גילוי מצלמות סמויות

למשרד "ידע חקירות" מחלקת טכנית ייחודית העוסקת בגילוי מצלמות סמויות ואמצעי האזנת סתר.

אנו מבצעים בדיקות לגילוי מצלמות סמויות באמצעות ציוד טכנולוגי משוכלל, שיכול גם לאתר האזנות סתר ואף לבצע חקירות סייבר לגילוי האזנות בטלפונים ניידים.

הבדיקות לגילוי מצלמות סמויות, מבוצעות ע"י החוקר הבכיר שי מדר, עוסק בחקירות פרטיות למעלה מ 27 שנה, חוקר פרטי, מהנדס אלקטרוניקה, ואיש סייבר מומחה בחשיפת מצלמות סמויות או בדיקת האזנה לגילוי האזנות סתר.

עם רישיון בר תוקף, לעסוק בחקירות פרטיות, מטעם משרד המשפטים.

השכלה אקדמאית: 

   • קצין לוחמת סייבר (CWS)

   • מהנדס מחשבים ומערכות מידע  (B.Sc)

   • מהנדס אלקטרוניקה וחשמל (B.Sc)

   • רישיון חוקר פרטי + רישיון לניהול משרד חקירות – ברישיון משרד המשפטים.


  משרד "ידע חקירות" בבעלות שי מדר, מתמחה בגילוי מצלמות סמויות או האזנות סתר.

  בדיקה לחשיפת מצלמות סמויות או ההאזנות שמבוצעת על ידינו, נתמכת במעבדה טכנולוגית, עם מיטב הכלים האיכותיים והמקצועיים ביותר בתחום.

  בן לקוחותינו נמנים לקוחות פרטיים ועסקיים, חברות, עורכי דין, רשויות, וגופים בטחונים.

  אנו מובילים מקצוענות ואיכות חסרת פשרות, בתחום הגילוי של מצלמות סמויות והאזנת סתר.

  אודות הטכנאי מבצע הבדיקה

  הבודק מטעם ידע חקירות, הינו המנכ"ל ובעל המשרד, שי מדר, בהשכלתו קצין לוחמת סייבר, מהנדס וחוקר פרטי ברישיון משרד המשפטים. בעל הכשרה, ניסיון של למעלה מ 20 שנה, וידע רב בתחום.

  לרשותנו עומד הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר לביצוע בדיקות לחשיפת מצלמות סמויות או האזנות סתר, ניסיוננו הרב, ציוד בדיקות האזנה העומד לרשותנו ומומחיותינו בתחום, מביא אותנו למאה אחוזי הצלחה בגילוי וחשיפה של האזנות סתר או גילוי מצלמות סמויות, מכל סוג.

  במידה ומתגלה האזנה או מצלמה סמויה

  מערכות ההאזנה או מצלמות נסתרות שמתגלות במהלך בדיקת האזנה אינן מפורקות, וזאת על מנת לאפשר איתור טביעות אצבעות מהרכיבים החשודים ע"י המחלקה לזיהוי פלילי של משטרת ישראל איתה אנחנו עומדים בקשר עבודה שוטף, במסגרת שירותי בדיקות ההאזנה של משרדנו.

  בסוף הבדיקה לגילוי מצלמות נסתרות

  בסוף הבדיקה הלקוח מקבל לידיו דו"ח בדיקה מקיף ומפורט, בשילוב חומר מצולם, אם נמצאה מצלמה במקום. המתעד את אמצעי הצילום הסמוי, או את אמצעי ההאזנה שהותקנו, ומיקומם, כולל הסבר מפורט לגבי היכולות שלהם בביצוע צילום סמוי או האזנת סתר.

  דו"ח בדיקת האזנה המועבר ללקוח ישמש אותו כחומר ראייתי לכל דבר ועניין, להמשך טיפול של משטרת ישראל או ביהמ"ש אם יחפוץ מזמין העבודה בכך.

  משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

  הודעה חשובה: האזנת סתר הינה עבירה פלילית שדינה עד 5 שנות מאסר !

  ייעוץ ראשוני חינם

  השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

  לקוחות ממליצים

  ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
  ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
  קרא עוד
  בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
  יעל טייכר
  יעל טייכר
  קרא עוד
  תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
  אריה דב דובינסקי
  אריה דב דובינסקי
  קרא עוד
  שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
  יוסי שקדי
  יוסי שקדי
  קרא עוד
  משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
  studio morin
  studio morin
  קרא עוד
  החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
  דנה דהן
  דנה דהן
  קרא עוד
  המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
  Guy Michael
  Guy Michael
  קרא עוד
  משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
  Briggs Gilmore
  Briggs Gilmore
  קרא עוד
  ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !