כיצד מתבצע מעקב?

מעקבים

מהם מעקבים, כיצד מתבצע מעקב ואיך בוחרים משרד חקירות

שירותי בלש פרטי

מעקבים הינם חלק נכבד ומשמעותי בעבודתו של חוקר פרטי. מטרת מעקבים הינה להתחקות אחר התנהלותו של האדם אחריו מתבצע מעקב, לתעד את פעילותו ולאסוף ראיות והוכחות למעשיו בהתאם למטרת החקירה.

מעקב מקצועי אינו דבר פשוט כלל, ודרושים כישורים גבוהים ומיומנות רבה על מנת לבצעו כהלכה. במהלך מעקב הכרחי לשמור על כך שהמעקב יתבצע באופן חוקי, ללא פגיעה בצנעת הפרט וללא הפרעה כלשהי למהלך חייו של מושא המעקב.

עבודתו של בלש פרטי מתחילה עוד לפני תחילת המעקב עצמו. חוקר פרטי אוסף מידע אודות מושא המעקב הכולל את סדר יומו, הרכב בו הוא עושה שימוש או האופן בו הוא מתנייד (אוטובוסים, מוניות וכד´), מקום מגוריו, עבודתו, תחביביו ופרטים נוספים בהתאם למטרת החקירה.

בלש פרטי

מה כוללים שירותי בלש פרטי ומה העלות לה יש לצפות

שירותי בלש פרטימהות עבודתו של בלש פרטי הינה לספק פתרונות, מידע והוכחות. אדם הרוצה להשיג מידע מכל סוג שהוא ואין ברשותו את הכלים להשגתו – יעסיק את שירותיהם של בלשים פרטיים העוסקים בעבודת חקירה ואיסוף מידע.

במקרה בו דרושות הוכחות לבית המשפט – חלק מעבודתם של בלשים פרטיים הינה צילום ותיעוד ראיות. ישנן ראיות שרק בלש פרטי מורשה על פי החוק לאספן ורק דו"ח חקירה החתום על ידי בלש פרטי העובד תחת רישיון משרד חקירות קביל בבית המשפט ויכול לשמש כראיה, ובמקרים רבים להכריע את הדין.

במקרים רבים כדאי לשכור את שירותיו של בלש פרטי לפני הגשת תלונה במשטרה. בגלל העומס הרב בה נתונה משטרת ישראל, פעמים רבות קורה שתלונות שמוגשות הדורשות עבודת חקירה ואינן מוגדרות בסדר עדיפות עליון על ידי המשטרה נדחקות הצידה ואינן מטופלות. עבודת בלש פרטי במקרה זה הינה לאסוף את הראיות עבור הלקוח.

קרא עוד בלש פרטי >>

חקירות כלכליות

מהי חקירה כלכלית?

חייבים לכם כסף? לפני שתפתחו בהליך משפטי, תשלמו שכר טרחה לעורך דין ותשלמו אגרות בית משפט כדאי לבצע חקירה כלכלית – האם החייב מסוגל לשלם לכם את חובו?

חקירה כלכלית הינה חקירה שמטרתה איתור נכסים של אדם / חברה או כל גורם שהוא.

איתור רכוש הינה חקירה רחבה הכוללת סוגי חקירות שונות:

 • איתור מקור הכנסה ממקום עבודה או מעסקים שונים בבעלותו של הנבדק.
 • חקירה לצורך איתור חברות בבעלותו של הנבדק או שותפויות בהן הוא קשור.
 • איתור זכויות בנדל"ן כולל נדל"ן ש"הוברח", למשל- נכס הרשום על שם קרוב משפחה.
 • כלי רכב בבעלותו או בשימושו של הנבדק.
 • מעקבים לאיתור חשבונות בנק בהם מתנהלים חשבונותיו של הנבדק.
 • קרנות פנסיה, גמל, ביטוחי חיים ומנהלים.
 • מידע אודות ירושות שקיבל הנבדק או ירושות שעתיד לקבל.
 • איתור "נכסים מוברחים".
 • חקירת יכולת.

גילוי האזנות סתר

מהי האזנת סתר?

 • האזנת סתר היא ציתות, הקשבה, קליטה או הקלטה של שיחה שלא בידיעתו או בהסכמתו של אף אחד מהצדדים בשיחה, וכאשר המאזין אינו חלק פעיל בשיחה.
 • האזנה לטלפונים, לתקשורת בין מחשבים, כמו גם תקשורת בין מכשירים סלולאריים למיניהם או מכשירי פקסימיליה נחשבת האזנת סתר.
 • הקלטת שיחה, גם כאשר המקליט נוכח בשיחה, עלולה להיחשב האזנת סתר כאשר מטרתה היא לגרום נזק למטרת ביצוע עבירה או כאשר היא מהווה פגיעה בצנעת הפרט.
 • האזנות סתר משמשות בדרך כלל להשגת מידע והן אסורות על-פי חוק ומהוות עבירה פלילית אשר העונש עליה הינו עד 5 שנות מאסר.

כיצד מתבצעת האזנת סתר?

ישנן דרכים רבות ושונות לבצע האזנות סתר והציוד המאפשר האזנות סתר הינו נגיש ביותר.

ציוד לביצוע האזנות סתר מפורסם ונמכר באופן גלוי באתרי אינטרנט שונים וחנויות לציוד ריגול וניתן לרכוש מכשירים להאזנות סתר בק..

כיצד לבחור חוקר פרטי מקצועי?

עובדות חשובות שכדאי לדעת לפני שבוחרים חוקר פרטי

עבור רוב האנשים,  חוקר פרטי הוא מקצוע המוכר בעיקר מסרטים או ספרי בלשים.  איש אפוף מסתורין המסתתר מאחורי עיתון גדול, עם כובע קסקט לראשו ומקטרת בפיו.

רובנו לא מכירים חוקרים פרטיים באופן אישי ולא נזקקים לשרותיהם ביומיום.

כאשר מגיעה שעת משבר, כאשר אנו זקוקים לפתרונות ועולה הצורך בשירותיו של חוקר פרטי, לאדם מן השורה קצת קשה לדעת כיצד לבחור חוקר פרטי מקצועי אשר ייתן את השרות האיכותי והמקצועי ביותר ויספק לנו את הפתרונות הטובים והמהירים ביותר.

אז מהם הפרמטרים? מה חשוב לבדוק? כיצד לבחור חוקר פרטי מקצועי ואמין?

 קרא עוד על כיצד לבחור חוקר פרטי >>

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button