, וכן, ניסיון רב בתחום, ושהחוקרים מחזיקים ברשיון חוקר פרטי.
  2. בקשו המלצות: בקשו המלצות מלקוחות קודמים כדי לקבל תמונה על טיב השירות.
  3. וודאו דיסקרטיות: חשוב שהמשרד מתחייב לדיסקרטיות מלאה ושמירה על פרטיותכם.
  4. השוו מחירים: השוו מחירים בין משרדים שונים, אך זכרו שלא תמיד הזול הוא המשתלם ביותר.
  5. תבקשו תוכנית פעולה: בקשו לראות תוכנית חקירה מפורטת כדי להבין כיצד יתבצעו השלבים השונים.

 

אנו שמים דגש על אמצעים טכנולוגיים מעודכנים ברמה הגבוה ביותר, שימוש במצלמות סמויות תוך כדי עבודה בשטח, איסוף מודיעין איכותי בארץ ובעולם, החוקרים במשרדנו פועלים רק לפי החוק, ע"פ חוק בישראל ומוגדר כמי שמספק שרותי איסוף והשגת ראיות אודות נחקרים, במסגרת מגבלות החוק בדרכים מגוונות ומתוחכמות ותוך מחויבות לשמירה על חיסיון.

לפי החוק במדינת ישראל, לא יעסוק אדם כחוקר פרטי, אלא אם יש בידו רישיון לעסוק בחקירות פרטיות מאת הוועדה לרישוי חוקרים פרטיים ושרותי שמירה בישראל, תחת משרד המשפטים. 

אנו מספקים את שירותינו ללקוחות שונים בכל המגזרים, לקוחות פרטיים, חברות קטנות וגדולות, חברות ציבוריות ומשרדי עורכי דין.

מעקבים

ביצוע מעקבים באמצעות עוקבים, חוקרים פרטיים, בלשים ואנשי שטח מהמנוסים והמקצועיים בארץ ובעולם, המחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר. ראיות אותן אוספים עוקבים במהלך המעקב הינן איכותיות, מתועדות היטב, ויכולות לשמש ראיות קבילות בבית משפט.

חוקר פרטי מומלץ

חקירות כלכליות ואיתור נכסים

לחוקר פרטי המלצות רבות על המחלקה הכלכלית במשרד "ידע חקירות", אנו מתמחים בביצוע חקירות כלכליות בדרגות עומק שונות, ע"פ צרכי החקירה והלקוח.

חקירות איתור נכסים ורכוש – התחמקות של בעלי חוב מלשלם את חובם בטענה כי הם חסרי רכוש, ניסיונות להברחת נכסים, רכוש אשר אחד מבני הזוג אינו יודע על קיומו, השתלטות גורם זר.

חקירות עסקיות – מודיעין עסקי

מתן שירותי מודיעין עסקי על ידי חוקר פרטי מומלץ, בקרב לקוחות רבים, לכל סוגי החקירה בחברות, ובכל היקף נדרש. מודיעין עסקי הינו כלי חשוב והכרחי בעולם העסקים, ומהווה אמצעי חיוני ומכריע בכל חברה בתהליך קבלת החלטות, גיבוש אסטרטגיה מול מתחרים וזיהוי הזדמנויות.

חקירות אישות ובניית תיק גירושין

ניסיוננו הרב בתחום חקירות אישות שנצבר במהלך השנים והכרותינו הקרובה עם שיטותיהם ודפוסי התנהגותם של בוגדים או בוגדות, חוקר פרטי מומלץ ממשרד ידע חקירות, ביחד עם הכלים הטכנולוגיים המתקדמים העומדים לרשותנו, הם הגורמים לכך שאחוזי ההצלחה שלנו בתחום חקירות אישות וחשיפת בגידות הם מהגבוהים בארץ ולכן ידע חקירות זכתה בטייטל – חוקר פרטי מומלץ!

חוקר פרטי גירושין

בניית תיק גירושין

למשרדנו חוקר פרטי מומלץ שיבנה עבורך תיק גירושין מלא, על בגידה, באמצעות צוות מעקב, חקירה, ודיבוב, מומחים בחקירה, איסוף ותיעוד של חומר קביל והכרחי לצורך בניית תיקי גירושין ותיקי אישות. עומדים לרשותנו האמצעים, הקשרים הנחוצים והכלים המתקדמים ביותר לצורך איסוף ראיות ובניית תיק גירושין שיעזרו לכם במאבק משפטי המלווה הליך קשה זה.

גילוי האזנות סתר

שירותי בדיקות האזנות סתר לגילוי וחשיפת האזנות סתר בבית, במשרד, ברכב, בקו הטלפון, במרכזיה האלקטרונית, בשלוחות הטלפון, בדיקות האזנה לפלאפון ומכשירים סלולריים או סמארטפונים. ע"י חוקר פרטי מומלץ על ידי החברות המובילות במשק, אנו נותנים שרותי גילוי האזנות סתר למוסדות ממשלתיים, ציבוריים, חברות, ארגונים וליחידים. לרשותנו עומד הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר לביצוע בדיקות האזנת סתר לחשיפה ואיתור של מכשירי ציתות והאזנה.

חקירות טרם התקשרות עסקית

חקירות רקע מקיפות ופרטניות מבוצעות ע"י חוקר פרטי מומלץ מומחה לחקירות כלכליות, כולל הקצאות אשראי, חובות קיימים, פעילות עסקית בעבר ובהווה, נתונים לגבי רכוש קבוע ונזיל, מקורות הכנסה בעבר ובהווה, מצב משפטי, מקומות עבודה קודמים, קשרים משפחתיים וחברתיים.

אבטחת מידע

שיטות חקירה מקוריות ואפקטיביות לזיהוי ומניעת ריגול תעשייתי בעסק, חוקי ושאינו חוקי. החקירה נעשית ע"י זיהוי ובדיקת חולשות ואזורי "בטן רכה" הן בעסק עצמו והן בחברות חיצוניות הנותנות שירותים שונים לעסק וחשופות למידע סודי או רגיש.

חוקר פרטי מומלץ - אבטחת מידע

סודיות מובטחת!  מעל הכל אנו מקפידים על חיסיון לקוחותינו!

בכל הכרוך בפעולות החקירתיות והמבצעיות של המשרד, הכלל שלנו הינו, שבחקירות מורכבות ורגישות בעל המשרד שי מדר, חוקר פרטי מומלץ ובכיר, ימצא תמיד בשטח ויפקח אישית על כל מהלך החקירה, והבאת הראיות.

החוקרים והעוקבים העובדים במסגרת פעילות המשרד הינם מורשים משרד המשפטים, בוגרי יחידות מיוחדות, מקצועיים ומנוסים.

במסגרת שירותינו ידע חקירות מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. דוח חקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום וגם על ידי חוקר פרטי מומלץ לבצע זאת, על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש חומר ראייתי במקרה הצורך. בידע חקירות חוקרים פרטיים מקצוענים – אנו עובדים עם עורכי דין מהטובים בארץ ומספקים ללקוחותינו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנים את לקוחותינו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

חקירות בינלאומיות

צריכים לבצע חקירה מחוץ לגבולות המדינה? אנו מתמחים בחקירות בינלאומיות, עם רשת קשרים בינלאומית ומומחיות במעקבים ואיסוף מידע ברחבי העולם. השירותים שלנו מבטיחים לכם גישה למידע חשוב מכל מקום בעולם.

דוגמה מהשטח: לקוח ישראלי שהיה מעורב בסכסוך משפטי עם חברה בחו"ל פנה אלינו לביצוע חקירה בינלאומית. באמצעות רשת הקשרים שלנו, הצלחנו לאסוף ראיות מרשיעות בחו"ל שהוכיחו את טענותיו של הלקוח והובילו לניצחון במשפט.

