איתור קרובים ואיתור נעדרים בארץ ובעולם – 054-5357515

איתור נעדרים וקרובי משפחה

יחידה מיוחדת לאיתור קרובי משפחה ונעדרים בארץ ובעולם

משרד החקירות "ידע חקירות" מתמחה באיתור קרובי משפחה בארץ ובכל מקום בעולם. החוקרים והבלשים ב"ידע חקירות" הינם מקצועיים ובעלי ניסיון רב באיתורים למיניהם, והם יוצאי יחידות מיוחדות במוסדות הביטחון השונים העוסקות באיתורים.

השירותים אותם אנו מספקים במסגרת איתור בני משפחה:

 

 • איתור מטיילים נעדרים ברחבי העולם עם התמחות מיוחדת בדרום אמריקה ובמזרח הרחוק. האיתור נעשה תוך שיתוף פעולה עם הרשויות במדינה המדוברת.
   
 • איתור בני משפחה שניתק עימם הקשר בעקבות סכסוך, שינוי דרך חיים או מקום מגורים, הידרדרות לפשע וכדומה. במקרים רבים זקוקים בני משפחה אלה לסיוע של קרוביהם. משרד החקירות "ידע חקירות" מסייע גם במקרים בהם בני המשפחה שניתקו קשר אינם מעוניינים להיחשף. ניתן ליצור קשר בעזרת חוקר פרטי "בכיסוי" המומחה לכך ובעל ניסיון במקרים מהסוג ובסופו של תהליך להביא לחידוש הקשר עימם.
   
 • איתור קרובי משפחה המתגוררים בחו"ל ולאחר מספר שנים ניתק עימם הקשר ועקבותיהם נעלמו.
   
 • איתור הורים ביולוגיים, אב או אם ביולוגיים, בכל מקום בארץ ובעולם, ועזרה ביצירת קשר עימם.
   
 • איתור יורשים, או לחילופין חשיפה והוכחה של יורשים מתחזים- בכל מקום בעולם.
הבלשים בידע חקירות הינם יוצאי יחידות מודיעיניות מיוחדות, ואגפי מודיעין בגופים
ביטחוניים שונים.
במסגרת שירותיה "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.
 
משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.
 
לקבלת ייעוץ חינם בנושא איתור נעדרים וקרובי משפחה, התקשרו,
24 שעות ביממה, לטלפון- 054-5357515

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button