ציוד לחקירות, מצלמות סמויות ואבטחה

מכירה של ציוד חקירה מצלמות סמויות ומצלמות אבטחה

מצלמות סמויות

מגוון רחב של מצלמות סמויות להשכרה או למכירה – מצלמות זעירות, מוסלקות בתוך אביזרים, יכולות ראייה אור כוכבים. חיישני תנועה להקלטה סלקטיבית, מערכות בקרה שליטה וצפיה מרחוק. אנו מתאימים את המצלמות הסמויות לגופו של עניין ועל פי הצרכים השונים, הכל במסגרת החוק ובהתאם למגבלותיו.

מצלמות אבטחה

מגוון רחב של מצלמות אבטחה להשכרה או למכירה – מצלמות ראיית לילה (אינפרה אדום), מצלמות פנים/ חוץ, חיישני תנועה להקלטה סלקטיבית, מערכות בקרה שליטה וצפיה מרחוק. אנו מתאימים את מצלמות האבטחה לגופו של עניין ועל פי הצרכים השונים, הכל במסגרת החוק ובהתאם למגבלותיו.

 

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button