מצלמות בגני ילדים | תיעוד ומעקב התעללות – 054-5357515

הגן השקוף – התקנת מצלמות

התקנת מערכת מצלמות בגני ילדים, תיעוד התעללות בגני ילדים ומצד מטפלות ובייביסיטר

משרד חקירות "ידע חקירות" הינו משרד חקירות  המתמחה בתחום  מעקב ואבטחה של גני ילדים, מטפלים ומטפלות למיניהם. הנושא הינו קרוב לליבנו במיוחד. חשוב לנו לדעת כי הילדים שלנו בטוחים ומוגנים.

לרשותנו עומד ציוד חקירה המתקדם ביותר ומותאם במיוחד לתחום זה ואנשי המקצוע ( חוקרים , עוקבים ,  ואנשי טכנולוגיה ומחשבים) מהמקצועיים והמנוסים בעולם.

בשנים האחרונות, טופלו ע"י משרד חקירות "ידע חקירות" מאות פניות של הורים לילדים בגן, או הורים לילדים השוהים עם מטפלת / בייביסיטר ובכל אחד מהמקרים התאמנו אופן חקירה ודרך הפעולה הנכונה והמתאימה ביותר. עשרות ההורים המודאגים שנעזרו בשרותי חקירות שלנו, שקטים ורגועים היום ויודעים בוודאות כי ילדם בטוח ומוגן.

האם אתם באמת יודעים מה עובר ילדכם בגן הילדים?

מחקר שהתפרסם לאחרונה ע"י פרופ´ עמוס רולידר, ראש המכון לחקר ולמניעת אלימות של ילדים ובני נוער במכללה האקדמית עמק יזרעאל, חושף נתונים קשים ומדאיגים על אלימות בקרב ילדי הגן. ממצאי המחקר מצביעים על שיעורי אלימות גבוהים במיוחד בגני הילדים בישראל. " כ-61.3 אחוזים מילדי הגן מהווים קרבנות הצקה על בסיס יומי, כאשר ברוב המקרים סוג ההצקה הוא פיזי וכולל בעיטות, דחיפות, משיכה בשיער וכדומה".

נתונים אלה אכן מדאיגים מאוד ומדירים שינה מעיניו של כל הורה אשר הדבר היקר לו ביותר- ילדו, שוהה במשך כל שעות היום בגן הילדים ללא כל פיקוח וללא או מושג של ההורה לגבי המתרחש.


כיצד ניתן לשמור על ילדינו כאשר הם בגן הילדים? –"הגן השקוף"

הדרך הטובה והאפקטיבית ביותר היא התקנת מצלמות אבטחה בגן הילדים או מה שאנו מכנים- "הגן השקוף".
מצלמות אבטחה בגן הילדים מאפשרת להורים שקיפות מלאה לגבי הנעשה בגן ואפשרות לבדוק את מצבו ושלומו של ילדם בכל רגע נתון. בהתקנה של מערכת מצלמות בגן, ניתנת לכל הורה האפשרות להתחבר אל מערכת מצלמות אבטחה באמצעות האינטרנט, ולצפות בילדו  ובמתרחש בגן.

יתרונות נוספים שבהתקנת מצלמות אבטחה בגן הילדים:

  • מצלמות אבטחה מאפשרות להורים להתרשם מהרגלי האכילה, המשחק, השינה, הרגלי הלמידה והכישורים החברתיים של הילד.
  • צפייה בנעשה בגן מאפשרת להורה להתרשם מאיכות הגן, מהפעילויות השונות, מהמסרים וההתנהגויות אליהם נחשף הילד.
  • התקנת מצלמות אבטחה מאפשרת ביצוע מעקב ותיעוד של הנעשה בגן הילדים לאורך כל שעות היממה ולא רק בשעות פעילות הגן וכך, מספקת הגנה והרתעה מפני פורצים.
  • מערכת האבטחה מאפשרת לגננת מעקב ופיקוח על עובדיה כאשר אינה נמצאת בגן הילדים ולוודא כי הם עובדים כראוי ומתנהגים בצורה ראויה ונכונה.
  • התקנת מצלמות אבטחה בגן הילדים משמשת כאמצעי הרתעה ועידוד עבור העובדים בגן. כאשר העובדים יודעים כי הם נצפים ומתועדים- הם ישקיעו יותר מאמץ ומחשבה ויטפלו בילדכם בצורה טובה יותר.

שימו לב – הגננת מתנגדת להתקנת מצלמות אבטחה בגן? – כדאי לבדוק למה..

בחלק מהפניות שקיבלנו מהורים לגבי מעקב ואבטחה בגן הילדים של ילדיהם, עלתה התנגדות מצד הגננת וצוות הגן להתקנת מצלמות אבטחה בתוך גן הילדים.

מניסיוננו, אין כל סיבה מוצדקת שלא להתקין מצלמות אבטחה בגן. המצלמות לא אמורות להוות כל גורם מפריע להתנהלות הרגילה והתקינה בגן הילדים,  עצם קיומה של מערכת אבטחה אינה משנה את אופן התנהגותם של הילדים. 

למי כן עלול להפריע קיומן של מצלמות אבטחה בגן? – לגננות ולאנשי צוות הגן אשר אינם עושים את עבודתם כראוי ואשר יש להם מה להסתיר.

מניסיוננו, דווקא כאשר עלתה התנגדות מצד הגננת או צוות הגן להתקנת מצלמות אבטחה- במהלך חקירה שערכו חוקרים פרטיים במשרדנו התגלתה  התנהלות לא תקינה של הגננת והצוות, ובמקרים קיצוניים- אף התנהגות הגובלת בהתעללות והזנחה.
אם הגננת מתנגדת – דברו איתנו ונייעץ לכם אודות דרכי חקירה חלופיות.

 
 
דרכי חקירה או מעקב נוספות אחר המתרחש בגן הילדים:

התקנה של מצלמות אבטחה בגן הילדים הינה הדרך הטובה, המומלצת, המקיפה והאפקטיבית ביותר לצורך מעקב אחר המתרחש בגן. אך במידה ודרך זו אינה אפשרית מסיבה כלשהי, משרד חקירות "ידע חקירות" מספק דרכי חקירה ומעקב חלופיות. אנו מטפלים בכל מקרה לגופו- פנו אלינו והתייעצו ללא עלות עם חוקר פרטי המתמחה בנושא, הוא ימליץ ויסביר לכם אודות דרכי חקירה אפשריות.
 

במסגרת שירותנו משרד חקירות "ידע חקירות" מעביר ללקוחותיו דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר שצולם ותועד ע"י חוקר פרטי , והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.
דו"ח חקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד חקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.

ייעוץ ראשוני חינם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ירון אחרק  מפקד ימ"ר שרון
ירון אחרק מפקד ימ"ר שרון
קרא עוד
בתאריך 3/12/2005, בהיותך חוקר פרטי, ביצעת פעולת סיכול גניבת גנרטור חירום של עיריית רעננה שערכו כ – 1,000,000 ₪. ביצעת תיעוד מלא של גניבת הגנרטור אשר היא ראייה מרשיעה בבית משפט. בפעולה זו גם נעצרו 3 חשודים בפרשה ונתפסו 5 גנרטורים לחירום השייכים אספקת המים של מקורות. אנו מודים ומוקירים לך על שיתוף הפעולה עם ימ"ר שרון ועל דבקותך במטרה שהניבה תוצאות מרשימות, מנעה נזק חמור באספקת מים לתושבי העיר וחיסכון אדיר בחידוש המערכת בכלל.
יעל מסר
יעל מסר
קרא עוד
תודה תודה תודה ! שייקה תודה . תודה שהוכחת שאני לא הוזה, ובעלי באמת בוגד בי... בזכותך יצאתי בזמן ממערכת יחסים לא בריאה ומצאתי אהבה אמיתית!
התקשרות דיסקרטית
Call Now Button