חוקר פרטי בתל אביב

משרד ידע חקירות מספק במיוחד חוקר פרטי בתל אביב לחקירות שמבוצעות בתל אביב, בכדי להוזיל לך את עלויות החקירה

אם חיפשתם חוקר פרטי בתל אביב, אנחנו נשמח לעזור, ולתת לכם את המענה המהיר והמקצועי, ברגישות המתבקשת, ובדיסקרטיות מלאה.

שירותי החקירה המוצעים דרך חוקר פרטי בתל אביב:

 • חוקר פרטי מעקבים.
 • חוקר פרטי גירושין.
 • חוקר פרטי בגידות.
 • מעילות והונאות.
 • בדיקת האזנה לגילוי האזנות סתר.
 • חוקר סייבר.
 • חקירות כלכליות.
 • מודיעין עסקי.
 • חקירות בינלאומיות.
 • מעילות וגניבות עובדים.
חוקר פרטי בתל אביב

במשרד ידע חקירות, דואגים לעבוד עם ציוד החקירה המתקדם ביותר בעולם, בכדי להבטיח ללקוחותינו שירות ברמת האיכות הכי גבוהה שיש.

המשרד פועל ברישיון משרד המשפטים.

כל החוקרים הפרטיים בחברת ידע חקירות, צברו מוניטין של שנים רבות ויוצאי יחידות מובחרות בצה"ל.

מדוע להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי?

אנחנו חיים בעולם שבו הוכחות זה שם המשחק, בין אם אתם בטוחים שיש לכם קייס ובין אם מדובר רק על ספיקולציה, כל עוד אין הוכחה חותכת לחשד שלכם – המצב לא ייפתר.

חוקר פרטי בתל אביב או בכל עיר אחרת בישראל ידע לגשת אל התיק בצורה המקצועית ביותר ובעזרת הניסיון, הידע והכישורים שלו יגרום לכם להבין האם מדובר על פרי דמיונכם או על המציאות.

חקירות עסקיות

ביצוע חקירות מודיעין עסקי מכל הסוגים ובכל היקף, ע"י חוקר פרטי בתל אביב, שיבצע את החקירות הנדרשות בארץ ובעולם.

אנו עובדים בטקטיקות ואסטרטגיות חקירה מגוונות ומתקדמות. החקירות מתבצעות בשיתוף פעולה עם משרדי חקירות ועם חוקרים פרטיים ואנשי מודיעין עסקי מובילים ברחבי העולם כולו.

 • חקירות  וחשיפה של הונאות ומעילות בקנה מידה גדול.
 • חקירות רקע ואיסוף מידע מקיף וקפדני בתחום הפיננסי והעסקי של מועמדים לעבודה.
 • חקירות עסקיות, איסוף מידע עסקי, ריגול תעשייתי, בניית מערך ונהלי אבטחה ואבטחת מידע בחברות ובמשרדים.
 • חקירות ביטוח וחקירות כלכליות.
 • חקירות וייעוץ במקרי פגיעה בזכויות יוצרים. מעוניינים לקבוע פגישה דיסקרטית ולשאול אותנו כל שאלה? אנחנו נתאים עבורכם חוקר פרטי אשר יבצע עבורכם שירותי חקירה פרטית על הצד המקצועי ביותר.

חוקר פרטי מעקבים

ביצוע מעקבים מכל הסוגים, על ידי חוקר פרטי מעקבים, אנו נבצע עבורך מעקבי בגידות, מעקבי הונאה, מעקבי מעילה, מעקבי איסוף ראיות, מעקבים כלכליים, מעקבים לבניית תיק גירושין כולל ניעור מעקב וגילוי מכשירי מעקב אלקטרוניים.

חקירות כלכליות

ביצוע חקירות כלכליות ע"י חוקר פרטי, בארץ ובחו"ל: איתור נכסים שונים בארץ ובחו"ל, מידע אישי אודות הנחקר/החייב והגורמים המעורבים, חשבונות בנק, איתור צווי הוצאה לפועל או צו מניעת יציאה מהארץ, איתור מקורות הכנסה מסוגים שונים בארץ ובחו"ל, איתור תיקים משפטיים, איתור נכסים, נדל"ן או כלי רכב, איתור הכנסות – משכורות, ביטוחי חיים, קופות גמל, קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים.

חוקר פרטי בגידות

משרד "ידע חקירות" בניהולו של שי מדר, מעסיק חוקר פרטי בתל אביב, המתמחה בחקירת בגידות, במציאת כספים שהוברחו, ובבניית תיק גירושין איכותי, אשר יוכל להטות את כף המאזניים לטובת מזמין העבודה, עם ביצוע מדוייק, ואיסוף ראיות איכותי.

ניהול תיק גירושין מהווה פירוק שיתוף לכל דבר ועניין.

מדובר בתהליך המהווה אחד הפרקים המשמעותיים ביותר לכל אדם שנמצא בתהליך, ופרט חשוב זה, נלקח בחשבון.

ברשותנו חוקר פרטי ייחודי המתמחה בנושא בגידות.

משרדנו מהמובילים בארץ בחשיפת בגידות, אנו יודעים להשיג בייתר הצלחה תיעוד איכותי של בגידה, מעקבים מורכבים, שימוש במצלמות סמויות, כולל ביצוע חקירות כלכליות מקיפות לגילוי רכוש שהוחבא או נעלם, כולל איתור כספים שהוברחו.

בדיקות לגילוי האזנות סתר

ברשותנו ציוד לגילוי האזנות סתר המתקדם ביותר בעולם, חוקרים פרטיים במשרדנו מתמחים בביצוע בדיקות לגילוי האזנות במבנים, ברכבים, מכשירי הקלטה וציתות המוסתרים בחפצים, כמו כן בדיקות לגילוי תוכנות ריגול במכשירים סלולאריים ובמחשבים. אנו מספקים את שירותינו בהרצליה, וברחבי הארץ והעולם.

הציוד המתקדם והידע והניסיון שלנו, מאפשרים לנו לגלות את כל סוגי ההאזנות הקיימות במגזר האזרחי- גילוי האזנות סתר המבוצעות ע"י  משדרים אקטיביים או פאסיביים, מכשירי הקלטה מקומית ומצלמות סמויות.

אנחנו מגלים כל סוג של האזנה או מצלמה סמויה- גילוי האזנות סתר פאסיביות (ללא שידור) או גילוי האזנות אקטיביות (כולל שידור).

חוקר פרטי תל אביב

איתורים

חוקר פרטי בתל אביב יבצע עבורך איתורים בכל התחומים: איתור נכסים, איתור כספים, איתור יורשים, איתור כתובות ומקום עבודה, איתור מספרי טלפון, איתור הטרדות טלפוניות, איתור פרטים אישיים.

חקירת מעילות והונאות

חקירה לאיתור והוכחת גניבות, הונאות ומעילות, אם מתוך הארגון ע"י עובדים וקבלני משנה, ואם ע"י גורמים חיצוניים. הבאת ראיות מרשיעות, וסיוע במניעת גנבות ומעילות כולל מתן הדרכה ע"י חוקר פרטי בתל אביב, מומחה בתחום להטמעת מערכות מעקב וסיוע , איתור פרצות וכשלים באבטחת המידע בארגון, בחברה או בעסק, ובניית אסטרטגיית חומת ביטחון מתאימה.

 

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !