חוקר פרטי - ידע חקירות - תמונת כותרת לעמודים

חוקר פרטי בגידות

משרד ידע חקירות מתמחה בחקירת בגידות ע"י חוקר פרטי בגידות יחודי, לביצוע מעקבים איכותיים להבאת ראיות בזמינות מיידית ובדסקרטיות מלאה

אנו נפעל במהירות, ביעילות וברגישות, במטרה להשיג את התוצאות הנדרשות בכל מקרה ותיק.

המעקבים מבוצעים באמצעות חוקר פרטי בגידות מומחה, אשר מחזיק ביכולות מעקב יחודיות, צילום סמוי ובכלל צילום, דיבוב בשטח, יצירתיות ויכולת אלתור, היכולת להתחבב ולעבור מכשולים.

כל אלה הופכים אותו לחוקר פרטי בגידות שמתמחה במיוחד בכל הקשור בינו ובינה, ויודע לתת את האסטרטגיה, שתחסוך עלויות ללקוח, בגלל הניסיון הרב והאנושיות שהוא מביא איתו לחקירה.

משרד ידע חקירות מתחייב לדיסקרטיות מלאה, ברמה המחמירה ביותר!

חוקר פרטי בגידות

בידע חקירות חוקר פרטי בגידות מומחה, בלשים, ואנשי שטח מנוסים ומקצועיים, המחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המדוייק והנכון ביותר.

גם שאתה בטוח שאין לך סיכוי להביא את הראייה הנדרשת, חוקר פרטי בגידות, ממשרד "ידע חקירות", ידע לספק את הסחורה, ולהביא לך הראייה שביקשת/ את הבגידה, אם זה בעזרת שימוש בציוד מעקב מתוחכם, או טכנולוגיות יחודיות, החוקר ידע לעשות את העבודה בצורה מושלמת, באחריות, במהירות, במקצועיות ובדיסקרטיות מלאה.

משרד "ידע חקירות" מעסיק חוקר פרטי בגידות מיוחד במשרד, כי לא כל חוקר פרטי בנוי לבצע את עבודת המעקב, הדיבוב, הצילום, השליטה בשטח, בטח ובטח המעקב הממונע, והאתגרים שבדרך שמקשים מאוד. לכן צריך חוקר פרטי מומחה, לביצוע עבודות מעקב בתיקי אישות רגישים.

אם מפספסים צילום אחד שסוגר את התיק כולו?

אם לא מצליחים להנציח את הרגע, כשלעיתים מדובר באירוע שאורך 5 שניות, יום עבודה שלם הלך.

חוקר פרטי בגידות - מעקבים

אם עושים שימוש בחוקר פרטי לא מתאים?

מצד אחד הוא עשוי לאבד את המעקב באמצע הדרך, או חמור מכך, להיחשף ולשרוף את המעקב.

ואז זה כבר מאוחר מדי, הנזק נגרם. ולרוב הוא בלתי הפיך, ולא יאפשר להביא את הראייה הרצויה.

כיצד מעקבים מתומחרים?

מעקבים מתומחרים לפי היקף שעות פעילות מעקב, ומספר הקילומטרים שבוצעו. ככל שנצמצם את היקף שעות הפעילות, עלות החקירה תרד. וזאת עוד סיבה מדוע להשתמש בחוקר פרטי בגידות, שיודע איך לעשות את עבודת המעקב ביעילות.

חשוב שהראיות שיאספו יהיו איכותיות, מתועדות היטב, ובהמשך שיהיו ראויות, חזקות וקבילות, להצגה בבית המשפט.

לפני תחילת מעקב נדרש:

 • תשאול מקיף, איסוף חומר רקע על האובייקט ולמידה של אורח חייו.
 • תמונות שמשקפות את המציאות.
 • היכן עובד, ומה תפקידו?
 • האם תפקידו מאפשר לו לחתוך באמצע היום לכמה שעות?
 • מה היקף שעות העבודה שלו?
 • אמצעי התחבורה שבו משתמש האובייקט (אופנוע, כלי רכב פרטי או תחבורה ציבורית, סוג כלי הרכב וכו´- לפי אמצעי התחבורה נקבעים סוגי כלי עיקוב בהם עוקבים עושים שימוש)
 • היכן מחנה את הרכב בבית? והיכן בעבודה?
 • האם יש חשוד או חשודה? ומה ידוע עליהם? מה שעות העבודה שלהם? הרכב שלו/ה?
 • קוד הדלת לכניסה לבניין.
 • מיקום גיאוגרפי ותנאים סביבתיים של הציר עליו ינוע האובייקט. 
 • האם בוצעו על האובייקט מעקב / מעקבים בעבר.
 • סביבתו החברתית של האובייקט ועוד.
חוקר פרטי בגידות

מהלך המעקב

במהלך מעקב, חוקר פרטי בגידות, יבצע שימוש בכלי רכב שונים המותאמים במיוחד לצורך מעקב או תצפית ומשתנים בין מעקבים שונים על מנת למנוע חשד מצד האובייקט.  

כל חוקר פרטי בגידות במשרד, מחזיק בסט כלים, הכולל מצלמת ווידאו 4K עם זום אופטי X 100, ו 3-4 מצלמות נסתרות עליו, להתקנה בשטח, תוך כדי מעקב, בזמן אמת.

לעיתים קרובות, רק מצלמת וידאו סמויה שתותקן בשטח בזמן אמת תוך כדי המעקב, תוכל להביא את הצילום הנדרש. חדרי מדרגות לדוגמא, כיצד חוקר יכול לתעד את הנשיקה בדלת, אם לא היו לא את המצלמות הסמויות עליו, ואת הידע הטכני הנדרש, להתקין אותן.

בסוף המעקב

בסיום המעקב, חוקר פרטי בגידות העובד ברישיון משרד המשפטים, יגיש ללקוח דו"ח חקירה מפורט, הכולל בתוכו צילומים יפים וברורים, ותוכן כתוב המשקף את אשר אירע במהלך המעקב, לפי שעה ותאריך, במהלך אותו היום, כל מה שעשה מגובה בצילומי ווידאו 4K וצילומי סטילס. הדו"ח כולל כל חומר רלוונטי נוסף אשר התקבל במהלך המעקב.


עובדות חשובות שכדאי לדעת לפני שבוחרים חוקר פרטי בגידות:

עבור רוב האנשים,  חוקר פרטי בגידות, הוא מקצוע המוכר בעיקר מסרטים או ספרי בלשים. איש אפוף מסתורין המסתתר מאחורי עיתון גדול, עם כובע קסקט לראשו ומקטרת בפיו.

רובנו לא מכירים חוקרים פרטיים באופן אישי ולא נזקקים לשרותיהם ביום יום.

כאשר מגיעה שעת משבר, כאשר אנו זקוקים לפתרונות ועולה הצורך בשירותיו של חוקר פרטי בגידות מחיר יהיה מאוד משמעותי לאדם מן השורה, ורצוי לעשות חושבים, האם כדאי לקחת חוקר חובבן שעשוי יהיה להיחשף או לא לספק את הראיות הרצויות, או האם לקחת חוקר טוב, לא הכי זול, אבל רחוק מלהיות הכי יקר, ולקבל עבודה שאין לה מחיר?

אז מהם הפרמטרים? מה חשוב לבדוק? כיצד לבחור חוקר פרטי מקצועי ואמין?

ודאו כי האדם עמו אתם מתקשרים, הינו חוקר פרטי בגידות מורשה, בעל רישיון להפעלת משרד חקירות.

ישנם סוגים רבים של חקירות פרטיות, לכל סוג חקירה נדרשות מיומנויות שונות, יצירת קשרים והתמקצעות שונה. ודאו שהמשרד עמו התקשרתם מתמחה בסוג החקירה לה אתם זקוקים.

ודאו שהוא לא מבקש מכם מחיר גלובלי, אלא לפי שעות. לפי מינימום של 5 שעות לכל פעילות ולא יותר ורק על זה הוא גובה כל פעם מראש, אלא כמובן, אם המעקב מוערך ביותר שעות.

ודאו שהדוחות שלו רציניים ומושקעים, שהתוכן יהיה ענייני, ראייתי ומוכח, עם הרבה תמונות בתוך הדו"ח שישקפו בצורה מושלמת את אשר אירע.

דוחות שיוצאים ממשרד "ידע חקירות" ונכתבים על ידי, חוקר פרטי בגידות, מגיעים לפעמים גם ל 20 עמודים, למעקב של יום אחד. מוגזם? נכון. המון שעות עבודה לכל דו"ח, שלא מתומחרים בעלות החקירה. אבל לא אכפת לנו הזמן, אנחנו מאמינים שרק ככה צריך לעבוד. אנחנו מאמינים שהשופט צריך לראות 60 עמודים בדו"ח, כשמדובר על 4 ימי מעקב בלבד. רק ככה הוא ישתכנע ויוכל להסיק על מכלול האירוע.

רוב לקוחותינו שולחים מכתבי תודה והמלצה על עבודתנו הנאמנה, על חקירות איכותיות ומתן דו"ח חקירה מפואר ועשיר במידע, שלא מפספס שום פרט. אלה ימסרו לכל המעוניין.

התקשרתם עם משרד חקירות מורשה? בדקו מי יבצע עבורכם את העבודה בפועל

ודאו שמנהל המשרד או חוקר פרטי בגידות בכיר, אשר לומד להכיר את המקרה שלכם ולוקח חלק פעיל בחקירה.

במקרים רבים, בעיקר במקרים של משרדי חקירות גדולים, אתם עלולים ליפול בין הכיסאות. לא הייתם רוצים שהמקרה שלכם יטופל על ידי מתמחה שרק התחיל את עבודתו בתחום.

מומלץ לוודא שבעל המשרד, הוא לכל הפחות חוקר פרטי בכיר, המעורב בחקירה שלכם. אם אתם צריכים מעקב – חשוב לבדוק שמבצע המעקב בפועל, הינו עוקב מקצועי ובעל ניסיון.

שימו לב – מעקב הינו דבר מורכב ביותר. לא כל חוקר פרטי הינו עוקב מקצועי!

אל תתפתו לפעילות לא חוקית

ודאו כי כל פעולת חקירה שמציעים לכם הינה חוקית. פעילות שאינה חוקית עלולה לסבך אתכם.

פתרונות שאינם חוקיים לעיתים קלים ומהירים יותר, וחוקרים רבים נוטים לבצע פעולות חקירה לא חוקיות או שהינן ב"תחום האפור". אם נתתם את הסכמתכם לפעילות לא חוקית, אתם נושאים באחריות המלאה לכך ועלולים לשלם מחיר כבד על ההחלטה הזאת.

ודאו שכל פעולות חקירה המוצעות לכם חוקיות. חוקר פרטי בגידות מקצועי, יידע למצוא את הדרך החוקית לפתרון הבעיה שלכם. זוהי גם דרך טובה להתרשם מהמקצועיות ומהאמינות של משרד חקירות.

דוח חקירה המציג את כל הראיות שנאספו במהלך חקירה

בתום עבודת חקירה אתם מקבלים דוח חקירה מקיף ומפורט אשר קביל בבית משפט.

חוקר פרטי בגידות מקצועי, יאסוף ראיות לחשיפת בגידה עבורך, יבצע צילומי וידאו, ויאסוף ראיות שנאספו או צילומים שצולמו, ישמשו אתכם בהליכים משפטיים או כקלף מיקוח מול הגורם שגרם לכם נזק.

ודאו כי בתום החקירה או המעקב, אתם מקבלים דוח חקירה חתום, על ידי המנהל או הבעלים של משרד החקירות, המכיל את כל הראיות שתועדו או צולמו.

בדקו שהדוח קביל בבתי המשפט, על החוקר הפרטי שביצע את החקירה יגיע במקרה הצורך, למסור עדות בבית המשפט.

חוקר פרטי - יצירת קשר

התעקשו על פגישת היכרות וייעוץ עם מנהל המשרד או חוקר בכיר מטעמו

הגיעו פיזית אל משרד חקירות והיפגשו עם גורם בכיר במשרד פנים אל פנים.

במיוחד בתחום רגיש כמו חקירות פרטיות, חשוב שתכירו את האדם לו אתם מוסרים מידע. אל תסגרו חקירה בטלפון או דרך אתר אינטרנט.

ודאו שישנו משרד חקירות בפועל ולא פקטיבי, בדקו מי האדם העומד מולכם. רק בפגישה פנים אל פנים ניתן להתרשם בוודאות כי אכן זהו חוקר פרטי בגידות מקצועי, המשדר אמינות ודיסקרטיות, בעל ניסיון אשר פועל במסגרת החוק, והכי חשוב – שעומד מולכם לא רק חוקר פרטי, אלא גם אדם המבין אתכם ורוצה בטובתכם.

בהצלחה.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !