חוקר פרטי מעקבים

משרד ידע חקירות מבצע מעקבים, עם חוקר פרטי מעקבים מיוחד, צילום סמוי, תצפיות ואיסוף נתונים לבניית תיק ראיות איכותי.

אנו נפעל תמיד במהירות המקסימלית, ביעילות, וברגישות הנדרשת לכל תיק ותיק.

אנו מבצעים מעקבים באמצעים המתקדמים בעולם.

בידע חקירות מועסקים עוקבים, חוקרים פרטיים, בלשים ואנשי שטח מהמנוסים והמקצועיים בארץ ובעולם, המחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר. עוקבים / חוקרים פרטיים במשרדנו עושים שימוש ב ציוד מעקב המתקדם ביותר. ראיות אותן אוספים עוקבים במהלך מעקב הינן איכותיות, מתועדות היטב, ויכולות לשמש ראיות קבילות בבית משפט.

מעקבים


ביצוע מעקבים בכל התחומים :


ביצוע מעקבים עם חוקר פרטי מעקבים תוך שימוש בציוד מעקב מהמתקדמים בשוק, מצלמות נסתרות , ציוד הקלטה משוכלל, מביא להצלחה מסחררת.

כמו כן, משרד ידע חקירות מעסיק עוקבים, חוקרים, בלשים ואנשי שטח מהמנוסים והמקצועיים בארץ ובעולם, המתמחים בשיטות עיקוב או תצפית שונות ומחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר. ראיות אותן אוספים עוקבים במהלך עיקוב או תצפית הינן איכותיות, מתועדות היטב, ויכולות לשמש ראיות קבילות בבית משפט.


בעת תכנון מעקב / תצפית נלקחים בחשבון גורמים שונים:

  • מיקום גיאוגרפי ותנאים סביבתיים של הציר עליו ינוע האובייקט. 
  • אמצעי התחבורה שבו משתמש האובייקט (אופנוע, כלי רכב פרטי או תחבורה ציבורית, סוג כלי הרכב וכו´- לפי אמצעי התחבורה נקבעים סוגי כלי עיקוב בהם עוקבים עושים שימוש)
  • האם בוצע על האובייקט מעקב בעבר.
  • סביבתו המקצועית של האובייקט ועיסוקו.
  • סביבתו החברתית של האובייקט. 

במהלך מעקב נעשה שימוש בכלי רכב שונים המותאמים במיוחד לצורך מעקב או תצפית, ומשתנים בין מעקבים שונים על מנת למנוע חשד מצד האובייקט.  חוקר פרטי מעקבים עושה שימוש, בציוד טכני מתקדם כגון: מצלמות, אמצעי עיקוב טכני,  ציוד הקלטה, וידאו דיגיטאלי ועוד. לכל מעקב מותאם ציוד מעקב נדרש.


בסיום המעקב, מקבל הלקוח דוח מעקב כתוב הכולל תמונות מצולמות, חוקר פרטי מעקבים, יפרט את כל מהלך המעקב ע"פ התאריכים והשעות. ויצורף לדו"ח גם סרטוני הוידאו, במקרה ויהיה צורך בכך.


במסגרת שירותינו, משרד חקירות "ידע חקירות" מעביר ללקוחותיו דו"ח מעקב מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. דוח מעקב או תצפית המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך. משרד חקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בישראל וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button