בדיקת האזנה לנייד

חקירת סייבר לבדיקת האזנה לנייד

לרשותנו אנשי סייבר ומעבדה לחקירות פורנזיות

חושש…

  • שחודרים לפרטיותך?
  • מאזינים לך?
  • מישהו רואה את ההודעות שלך שאתה כותב? 
  • מישהו אולי מצלם אותך?
  • רוצה להרגיש בטוח? 

בבדיקה נעשה שימוש בציוד המתוחכם והמתקדם ביותר בעולם לגילוי האזנות סתר ומצלמות סמויות

הבדיקה מבוצעת ע"י מהנדס וחוקר סייבר מומחה

משרד "ידע חקירות" מספק שירותי איתור מצלמות נסתרות ומכשירי ציטוט והאזנה בכל מקום, בכל גודל ובכל רמת הסלקה ובכפוף להוראות החוק.

לרשותנו ציוד מתקדם לאיתור מקיף של כל ציוד צילום או ציוד האזנה וציתות מוסתר או מוסלק. אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שיגיעו אל המיקום המבוקש, יערכו סריקה מקיפה וקפדנית ואף ינטרלו את ציוד הצילום או את ציוד ההאזנה במקרה הצורך.

במסגרת שירותיה, "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד מהחקירה, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button