חוקר פרטי בהוד השרון

משרד ידע חקירות נותן שירותי חוקר פרטי בהוד השרון

משרד ידע חקירות מספק שירותי חוקר פרטי בהוד השרון, אשר יבצע עבורך את החקירה הנדרשת במהירות, ביעילות וברגישות הנדרשת.

חוקר פרטי בהוד השרון ברישיון משרד המשפטים.

מדוע להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי בהוד השרון?

אנחנו חיים בעולם שבו הוכחות זה שם המשחק, בין אם אתם בטוחים שיש לכם קייס ובין אם מדובר רק על ספיקולציה, כל עוד אין הוכחה חותכת לחשד שלכם – המצב לא ייפתר.

חוקר פרטי, בעלים של משרד חקירות מהמובילים ומהמקצועיים ביותר בארץ, בעל וותק של קרוב ל- 25 שנה ופועל ברישיון משרד המשפטים. ניתן לשכור שירותי חוקר פרטי בהוד השרון לצורך חקירות פרטיות או צוות של חוקרים פרטיים למשימות של חקירות בכל התחומים. למשרדנו הידע והטכנולוגיות המתקדמות ביותר – אנו מעסיקים בין היתר מהנדסי אלקטרוניקה ומחשבים ומשתמשים בציוד המעקב מהשורה הראשונה בעולם.

חוקר פרטי בהוד השרון

שירותי החקירה המרכזיים של חוקר פרטי בהוד השרון:

 • חוקר פרטי מעקבים.
 • חוקר פרטי גירושין.
 • חוקר פרטי בגידות.
 • מעילות והונאות.
 • בדיקת האזנה לגילוי האזנות סתר.
 • חוקר סייבר.
 • חקירות כלכליות.
 • מודיעין עסקי.
 • חקירות בינלאומיות.
 • מעילות וגניבות עובדים.
 • חקירות קניין רוחני.

מעקבים

ביצוע מעקבים מכל הסוגים בהוד השרון ובכל הארץ: מעקבי הונאה, מעקבי מעילה, מעקבי ביטוח, מעקבי איסוף ראיות, מעקבים כלכליים, מעקבי בגידות, מעקבי גירושין, מעקבי ריגול תעשייתי, גילוי מעקבים אלקטרוניים GPS.

חוקרים פרטיים בהוד השרון

חקירת בגידות

משרד ידע חקירות נותן שירותי מעקב על ידי חוקר פרטי מהוד השרון, מומחה לחשיפת בגידות, חקירות לבניית תיק גירושין, גילוי האזנות סתר ואיסוף ראיות משפטיות.

בעת תכנון מעקב / תצפית נלקחים בחשבון גורמים שונים:

 • מיקום גיאוגרפי ותנאים סביבתיים של הציר עליו ינוע האובייקט. 
 • מה הם אמצעי התחבורה שבו משתמש הנעקב, (אופנוע, כלי רכב פרטי או תחבורה ציבורית, סוג כלי הרכב וכו´) – בהתאם לאמצעי התחבורה, נקבע באיזה כלי רכב לעיקוב, יעשו החוקרים שימוש.
 • האם בוצע אחר האובייקט מעקב בעבר.
 • סביבתו המקצועית והחברתית של האובייקט ועיסוקו. 

בסיום המעקב, מקבל הלקוח דו"ח חקירה מפורט, כולל צילומים יפים וברורים, המשקפים את אשר אירע במהלך המעקב, לפי שעה ותאריך. כולל כל חומר רלוונטי נוסף אשר התקבל במהלך המעקב.

חקירות כלכליות

משרד החקירות "ידע חקירות" הינו מהמובילים בארץ בתחום חקירות איתור כספים ואיתור נכסים.  מקרים בהם נדרשת חקירה לאיתור כספים או רכוש אחר: התחמקות של בעלי חוב מלשלם את חובם בטענה כי הם חסרי כל. במידה והוכח כי ברשות החייבים, נכסים, רכוש, או כספים, ניתן להוציא צו עיקול על אותם הנכסים, עד להסדרת החוב. ביצוע חקירות כלכליות ע"י חוקר פרטי בהוד השרון, בארץ ובחו"ל, איתור נכסים שונים בארץ ובחו"ל, מידע אישי אודות הנחקר/החייב והגורמים המעורבים, חשבונות בנק, איתור צווי הוצאה לפועל או צו מניעת יציאה מהארץ, איתור מקורות הכנסה מסוגים שונים בארץ ובחו"ל, איתור תיקים משפטיים, איתור נכסים, נדל"ן או כלי רכב, איתור הכנסות – משכורות, ביטוחי חיים, קופות גמל, קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים.

בדיקות לגילוי האזנות סתר

ברשותנו ציוד לגילוי האזנות סתר המתקדם ביותר בעולם, חוקרים פרטיים במשרדנו מתמחים בביצוע בדיקות לגילוי האזנות במבנים, ברכבים, מכשירי הקלטה וציתות המוסתרים בחפצים, כמו כן בדיקות לגילוי תוכנות ריגול במכשירים סלולאריים ובמחשבים. אנו מספקים את שירותינו בארץ ובעולם.

חקירות מודיעין עסקי

ביצוע חקירות מודיעין עסקי מכל הסוגים ובכל היקף, בהוד השרון, בארץ ובעולם – אנו עובדים בטקטיקות ואסטרטגיות חקירה מגוונות ומתקדמות. החקירות מתבצעות בשיתוף פעולה עם משרדי חקירות ועם חוקרים פרטיים ואנשי מודיעין עסקי מובילים ברחבי העולם.

איתורים

חוקר פרטי בהוד השרון, לביצוע איתורים בהוד השרון, בישראל ובחו"ל, בכל התחומים: איתור נכסים, איתור כספים, איתור יורשים, איתור כתובות ומקום עבודה, איתור מספרי טלפון, איתור הטרדות טלפוניות, איתור פרטים אישיים.

חקירות גניבה והונאה

דע חקירות מתמחה באיתור ותיעוד של גניבות, הונאות, ומעילות, בכל ההיקפים, אם מתוך הארגון ע"י עובדים או קבלני משנה, ואם מכיוון של גורמים חיצוניים. בנוסף, מספק המשרד יעוץ והכוונה כיצד למנוע גניבות ומעילות בעתיד, לארגונים, למוסדות ולבעלי עסקים שונים. 

בעזרת הניסיון הרב של חוקר פרטי הוד השרון, ממשרד ידע חקירות, בתחום נהלי אבטחה וביטחון, וביחוד בנושאי גניבות ומעילות, נמנעים הפסדי כספים רבים.

אופן התהליך מתבצע לאחר למידת כל המשתנים ואופן הפעילות הארגונית, בדיקה של תרחישים אפשריים העלולים להגיע לידי גניבות, מעילות או הונאות, איתור פרצות וכשלים באבטחת המידע הנכסים ומשאבי החברה או העסק, ובהמשך, בניית אסטרטגיית חומת ביטחון מתאימה.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !