אלימות נגד קשישים

משרד חקירות "ידע חקירות" מספק שירותים של חשיפת אלימות נגד קשישים מצד מטפלים ובבתי אבות

אלימות כלפי קשישים זהו בדרך כלל מעשה אלים חד פעמי הנעשה בידי אדם זר ומצריך טיפול ע"י המשטרה. הזנחה והתעללות בקשישים זוהי התנהגות הרסנית, חסרת כבוד כלפי הקשיש, שמתרחשת בהקשר של יחסי האמון בינו לבין סביבתו הקרובה.

לאחרונה נחשפים בכלי התקשורת מקרים רבים של אלימות נגד קשישים, אם מצד מטפלים בבית ואם בבית האבות. משרד חקירות "ידע חקירות" מטפל לאחרונה במקרים רבים מסוג זה.מקרי התעללות בקשישים הולכים ומתרבים מידי יום.

התגובה הנפוצה ביותר של לקוחותינו אחרי שתיעדנו התעללות ביקיריהם מצד המטפל היא בנוסח "אבל המטפל נראה כל כך נחמד" או "לעולם לא היינו מאמינים". לפעמים עדיף שלא לסמוך על תחושות אלא לוודא עובדות בשטח, כדי שלא תיתקלו באלימות נגד קשישים חסרי ישע.

זוהי התנהגות מתמשכת אשר פוגעת בקשיש מבחינה פיזית, פסיכולוגית וחברתית.

התקנת ציוד סמוי, מצלמה סמויה, יכול להיעשות בתוך זמן קצר מרגע פנייתכם. כבר מחר תוכלו לוודא כי יקירכם בטוח ובידיים טובות.

במקרים קשים יותר בהם לא ניתן להתקין מצלמה מסיבה זו או אחרת- אנו עובדים בדרכים חלופיות בהתאם למקרה כדי שנוכל לבצע חשיפת אלימות נגד קשישים.

אנו נתקלים במקרים רבים בהם הקשיש אינו מתלונן על ההתעללות או בגלל שאין באפשרותו לתקשר בגלל מצבו הבריאותי או בגלל פחד מהמטפל.
על האנשים הקרובים לקשיש להיות קשובים ולבדוק לעיתים תכופות נוכחות של סימנים היכולים להעיד על התעללות.

סימנים המעידים על אפשרות להתעללות בקשישים:

  • סימנים פיזיים וחבלות.
  • מראה מוזנח ולא נקי.
  • הידרדרות במצב הבריאותי של הקשיש.
  • הידרדרות במצב רוחו של הקשיש.
  • התנהגות לחוצה ומפוחדת של הקשיש.
  • בכי בלתי מוסבר.
  • ירידה במשקל.
  • חוסר רצון לתקשר עם בני המשפחה.

במסגרת שירותיה, משרד חקירות "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.


דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button