חוקר פרטי - ידע חקירות - תמונת כותרת לעמודים

איתור קרובים

משרד ידע חקירות מתמחה באיתור קרובים ואיתור בני משפחה בארץ ובעולם

במשרד ידע חקירות יחידה מיוחדת לאיתור קרובי משפחה ונעדרים בארץ ובעולם

משרד החקירות "ידע חקירות" מתמחה באיתור נעדרים קרובי משפחה בארץ ובכל מקום בעולם. החוקרים והבלשים ב"ידע חקירות" הינם מקצועיים ובעלי ניסיון רב באיתור קרובים ונעדרים, יוצאי יחידות מיוחדות, מקצועיים וייסודיים, במציאת קרובים שנעדרו במשך שנים רבות.

איתור קרובים

השירותים שמשרד חקירות ידע חקירות מספק במסגרת איתור קרובים:

  • איתור בני משפחה שניתק עימם הקשר בעקבות סכסוך, שינוי דרך חיים, או מקום מגורים, הידרדרות לפשע וכדומה. משרד חקירות "ידע חקירות" מסייע גם במקרים בהם בני המשפחה שניתקו קשר אינם מעוניינים להיחשף. קיימת אפשרות שניתן יהיה ליצור קשר בעזרת חוקר פרטי "בכיסוי" המומחה לכך. כדי שיעזור להביא לחידוש הקשר עימם. 
  • איתור קרובי משפחה המתגוררים בחו"ל ולאחר מספר שנים ניתק עימם הקשר ועקבותיהם נעלמו. 
  • איתור הורים ביולוגיים, אב או אם ביולוגיים, בכל מקום בארץ ובעולם, ועזרה ביצירת קשר עימם. 

הבלשים בידע חקירות הינם יוצאי יחידות מודיעיניות מיוחדות, ואגפי מודיעין בגופים ביטחוניים שונים.

מקורות המידע שניתנים לאיתור קרובים וניתנים ע"י המדור לחיפוש קרובים:

פנקסי עולים – החל משנת 1919 נוהלו פנקסי רשימות עולים, שתיעדו באופן כרונולוגי את העולים לארץ ישראל ומאוחר יותר למדינת ישראל. הרשימות כללו שמותיהם, גילם וארץ מוצאם של עולים לפי תאריך הגעתם באוניות, מטוסים או בחציה רגלית של מעברי הגבול. מלבד העולים, נרשמו בפנקסים אלו, גם נוסעים שהגיעו כתיירים או כתושבים חוזרים. נכללות ברשימות גם עמודה "לא יהודים" או "נוצרים".

כיום שמורים פנקסי עולים בארכיון הציוני המרכזי ובארכיון המדינה.

ארכיון ITS. שירות האיתור הבינלאומי (בראשי תיבות: ITS) לאיתור קרובים – קיים בגלגוליו השונים מאז 1943, החל מ-1954 מנוהל על ידי הצלב האדום, ומפוקח על ידי ועדה של נציגי הממשלות של המדינות החברות בארגון, ביניהן מדינת ישראל ע"י יחידת האיתור הבינלאומית. בארכיון זה מצויים מיליוני מסמכים מגרמניה הנאצית, ביניהם מסמכים שנמצאו במחנות ריכוז לאחר שחרורם, מסמכים לגבי גירוש אזרחים, עובדי כפייה, פליטים וכדומה.

 

במסגרת שירותיה "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. 

דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט, ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד חקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ, וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪.ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות.אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !