חקירת גניבות – חקירת מעילות

חקירת גניבות, חקירת מעילות וחקירת הונאות

חקירות עובדים, מעקבים, צילום סמוי ותיעוד בזמן אמת

משרד ידע חקירות מתמחה בנושא פענוח הונאות גניבות ומעילות מכל סוג:

  • מעילות בכספים.
  • גניבת ציוד ורכוש.
  • גניבה ממעביד.

ידע חקירות מתמחה באיתור ותיעוד של גניבות, הונאות, ומעילות, בכל ההיקפים, אם מתוך הארגון ע"י עובדים או קבלני משנה, ואם מכיוון של גורמים חיצוניים. בנוסף, מספק המשרד יעוץ והכוונה כיצד למנוע גניבות ומעילות בעתיד, לארגונים, למוסדות ולבעלי עסקים שונים. 

בעזרת הניסיון הרב של חוקרים פרטיים בידע חקירות, בתחום נהלי אבטחה וביטחון, וביחוד בנושאי גניבות ומעילות, נמנעים הפסדי כספים רבים, וביישום ההמלצות, המזמין מבטיח לעצמו חומת ביטחון קבועה, המספקת הגנה לארגון גם בטווח ארוך.

אופן התהליך מתבצע לאחר למידת כל המשתנים ואופן הפעילות הארגונית, בדיקה של תרחישים אפשריים העלולים להגיע לידי גניבות, מעילות או הונאות, איתור פרצות וכשלים באבטחת המידע הנכסים ומשאבי החברה או העסק, ובהמשך, בניית אסטרטגיית חומת ביטחון מתאימה.

לאחר בחירה משותפת של דרכי הפעולה והגדרת נהלים, מלווה משרד חקירות ידע חקירות את לקוחותיו בתהליך הדרכה והטמעה של הנהלים שהוגדרו בארגון תוך כדי בקרה גלויה וסמויה על אופן ההתנהלות של העובדים, ובאספקה, התקנה ותפעול של הציוד הטכני הדרוש.

במסגרת שירותיה, "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.

דוח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button