ידע חקירות - המלצות מלקוחות

אביבה י., חיפה:

"כשהתחלתי לחשוד שבעלי מבזבז כספים על מישהי אחרת, לא ידעתי למי לפנות. הגעתי לידע חקירות דרך המלצה חמה, והחלטתי לנסות. הצוות היה מקצועי ואכפתי, והם עבדו במהירות ובדיסקרטיות. באמצעות מעקבים דיסקרטיים ואיסוף ראיות מדויק, הם הצליחו לחשוף את כל האמת. הראיות שהם סיפקו לי היו חד משמעיות והיו קריטיות להמשך ההליך המשפטי שלי. הם תמכו בי לאורך כל התהליך, ונתנו לי את הביטחון שהייתי צריכה להמשיך הלאה. בזכותם, הצלחתי לקבל החלטות מושכלות ולקדם את חיי בצורה טובה יותר."

דני ש., תל אביב:

"כעורך דין בתחום דיני משפחה, אני נעזר באופן קבוע בשירותי ידע חקירות לאיתור נכסים מוסתרים של לקוחותיי בתיקי גירושין מורכבים. המקצועיות והמהירות שלהם תמיד מסייעות לי להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיי. באחד המקרים, הם הצליחו לחשוף נכסים שהבעל ניסה להסתיר באירופה, מידע שהיה קריטי להליך המשפטי. בזכותם, לקוחותיי קיבלו את מה שמגיע להם, והצלחנו להימנע מהפתעות בלתי נעימות. השירות שלהם תמיד מדויק ומקצועי, ואני ממליץ עליהם בחום לכל מי שזקוק לשירותי חקירה אמינים."

אילן ק., ירושלים:

"כשהתחלתי לחשוד שמישהו מאזין לשיחות העסקיות שלי, לא יכולתי להישאר רגוע. פניתי לידע חקירות לאחר שקראתי עליהם המלצות חיוביות רבות. תוך זמן קצר, הצוות המקצועי שלהם הצליח לאתר מכשירי האזנה מוסתרים במשרדי. השירות היה מהיר ומקצועי, והם עזרו לי לשקם את אבטחת המידע בעסק שלי. הם גם סיפקו לי ייעוץ כיצד למנוע מצבים דומים בעתיד. הודות להם, אני מרגיש בטוח יותר ומשוכנע שהעסק שלי מוגן."

נורית ר., רמת גן:

"במהלך תהליך הגירושין שלי, ידע חקירות עזרו לי לגלות נכסים שהבעל ניסה להסתיר. הידע והניסיון שלהם בתחום הזה היו קריטיים, ובזכותם קיבלתי את החלק שהגיע לי בצורה הוגנת. הצוות היה רגיש וקשוב לכל צרכיי, והם עבדו ביעילות ובדיסקרטיות מוחלטת. הם סיפקו לי ראיות חד משמעיות שהיו בלתי ניתנות לערעור בבית המשפט. התמיכה שלהם לאורך כל התהליך הייתה משמעותית מאוד עבורי, ואני מודה להם על כל מה שעשו למעני."

אמיר ג., נתניה:

"חשדתי שעובד בכיר מעביר מידע למתחרים, ולא ידעתי איך להתמודד עם המצב. פניתי לידע חקירות והם היו מדהימים. הצוות שלהם הוכיח במהירות את החשדות שלי, וסיפק ראיות חד משמעיות שהיו קריטיות לפעולה מיידית. בזכותם, הצלחתי להפסיק את ההדלפות ולהגן על העסק שלי. הם היו מקצועיים מאוד ודאגו לשמור על דיסקרטיות מוחלטת לאורך כל החקירה. אני ממליץ עליהם בחום לכל מי שזקוק לשירותי חקירה ברמה הגבוהה ביותר."

רינת ל., אשדוד:

"אחרי שהתחלתי לחשוד שבעלי מנהל רומן, ידע חקירות סיפקו לי את כל הראיות שהיו נחוצות לי. הצוות שלהם היה אמין ודיסקרטי, ועזר לי לעבור את התקופה הקשה הזאת בצורה קלה יותר. הם היו שם בשבילי בכל שלב, ונתנו לי תחושה של ביטחון ותמיכה. הראיות שאספו היו ברורות ומדויקות, ולא השאירו מקום לספק. בזכותם, הצלחתי להתמודד עם המציאות ולבצע את הצעדים הנחוצים להמשך חיי."

מיכאל פ., באר שבע:

"בעת חקירת רקע של מועמד למשרת ניהול בכירה, ידע חקירות הצליחו לחשוף היסטוריה פלילית שבעבר לא הייתה ידועה לנו. המידע הזה היה חיוני וגרם לנו להימנע מטעויות בגיוס עובדים. הצוות היה מקצועי מאוד ועבד במהירות ובדיסקרטיות. הם סיפקו דוח מפורט וברור שהראה את כל הפרטים החשובים. הודות להם, הצלחנו לשמור על הסטנדרטים הגבוהים של החברה ולהימנע מהעסקת אדם שלא מתאים לתפקיד."

תמר ש., פתח תקווה:

"פניתי לחוקר פרטי ברמת גן ממשרד דע חקירות עזרו לי לגלות שותף עסקי שלא היה ישר. השירות היה מקצועי והמידע שסיפקו היה מדויק. הם חסכו לי הרבה כסף ובעיות משפטיות בעתיד. הצוות שלהם היה מסור ודאג לעדכן אותי בכל שלב של החקירה. הם עבדו במהירות ובדיסקרטיות, והצליחו לספק לי את כל המידע הנחוץ בזמן קצר. אני מודה להם מאוד על העזרה וממליצה עליהם בחום לכל מי שזקוק לשירותי חקירה מקצועיים."

אורי מ., קריית מוצקין:

"בעת חקירה כלכלית שביצענו, ידע חקירות חשפו נכסים מוסתרים שהשותף העסקי שלי ניסה להסתיר. בזכותם הצלחנו להגיע להסדר טוב יותר ולשמור על העסק שלנו. הצוות היה מקצועי מאוד ודאג לעדכן אותנו בכל שלב של החקירה. הם סיפקו דוחות מפורטים וברורים, והמידע שלהם היה מדויק ואמין. בזכותם, הצלחנו למנוע הפסדים כלכליים גדולים ולהמשיך בפעילות העסקית בצורה חלקה."

הילה ד., רעננה:

"לאחר שחשדתי שמישהו מצלם אותי בסתר, פניתי לידע חקירות. הצוות שלהם מצא מצלמות נסתרות והחזיר לי את תחושת הביטחון. השירות היה מקצועי ומהיר, ואני ממליצה עליהם בחום. הם היו דיסקרטיים ואמינים, ודאגו לעדכן אותי בכל שלב של החקירה. הם גם סיפקו לי ייעוץ כיצד לשפר את אבטחת הבית שלי ולהימנע ממצבים דומים בעתיד. הודות להם, אני מרגישה בטוחה יותר בבית שלי."

חגית ט., תל אביב

כאשר התחלתי לחשוד שבעלי בוגד בי, לא ידעתי לאן לפנות. חברה המליצה לי על ידע חקירות, והחלטתי לנסות. מהשיחה הראשונה עם הצוות הרגשתי שאני בידיים טובות. החוקרים היו מקצועיים ודיסקרטיים, וידעו בדיוק איך לפעול. באמצעות מעקבים הם סיפקו לי הוכחות חד משמעיות על הבגידה של בעלי, וכל זאת מבלי שהוא יחשוד במעקב. התמיכה והרגישות שקיבלתי מהצוות עזרו לי להתמודד עם המצב הקשה הזה, ואני מודה להם מאוד על כך. בזכותם קיבלתי את השקט הנפשי שהייתי זקוקה לו.

אורית מ., הרצליה

החלטתי לפנות ל-ידע חקירות לאחר חודשים של חשד והתלבטויות לגבי נאמנות בן זוגי. הצוות הפגין מקצועיות יוצאת דופן מהרגע הראשון. הם היו מאוד דיסקרטיים ואספו את המידע בצורה שקטה ויעילה. התוצאות היו חד משמעיות וחשפו את הבגידה בצורה שלא הותירה מקום לספק. זה היה קשה, אבל בזכותם יכולתי לקבל החלטות מושכלות על העתיד שלי. אני ממליצה בחום על השירות שלהם לכל מי שמוצא את עצמו במצב דומה.

דרור ע., תל אביב

לאחר חודשים של חשד שמתחוללת בגידה בנישואיי, פניתי ל-ידע חקירות. מההתחלה הרגשתי שיש לי על מי לסמוך. החוקרים היו קשובים ודאגו להסביר לי כל שלב בתהליך. הם הצליחו לאסוף ראיות ברורות מאוד, שחשפו את הבגידה של אשתי. המעקב נעשה בצורה מאוד מקצועית ודיסקרטית, מבלי שהיא תחשוד במשהו. בסיום התהליך קיבלתי דו"ח מפורט שכלל תמונות וסרטונים. אני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי וממליץ עליו לכל מי שזקוק לעזרה במצבים כאלה.

סיגל ש., רמת גן

לאחר שגיליתי סימנים מחשידים בטלפון של בעלי, החלטתי לפנות ל-ידע חקירות לבירור העניין. הצוות שם היה מקצועי ואדיב מהרגע הראשון. החוקרים פעלו במהירות ובדיסקרטיות, ותוך זמן קצר הם הצליחו להשיג הוכחות חד משמעיות על הבגידה של בעלי. היכולת שלהם לפעול במעקבים בצורה כל כך מדויקת ודיסקרטית הרגיעה אותי מאוד. בזכותם, יכולתי לדעת את האמת ולקבל את ההחלטות הנכונות להמשך הדרך שלי. אני ממליצה בחום על השירות שלהם.

ורדית כ., חיפה

כאשר התחלתי לחשוד שבן זוגי בוגד בי, לא ידעתי למי לפנות. אחרי חיפושים רבים, הגעתי ל-ידע חקירות. מהרגע הראשון הבנתי שהגעתי למקום הנכון. הצוות היה מקצועי ומסור, והתייחסו אליי ברגישות רבה. החוקרים פעלו במהירות ובמקצועיות, ואספו את כל הראיות שהייתי צריכה. הם סיפקו לי דו"ח מעקבים מפורט שכלל תמונות והקלטות, וזה עזר לי לראות את האמת ולהתמודד עם המציאות הקשה. אני אסירת תודה על השירות הנהדר שקיבלתי וממליצה בחום על ידע חקירות.

אורן ב., הרצליה

נזקקתי לשירותי מעקב עסקיים עבור החברה שלי עקב חשדות על ריגול תעשייתי. פניתי ל-ידע חקירות בעקבות המלצה של קולגה ולא התאכזבתי. הצוות היה מקצועי מאוד וביצע את המעקב בצורה דיסקרטית ויעילה. הם הצליחו לחשוף את המקור לדליפת המידע והעניקו לי את כל הראיות הדרושות כדי לנקוט בצעדים משפטיים. בזכותם, הצלחנו לשמור על סודות החברה ולמנוע נזקים עתידיים. אני ממליץ עליהם בחום לכל מי שזקוק לשירותי מעקב מקצועיים ואמינים.

אביב כ., רחובות

הייתי זקוק למעקב אחר בני נוער במשפחה בעקבות חשדות להתנהגות מסוכנת. פניתי ל-ידע חקירות והם היו נהדרים. החוקרים היו רגישים מאוד למצב והבטיחו לפעול בדיסקרטיות. הם הצליחו לספק לי במעקבים מידע חשוב על הפעילות של הילדים ולמנוע סכנות פוטנציאליות. המעקב נעשה בצורה יעילה ומקצועית, והדוחות שקיבלתי היו מפורטים וברורים. השירות שקיבלתי היה יוצא דופן ואני ממליץ עליהם לכל הורה שדואג לילדיו.

דוד ק., חולון

כאשר חשדתי שהעובדים שלי לא פועלים לפי הנהלים, פניתי ל-ידע חקירות לביצוע מעקב עסקי. הצוות היה מקצועי מאוד וסיפק לי תמונה ברורה של המתרחש בחברה. הם הצליחו לתפוס את העובדים המעורבים בפעילויות לא תקינות, ובעזרתם יכולתי לנקוט בצעדים הנדרשים לשיפור המצב. השירות שקיבלתי היה מהיר, דיסקרטי ומדויק. אני ממליץ עליהם בחום לכל מנהל שחושש לפעילות העובדים שלו ורוצה לשמור על סדר ומשמעת בעסק.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !