כמה עולה מעקב של חוקר פרטי?

כמה עולה מעקב של חוקר פרטי?

שירותי חוקר פרטי מעקבים מומחה, לביצוע מעקבים בזמינות מיידית

אנו נפעל במהירות, ביעילות וברגישות הנדרשת לכל תיק ותיק. אנו מבצעים מעקבים באמצעות חוקר פרטי מעקבים מומחה.

בידע חקירות חוקר פרטי מעקבים מומחה, בלשים, ואנשי שטח מנוסים ומקצועיים, המחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המדוייק והנכון ביותר, ומותאמים לכל מקרה ומקרה.

משרד ידע חקירות יספק לך חוקר פרטי מעקבים, סופר דיסקרטי, יעיל ומקצוען, שיעשה שימוש בציוד מעקב מתקדם, כולל שימוש בטכנולוגיות יחודיות. כך שהראיות שיאספו יהיו איכותיות, מתועדות היטב, וישמשו אותך כראיות קבילות וחזקות, בבית משפט.

חוקר פרטי מעקבים מומחה, יבצע עבורך:

 • מעקב בגידות.
 • מעקבים לגילוי הונאות.
 • מעקב גירושין.
 • מעקבים לגילוי מעילות.
 • מעקב איסוף ראיות משפטיות.
 • מעקבים כלכליים.
 • מעקב ריגול תעשייתי.
 • גילוי מכשיר מעקב לרכב (GPS).

ביצוע מעקבים תוך שימוש בציוד מעקב  המתקדם בשוק, מצלמות נסתרות, ציוד הקלטה משוכלל. משרד חקירות ידע חקירות מעסיק חוקר פרטי מעקבים, בלשים ואנשי שטח מהמנוסים והמקצועיים בארץ ובעולם, המתמחים בשיטות עיקוב או תצפית שונות ומחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר. ראיות אותן אוספים עוקבים במהלך עיקוב או תצפית הינן איכותיות, מתועדות היטב, ויכולות לשמש ראיות קבילות בבית משפט.


כל מעקב או תצפית המתבצע ע"י משרדנו מבוצע במקביל לאיסוף קפדני וממוקד של חומר רקע אודות האובייקט ע"י בלש פרטי או חוקר פרטי. כל עוקב שלנו הינו בלש או חוקר. איסוף חומר רקע על האובייקט ולמידה של אורח חייו הכרחיים לצורך עיקוב מדויק וממוקד.


בעת תכנון מעקב / תצפית נלקחים בחשבון גורמים שונים:

 • מיקום גיאוגרפי ותנאים סביבתיים של הציר עליו ינוע האובייקט. 
 • אמצעי התחבורה שבו משתמש האובייקט (אופנוע, כלי רכב פרטי או תחבורה ציבורית, סוג כלי הרכב וכו´- לפי אמצעי התחבורה נקבעים סוגי כלי עיקוב בהם עוקבים עושים שימוש)
 • האם בוצעו על האובייקט מעקב / מעקבים בעבר.
 • סביבתו המקצועית של האובייקט ועיסוקו.
 • סביבתו החברתית של האובייקט. 

במהלך מעקב שנעשה ע"י שימוש בחוקר פרטי מעקבים, מתבצע שימוש בכלי רכב שונים המותאמים במיוחד לצורך מעקב או תצפית ומשתנים בין מעקבים שונים על מנת למנוע חשד מצד האובייקט.  במהלך מעקבים נעשה שימוש בציוד טכני מתקדם כגון: מצלמות סמויות, ציוד הקלטה, מצלמות וידאו דיגיטאלי ועוד.


בסיום המעקב, חוקר פרטי מעקבים ברישיון משרד המשפטים, יגיש ללקוח דו"ח חקירה מפורט, כולל צילומים יפים וברורים, המשקפים את אשר אירע במהלך המעקב, לפי שעה ותאריך. כולל כל חומר רלוונטי נוסף אשר התקבל במהלך המעקב.


במסגרת שירותינו, משרד חקירות "ידע חקירות" מעביר ללקוחותיו דו"ח מעקבים מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך, ע"י חוקר פרטי מעקבים מומחה.

דוח מעקב או תצפית המועבר ללקוח, עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום, על מנת לוודא, כי החומר הינו חוקי וקביל בבית המשפט, ויוכל לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד חקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button