חוקר פרטי - ידע חקירות - תמונת כותרת לעמודים

חוקר פרטי במרכז

משרד ידע חקירות נותן שירותי חוקר פרטי במרכז הארץ, איזור גוש דן והסביבה.

שירותי החקירה המרכזיים הניתנים על ידי חוקר פרטי במרכז:

חוקר פרטי במרכז

מדוע להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי במרכז?

אנחנו חיים בעולם שבו הוכחות זה שם המשחק, בין אם אתם בטוחים שיש לכם קייס ובין אם מדובר רק על ספיקולציה, כל עוד אין הוכחה חותכת לחשד שלכם – המצב לא ייפתר.

חוקר פרטי במרכז, מהמקצועיים בארץ, בעל וותק של למעלה מ- 27 שנה ופועל ברישיון משרד המשפטים. ניתן לשכור שירותי חוקר פרטי במרכז לצורך חקירות פרטיות או צוות של חוקרים פרטיים למשימות של חקירות בכל התחומים. למשרדנו הידע והטכנולוגיות המתקדמות ביותר – אנו מעסיקים בין היתר מהנדסי אלקטרוניקה ומחשבים ומשתמשים בציוד המעקב מהשורה הראשונה בעולם.

חוקר מעקבים

ביצוע מעקבים מכל הסוגים בהוד השרון ובכל הארץ: מעקבי הונאה, מעקבי מעילה, מעקבי ביטוח, מעקבי איסוף ראיות, מעקבים כלכליים, מעקבי בגידות, מעקבי גירושין, מעקבי ריגול תעשייתי, גילוי מעקבים אלקטרוניים GPS.

חוקר בגידות

משרד ידע חקירות נותן שירותי מעקב על ידי חוקר פרטי במרכז, מומחה לחשיפת בגידות, חקירות לבניית תיק גירושין, גילוי האזנות סתר ואיסוף ראיות משפטיות.

בעת תכנון מעקב / תצפית נלקחים בחשבון גורמים שונים:

  • מיקום גיאוגרפי ותנאים סביבתיים של הציר עליו ינוע האובייקט.
  • מה הם אמצעי התחבורה שבו משתמש הנעקב, (אופנוע, כלי רכב פרטי או תחבורה ציבורית, סוג כלי הרכב וכו´) – בהתאם לאמצעי התחבורה, נקבע באיזה כלי רכב לעיקוב, יעשו החוקרים שימוש.
  • האם בוצע אחר האובייקט מעקב בעבר.
  • סביבתו המקצועית והחברתית של האובייקט ועיסוקו.

בסיום המעקב, מקבל הלקוח דו"ח חקירה מפורט, כולל צילומים יפים וברורים, המשקפים את אשר אירע במהלך המעקב, לפי שעה ותאריך. כולל כל חומר רלוונטי נוסף אשר התקבל במהלך המעקב.

חוקר פרטי בגידות

בדיקות האזנה לגילוי האזנות סתר

אנו מבצעים בדיקת האזנה בבתים, משרדים, ברכבים, וחקירות סייבר בטלפונים ניידים, במחשבי PC וברשתות.

משרדינו מתמחה בצד הטכנולוגי חקירתי עם ניסיון של למעלה מ 27 שנים.

הבדיקות מבוצעות ע"י החוקר הבכיר שי מדר, עוסק בחקירות פרטיות למעלה מ 27 שנה, חוקר פרטי, מהנדס, ואיש סייבר מומחה בגילוי האזנות סתר, עם רישיון בר תוקף, לעסוק בחקירות פרטיות, מטעם משרד המשפטים.

השכלה אקדמאית: 

  • קצין לוחמת סייבר (CWS)
  • מהנדס מחשבים ומערכות מידע  (B.Sc)
  • מהנדס אלקטרוניקה וחשמל (B.Sc)
  • רישיון חוקר  + רישיון לניהול משרד חקירות – ברישיון משרד המשפטים.

הבדיקות מבוצעות באמצעות הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר בעולם לגילוי האזנות סתר בסמארטפון בשיתוף חברת צ´ק פוינט.

חוקר פרטי במרכז בדיקת האזנה

חקירות כלכליות

משרד החקירות "ידע חקירות" הינו מהמובילים בארץ בתחום חקירות איתור כספים ואיתור נכסים.  מקרים בהם נדרשת חקירה לאיתור כספים או רכוש אחר: התחמקות של בעלי חוב מלשלם את חובם בטענה כי הם חסרי כל. במידה והוכח כי ברשות החייבים, נכסים, רכוש, או כספים, ניתן להוציא צו עיקול על אותם הנכסים, עד להסדרת החוב. ביצוע חקירות כלכליות ע"י חוקר פרטי במרכז, בארץ ובחו"ל, איתור נכסים שונים בארץ ובחו"ל, מידע אישי אודות הנחקר/החייב והגורמים המעורבים, חשבונות בנק, איתור צווי הוצאה לפועל או צו מניעת יציאה מהארץ, איתור מקורות הכנסה מסוגים שונים בארץ ובחו"ל, איתור תיקים משפטיים, איתור נכסים, נדל"ן או כלי רכב, איתור הכנסות – משכורות, ביטוחי חיים, קופות גמל, קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים.

חוקר פרטי מודיעין עסקי

ביצוע חקירות מודיעין עסקי מכל הסוגים ובכל היקף, במרכז, בארץ ובעולם – אנו עובדים בטקטיקות ואסטרטגיות חקירה מגוונות ומתקדמות. החקירות מתבצעות בשיתוף פעולה עם משרדי חקירות ועם חוקרים פרטיים ואנשי מודיעין עסקי מובילים ברחבי העולם.

מודיעין עסקי

מעילות והונאות

חקירה איתור והוכחת גניבות, הונאות, מעילות בכל ההיקפים, אם מתוך הארגון ע"י עובדים וקבלני משנה, ואם ע"י גורמים חיצוניים – במרכז, בארץ ובחו"ל. הדרכה ע"י חוקר פרטי במרכז, מומחה בתחום להטמעת מערכות מעקב וסיוע לעסקים וחברות במניעת גנבות ומעילות, איתור פרצות וכשלים באבטחת המידע בארגון, בחברה או בעסק, ובניית אסטרטגיית חומת ביטחון מתאימה.

איתורים

משרד חקירות מעסיקים חוקר פרטי במרכז לביצוע איתורים בכל התחומים: איתור נכסים, איתור כספים, איתור יורשים, איתור כתובות ומקום עבודה, איתור מספרי טלפון, איתור הטרדות טלפוניות, איתור פרטים אישיים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !