חוקר פרטי ברעננה

אנו מספקים שירותי חוקר פרטי ברעננה עם וותק של למעלה מ-27 שנים בחקירות

משרד ידע חקירות מספק שירותי חוקר פרטי ברעננה, אשר יבצע עבורך את החקירה הנדרשת במהירות, ביעילות וברגישות הנדרשת.

במשרד ידע חקירות, דואגים לעבוד עם ציוד החקירה המתקדם ביותר בעולם, בכדי להבטיח ללקוחותינו שירות ברמת האיכות הכי גבוהה שיש.

המשרד פועל ברישיון משרד המשפטים.

כל החוקרים הפרטיים בחברת ידע חקירות, צברו מוניטין של שנים רבות, דיסקרטים ויסודיים, יוצאי יחידות מובחרות בצה"ל.

 

חוקר פרטי ברעננה

 

שירותי החקירה המוצעים בחוקר פרטי רעננה:

 

מדוע להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי ברעננה?

אנחנו חיים בעולם שבו הוכחות זה שם המשחק, בין אם אתם בטוחים שיש לכם קייס ובין אם מדובר רק על ספיקולציה, כל עוד אין הוכחה חותכת לחשד שלכם – המצב לא ייפתר.

חוקר פרטי ברעננה או בכל עיר אחרת בישראל ידע לגשת אל התיק בצורה המקצועית ביותר ובעזרת הניסיון, הידע והכישורים שלו יגרום לכם להבין האם מדובר על פרי דמיונכם או על המציאות.

משרד ידע חקירות, הינו משרד מהמובילים ומהמקצועיים ביותר בארץ, בעל וותק של למעלה מ- 27 שנה ופועל ברישיון משרד המשפטים. ניתן לשכור שירותי חוקר פרטי בעיר רעננה לצורך חקירות פרטיות או צוות של חוקרים פרטיים למשימות של חקירות בכל התחומים. למשרדנו הידע והטכנולוגיות המתקדמות ביותר – אנו מעסיקים בין היתר מהנדסי אלקטרוניקה ומחשבים ומשתמשים בציוד המעקב מהשורה הראשונה בעולם.

מעקבים

ביצוע מעקבים מכל הסוגים על ידי חוקר פרטי רעננה ועוקבים מומחים יבצעו עבורך מעקבים בתחומים :

 • מעקבי בגידות.
 • מעקבי לגילוי הונאות.
 • מעקבי גירושין.
 • מעקב לגילוי מעילות.
 • מעקב איסוף ראיות משפטיות.
 • מעקב כלכליים.
 • מעקבי ריגול תעשייתי.
 • גילוי מכשיר מעקב לרכב (GPS)

 

חקירות כלכליות

ביצוע חקירות כלכליות על ידי חוקר פרטי ברעננה, מציאת נכסים ורכוש בישראל ובמדינות רבות אחרות בכל העולם. אנו מאתרים נכסי נדל"ן ואדמות חקלאיות בישראל, ברוב המדינות עימם יש לנו קשר דיפלומטי, אבל לא רק.

אנו נספק עבורך מידע אישי אודות הנחקר, או החייב והגורמים המעורבים, חשבונות בנק, איתור צווי הוצאה לפועל או צו מניעת יציאה מהארץ, איתור מקורות הכנסה מסוגים שונים בארץ ובחו"ל, איתור תיקים משפטיים, איתור נכסים, נדל"ן או כלי רכב, איתור הכנסות – משכורות, ביטוחי חיים, קופות גמל, קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים.

 

משרדנו מבצע חקירות כלכליות בנושאים הבאים:

 • איתור נכסים – איתור בעלות על נכסי מקרקעין בחתך ארצי 
 • קשרים לחברות או שותפויות: (כולל העברות מניות ב-10 שנים אחרונות)
 • איתור עסק עצמאי ומעמד ברשויות המס.
 • עיסוקים\ פעילות עסקית\ מוצהר.
 • איתור כלי רכב בבעלות.
 • איתור זיקה לסניפי בנקים, מקבלים בנק וסניף  (זיקה=בעל חן, מיופה כוח או שותף)
 • איתור כספים – ביטוחי חיים/קופות גמל/קרנות השתלמות/ביטוחי מנהלים .
 • איתור הליכים משפטיים אזרחיים (תובעים\ נתבעים)
 • איתור תיקים משפטיים.
 • סכום חובות בהוצאה לפועל, בבעלות הנחקר או גורמים מטעמו.
 • איתור נכסים שונים בחו"ל.
 • מידע אישי אודות הנחקר/ החייב והגורמים המעורבים.
 • איתור חשבונות בנק.
 • איתור יורשים.
 • איתור מקורות הכנסה מסוגים שונים בארץ ובחו"ל.

חקירת בגידות

חקירות לחשיפת בגידות, ע"י חוקר פרטי ברעננה, חקירות לבניית תיק גירושין, גילוי האזנות סתר ואיסוף ראיות משפטיות. ניסיונם הרב של חוקרים פרטיים ממשרדנו בתחום חקירות אישות, שנצבר במהלך השנים והיכרותנו הקרובה עם בוגדים ובוגדות, שיטותיהם ודפוסי התנהגותם, כמו גם הכלים הטכנולוגיים המתקדמים העומדים לרשותנו, הם הגורמים לכך שאחוזי ההצלחה של חוקרים פרטיים או בלשים פרטיים שלנו בתחום חקירות אישות ובתחום חשיפת בגידות הם מהגבוהים בארץ.

בדיקות לגילוי האזנות סתר

הבודק מטעמנו בהשכלתו קצין לוחמת סייבר, מנהל אבטחת מידע אירגוני, מהנדס אלקטרוניקה ומחשבים בעל הכשרה וידע בתחום אותות ושידור. לרשותנו עומד הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר לביצוע בדיקות האזנת סתר לחשיפה ואיתור של מכשירי ציתות והאזנה, ניסיוננו הרב, ציוד בדיקות האזנה העומד לרשותנו ומומחיותינו בתחום מביא למאה אחוזי הצלחה בגילוי וחשיפה של האזנות סתר מכל הסוגים. אנו מתמחים בביצוע בדיקות לגילוי האזנות במבנים, ברכבים, מכשירי הקלטה וציתות המוסתרים בחפצים, כמו כן בדיקות לגילוי תוכנות ריגול וביצוע חקירות סייבר, במכשירים סלולאריים ובמחשבים. אנו מספקים את שירותי גילוי האזנות סתר ברעננה, ברחבי הארץ ובעולם.

הציוד המתקדם והידע והניסיון שלנו, מאפשרים לנו לגלות את כל סוגי ההאזנות הקיימות במגזר האזרחי- גילוי האזנות סתר המבוצעות ע"י  משדרים אקטיביים או פאסיביים, מכשירי הקלטה מקומית ומצלמות סמויות.

אנחנו מגלים כל סוג של האזנה או מצלמה סמויה- גילוי האזנות סתר פאסיביות (ללא שידור) או גילוי האזנות אקטיביות (כולל שידור).

חוקר פרטי רעננה

חקירות מודיעין עסקי

ביצוע חקירות מודיעין עסקי מכל הסוגים ובכל היקף, ברעננה, בארץ ובעולם – חוקר פרטי רעננה עובד בטקטיקות ואסטרטגיות חקירה מגוונות ומתקדמות. החקירות מתבצעות בשיתוף פעולה עם משרדי חקירות ועם חוקרים פרטיים ואנשי מודיעין עסקי מובילים ברחבי העולם.

איתורים

משרדינו ע"י חוקר פרטי רעננה מתמחה בביצוע איתורים שונים בישראל ובמדינות רבות בעולם: איתור נכסי דלא נייד, אדמות חקלאיות, איתור כספים, איתור יורשים, איתור זכויות ביטוחיות, קופ"ג, השתלמות, פנסיה וביטוחי חיים מנהלים, איתור כתובות ומקום עבודה, איתור מספרי טלפון, איתור פרטים אישיים.

חקירות גניבה והונאה

חקירה איתור והוכחת גניבות, הונאות, מעילות בכל ההיקפים, אם מתוך הארגון ע"י עובדים וקבלני משנה, ואם ע"י גורמים חיצוניים. תקבל הדרכה ע"י חוקר פרטי רעננה, מומחה בתחום להטמעת מערכות מעקב וסיוע לעסקים וחברות במניעת גנבות ומעילות, איתור פרצות וכשלים באבטחת המידע בארגון, בחברה או בעסק, ובניית אסטרטגיית חומת ביטחון מתאימה.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !