הטרדות טלפוניות

הטרדות טלפוניות וחשיפת מספר חסוי

חשיפת מספרי טלפון חסויים וטיפול בהטרדות טלפוניות

משרד החקירות "ידע חקירות" מתמחה באיתור מספרי טלפון ומספרים חסויים בארץ ובעולם ובחקירה וטיפול בהטרדה טלפונית.

בעזרת הציוד המתקדם שברשותנו והניסיון הרב שצברנו בתחום נוכל לתעד ולהקליט ע"י מערכת ממוחשבת מיוחדת כל שיחת טלפון שתתקבל, לכל מכשיר טלפון ובכל שעה, כמובן מבלי שמבצע השיחה ידע על כך, ואף לחשוף את מספר הטלפון ממנו בוצעה השיחה – קווי או סלולארי, גם אם הוא מופיע כחסוי או חסום.

השרות ניתן להפעלה מיידית. צרו עימנו קשר עכשיו, ועוד היום נחבר אתכם למערכת כזו, ונוכל להקליט את השיחות המתבצעות במכשיר הטלפון שלכם ולחשוף את זהותם של המטרידים אתכם.

לאחר חשיפת הטרדות טלפוניות ממספר חסוי, עושה חוקר פרטי ב"ידע חקירות" בדיקה וחקירה לצורך איתור המספר ובעליו. אנו אוספים ומתעדים את כל הפרטים הדרושים על הבעלים של המספר ועל המטריד,שמו המלא, פרטיו האישיים, כתובתו וכל פרט שיידרש.

לקוחות רבים מגיעים אלינו לאחר שפנו למשטרה בתלונה על הטרדה טלפונית ממספר אנונימי. ברוב המוחלט של המקרים, למשטרת ישראל אין את הזמן והמשאבים לטפל בתלונות אלו, והן אינם עומדות בסדר העדיפויות שלה. אנו עוזרים ללקוחותינו לאסוף את המידע הנדרש על המטריד האנונימי, ובמקרים רבים, לבקשת הלקוח, חוקרי המשרד המנוסים בתחום ומוכשרים לכך, משוחחים עם המטריד, בודקים את מניעיו, וברוב המקרים אף מביאים להפסקת ההטרדות.

ישנם מקרים חמורים יותר בהם נדרשת התערבות של המשטרה. במקרים כאלה, כאשר המתלונן מגיש את התלונה על הטרדות טלפוניות, יחד עם כל המידע שאספנו עבורו, הטיפול של המשטרה הופך להיות מהיר מאוד ויעיל מאוד.

הבלשים ב"ידע חקירות" יוצאי יחידות מודיעיניות מיוחדות, ואגפי מודיעין בגופים ביטחוניים שונים.
במסגרת שירותיה "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.
דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.
משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.
 
 

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל טייכר
יעל טייכר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
אריה דב דובינסקי
אריה דב דובינסקי
קרא עוד
שי מדר חוקר מקצועי ביותר במיוחד בתחום גילוי האזנות סתר ברכב או בנייד. אדם ישר ואמין אני ממליץ עליו בחום. בברכה אריה.
יוסי שקדי
יוסי שקדי
קרא עוד
משרד חקירות מעולה, חוקר פרטי מקצועי ומיומן, חוקר פרטי במחיר הוגן. מומלץ!
studio morin
studio morin
קרא עוד
החלטה קשה לבחור משרד חקירות שבאמת יעשה את העבודה ולא יקח ממך מלא כסף בלי לספק את הסחורה, הגעתי למשרד "ידע חקירות" דרך המלצה, קיבלתי מהם ייעוץ חינם והכוונה, חסכו לי מלא כסף בכך שחלק מהדברים שהייתי צריכה להשיג פשוט הראו לי את הדרך לעשות זאת מבלי לחייב אותי, משרד סופר אמין ומקצועי , עשו עבודה מעולה, פשוט אלופים, מומלץ בחום
דנה דהן
דנה דהן
קרא עוד
המלצה חמה - ידע חקירות עשו לי את החיים כל כך קלים לאחר חקירה מדהימה , יסודית ומקצועית ! תודה רבה !
Guy Michael
Guy Michael
קרא עוד
משרד חקירות מצוין - חוקרים פרטיים ברמה אחרת , ממליץ !
Briggs Gilmore
Briggs Gilmore
קרא עוד
ידע חקירות פתרו לי את הבעיה בקלות רבה יחד עם סבלנות ומקצועיות !
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button