חקירות בינלאומיות - חוקר פרטי מומלץ

 

חקירת בגידות

בחשד לבגידה, האמת היא החשובה ביותר. אנו מספקים שירותי חקירות בגידות המבוצעים בדיסקרטיות, כולל מעקבים, איסוף ראיות וצילומים. מטרתנו היא לספק לכם את הראיות הדרושות כדי לקבל החלטות מושכלות.

דוגמה מהשטח: אישה שחשדה בבעלה פנתה אלינו לביצוע חקירת בגידה. באמצעות מעקבים ואיסוף ראיות, הצלחנו לספק לה תצלומים ועדויות שהוכיחו את החשדות, מה שאיפשר לה להמשיך בתהליך הגירושין בצורה בטוחה ועם כל הראיות הדרושות.

חקירת בגידות - חוקר פרטי מומלץ

 

חקירות מסחריות ועסקיות

עסקים רבים נזקקים למידע על מתחרים, שותפים עסקיים ועובדים. אנו מתמחים בחקירות מסחריות ועסקיות, כולל מודיעין עסקי, בדיקת אמינות עובדים ואיתור הונאות. השירותים שלנו יסייעו לכם להגן על העסק שלכם ולקבל החלטות מבוססות.

דוגמה מהשטח: חברה שנחשדה בגניבת קניין רוחני פנתה אלינו לחקירה מסחרית. במהלך החקירה הצלחנו לאסוף ראיות שהוכיחו כי מתחרה עסקי גנב את הקניין הרוחני, מה שאיפשר ללקוח שלנו להגיש תביעה משפטית מוצלחת.

חקירות עסקיות - חוקר פרטי מומלץ

 

חקירות טכנולוגיות מתקדמות

טכנולוגיות חקירה מתקדמות מאפשרות לנו לאסוף מידע מדויק ויעיל. אנו משתמשים בכלים טכנולוגיים כגון מצלמות סמויות, מעקב GPS וכלים פורנזיים דיגיטליים כדי לספק לכם את הראיות הדרושות במהירות ובאמינות.

דוגמה מהשטח: לקוח חשד שמישהו מתקין מצלמות סמויות בביתו. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, הצלחנו לאתר ולהסיר מספר מצלמות נסתרות ולהעניק ללקוח תחושת ביטחון מחודשת בביתו.

 

חקירות פוליגרף

בדיקות פוליגרף הן כלי חשוב לגילוי אמת ושקר. אנו מציעים שירותי בדיקות פוליגרף המבוצעות על ידי מומחים מוסמכים, לשימוש בעניינים פליליים, אזרחיים, בינו ובינה, ובכל נושא אחר שלא מתיישב לך אם סופר לך אמת או שקר.

עסקיים מומחה ידע חקירות: משרד חקירות מומלץ במרכז

 

אם אתם מחפשים משרד חקירות מומלץ במרכז הארץ, ידע חקירות הוא הבחירה המושלמת עבורכם. עם שנים של ניסיון ומגוון רחב של שירותים, אנו מספקים פתרונות חקירה מתקדמים ומדויקים לכל צורך.

 

טבלת שירותים ועלויות

שירותעלות (ש"ח)
חוקר סייבר1,200 ש"ח לשעה
חקירות כלכליות12,000 – 3,000 ש"ח
מעקבים דיסקרטיים600 – 500 ש"ח  לשעת מעקב
חקירות גירושין24,000 – 12,000 ש"ח – לניהול תיק חקירה שלם
בדיקת האזנה5,000 – 1000 ש"ח – תלוי בבדיקה הנדרשת.
איתור תוכנת ריגול בטלפון נייד1,500 – 1,000 ש"ח
 
 

לפרטים נוספים צרו קשר ונעזור לכם, אנו בטוחים שגם נישאר לאחר עבודה איתכם כחוקר פרטי מומלץ על ידכם.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !